Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(dani @ 2009 05 18, 09:46)
Sveikos mamytes, gal ir as galeciau gauti saldainiu popiereliu faila su lenkimo linijom  ingeg@walla.com  4u.gif


Ir as noreciau saldainiuku popiereliu faila su lenkimo linijom, nes netycia istryniau kuri turejau blush2.gif evelinadrag@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 18, 08:47)
Sveikos planuotojos, o mum tai savaitgalis nekoks 6dienį atbuvom Belmonte ir mažoji sukarščiavo tai vakar pusė dienos ligoninėj praleidom, šiandien vėl po daktarus važinėsim ....
reikia e-mailo  ax.gif

Emmy, sveikit 4u.gif
Atsakyti
Labutis,

Šauniai ruošiatės jūs krikštynoms 4u.gif . Mes tai krikšto tėvais būsim, jau gegužės gale. Ir noriu jūsų paklausti, gal kas ką užmatėt, ar žinot?
Labai noriu pati pasipuošti ir vyrą savo, lininiais drabužiais, bet nieko nerandu doh.gif .
Tiksliau vyrui tik marškinių reikia, o man suknelės...
Vienoj parduotuvėje radau, tai tokie jau šiuolaikiška suknelė, neatrodo suknelė ax.gif . O man norisi paprastumo.
Gal galit suteikti kokios info ax.gif .
Skrynelę krikšto dukrai jau užsakiau, lininį rankšluostėlį irgi nužiūrėjau ax.gif .
Atsakyti
[quote=Teta Anna,2009 05 18, 10:01]Labutis,
Šauniai ruošiatės jūs krikštynoms  4u.gif . Mes tai krikšto tėvais būsim, jau gegužės gale. Ir noriu jūsų paklausti, gal kas ką užmatėt, vyrui tik marškinių reikia, o man suknelės...
Vienoj parduotuvėje radau, tai tokie jau šiuolaikiška suknelė, neatrodo suknelė  ax.gif . O man norisi paprastumo.



Sveikutė! Na, žiūrint, kokia figūra. ax.gif Aš žiūrėjau urmo bazėje, tai tokiai kaip aš ( smulkaus sudėjimo) iš lino drabužių pasirinkimas tikrai nemažas. bigsmile.gif


Emmy, čia tau ir tavo mažiukei 4u.gif 4u.gif 4u.gif Greičiau sveikite!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 18 gegužės 2009 - 09:15
laba, sveikite emmy su mazyle tikime kad greit viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif as taip pat jungiuosi i kitu mamyciu gretas ir dar karta prasau saldainiu popiereliu sablono, nes kuri turejau tai netycia kazkaip istryniau matyt g.gif net geda blush2.gif
ir dar noriu paparasyti gal kas turit sablona sampano etiketes ? noretusi ir ji pasipuosti ax.gif drafke@gmail.com
Atsakyti
tikiuosi grit pasveiksim dėkui 4u.gif

QUOTE(LinetaBlue @ 2009 05 18, 10:50)
[color=green]Labas  bigsmile.gif

na ir mes jau pakrikstijom savo kriksto dukriuka  wub.gif  Labai grazi svente buvo, pasinaudojau daugumos jusu patarimais, visi buvo labai suzaveti ir patenkinti, o mums su vyru del to labai smagu  thumbup.gif

foooooooto fooooto rolleyes.gif


kamžadėjau žydrus popieriukus padaryt ax.gif gal prisipažinsit... ax.gif
Atsakyti
Aciu Emmy uz saldainiu popieriukus. Bet man blondinei gal paaiskintum kaip pasidaryti worde ta faila kur daug popieriuku pavyzdziu blush2.gif ax.gif kaip uzrasa uzdeti?
Atsakyti
na mums su kavine apie 20 žmonių taip primečiau gausis 2500 lt. jei ne daugiau.
Atsakyti
aciu Emmy . sveikatytes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 16, 09:16)
labas rytas  4u.gif
Tyra situacija ir ligita geros sventes  4u.gif  tikiuosi ir uzjusu langu sviecia saulyte  bigsmile.gif
lauksim foto  mirksiukas.gif

Na kaip čia jūs nekurios sumąstėt kad mūsų krikštynos jau šį savaitgalį smile.gif Nuprotėčiau jeigu taip būtų smile.gif Mes kartu su Emmy jeigu neklystu švęsim Birželio 6 d. Dar yra šiek tiek laiko.

QUOTE(Milagra @ 2009 05 17, 19:02)
Naudinga ir net labai. Ačiū  4u.gif

Tyra situacija, nenoriu pasirodyti įkyri, bet gal galėtumėte persiųsti tą trafaretą siuvinėjimui  blush2.gif Būčiau labai dėkinga  4u.gif Bijau, kad paskui nespėsiu savo mažylei išsiuvinėti.
never_eva7@hotmail.com

Milagra, jau du kartus išsiunčiau. Beje mergytei aš turiu gražesnį su kiškučiu aprengtu raudona suknelyte. Vat toks va gautųsi:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 05 17, 21:30)
galiu pasiūti ir atsiūsti registruotu paštu.


sveika butu labai saunu thumbup.gif tik toks klausimelis kaip su tavim susisiekti blush2.gif gal tau parasyti i az , nes as dar cia nelabai isivaizduoju kaip viskas daroma blush2.gif

beje gal kuri mamyte galetu atsiusti trafareta saldainiu popieriukams ax.gif dekoju is anksto smile.gif dalytely@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Teta Anna @ 2009 05 18, 11:01)
Tiksliau vyrui tik marškinių reikia, o man suknelės...
Vienoj parduotuvėje radau, tai tokie jau šiuolaikiška suknelė, neatrodo suknelė  ax.gif . O man norisi paprastumo.
Gal galit suteikti kokios info  ax.gif .
Skrynelę krikšto dukrai jau užsakiau, lininį rankšluostėlį irgi nužiūrėjau  ax.gif .

Aš dėl vyriškų marškinių Montone klausiau, tai sakė atvešt turi visokių spalvų,kainuos po 129Lt, o suknelių nežino ar gaus,bet siūlau bazėj pažiūrėt rolleyes.gif
Atsakyti