Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 17, 15:39)
Tikiuosi, kad bus kam naudinga 4u.gif


Naudinga ir net labai. Ačiū 4u.gif

Tyra situacija, nenoriu pasirodyti įkyri, bet gal galėtumėte persiųsti tą trafaretą siuvinėjimui blush2.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif Bijau, kad paskui nespėsiu savo mažylei išsiuvinėti.
never_eva7@hotmail.com
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif labai noreciau gaut informacijos apie krikstynu laikrastuka.ka rasyt?apie ka?ka sudeti i ji?koki daryti? ir t.t.aisku jeigu neperdaug as cia uzsiprasiau blush2.gif nes mano maziuko bus krikstynos neuzilgo ir noreciau toki padaryti,bet beda ta, kad nesu jo gyvai maciusi verysad.gif
Atsakyti
atleiskit man veplai,jau radau reikiamoj temoj blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dalytely @ 2009 05 15, 14:29)
sveikos, kokios jus visos saunuoles tiek daug informacijos cia radau, junguosi irgi prie jusu nes krikstamote tapsiu birzelio 6d. reikia viska daba suspeti padaryti  smile.gif  noreciau pakausti pas daugeli maciau tokius grazius maiselius susideti muiliukui, kruopom ir t.t. gal zinot kur galima vilniuje nusipirkti?  nes pasisiuti jau turbut nespesiu g.gif

galiu pasiūti ir atsiūsti registruotu paštu.
Atsakyti
kur medinius šaukštelisu gauti. čia tokei gražūs kai kurių mamyčių.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 05 17, 21:09)
kur medinius šaukštelisu gauti. čia tokei gražūs kai kurių mamyčių.


ir man idomu, is kur gauti jau paruostu mediniu saukstu, mociutems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretasb @ 2009 05 17, 23:23)
ir man idomu, is kur gauti jau paruostu mediniu saukstu, mociutems smile.gif

Pačios užrašykite "močiutės", "senelio", perjuoskite juostele ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 17 gegužės 2009 - 21:57
Ir as labai noreciau darbini saldainiu popiereliu failiuko su lenkimo linijom ax.gif , persiuskite kas prasau ir man 4u.gif ACIU is anksto
Atsakyti
Sveikos planuotojos, o mum tai savaitgalis nekoks 6dienį atbuvom Belmonte ir mažoji sukarščiavo tai vakar pusė dienos ligoninėj praleidom, šiandien vėl po daktarus važinėsim ....

QUOTE(Opapupa @ 2009 05 18, 01:00)
Ir as labai noreciau darbini saldainiu popiereliu failiuko su lenkimo linijom  ax.gif , persiuskite kas prasau ir man  4u.gif  ACIU is anksto

reikia e-mailo ax.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif
QUOTE(Emmy @ 2009 05 18, 09:47)
Sveikos planuotojos, o mum tai savaitgalis nekoks 6dienį atbuvom Belmonte ir mažoji sukarščiavo tai vakar pusė dienos ligoninėj praleidom, šiandien vėl po daktarus važinėsim ....

Na va unsure.gif Laikykitės, tikiuosi nieko rimto ir greit pasveiks mažoji rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal ir as galeciau gauti saldainiu popiereliu faila su lenkimo linijom ingeg@walla.com 4u.gif
Atsakyti
Labas bigsmile.gif

na ir mes jau pakrikstijom savo kriksto dukriuka wub.gif Labai grazi svente buvo, pasinaudojau daugumos jusu patarimais, visi buvo labai suzaveti ir patenkinti, o mums su vyru del to labai smagu thumbup.gif

Merginos turiu jums klausimuka apie finansus - kiek mazdaug planuojate isleisti pinigeliu krikstynoms ar jau isleidote, cia gal klausimas labiau tiktu krikstamotems. Mes be snapso ir foto (uz kurias dar teks susimoketi) isleidome 800 LT.
Atsakyti