Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

Ligita33, oras nuostabus, sėkmės varant velniukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 15, 23:09)
o galima būtų sužinoti, ką jūs su ta vaiko instrukcija darysit?  ax.gif

as buvau iskabinusi ant sventines sienos. Sveciai sventes metu vis prieidavo ir tikrai daug juoko sukeldavo thumbup.gif
Atsakyti
Vakar atsiemiau is Tuka kalendoriu su dukrytes foto bus seneliams dovana. Tikrai labai graziai sumaketuotas ir popierius grazus, labai graziai padaryta tikrai jokiu priekaistu tai firmai tik aplodismentai smile.gif clap_1.gif
Ir kaina padori 36 litai vienas, likau labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 15, 15:55)
bigsmile.gif Forumietė Vitaliux siuva nuostabius maišelius. Susisiek su ja, manau, kad dar spės atsiųsti. Jos nuorodėlė turėtų būti temukės pirmame puslapyje, ilgajame sąraše. ax.gif

Nuorodėlė tokia:vitaliux siuviniai



dekui, as paziuresiu, nors vakar jau tiek entuziazmo buvo kad net pati susiradau medziagos gal galvoju ir paciai pasisiuti, bet turbut pirmiau pasidomesiu ka siulo ax.gif
Atsakyti
Laba, gal butu galima gauti keramikes kontaktus pas kuria uzsakinejate angeliukus
Ir darbini saldainiu popiereliu failiuka su lenkimo linijom

twicsi@yahoo.com

Labai labai aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo twicsi: 16 gegužės 2009 - 11:42
QUOTE(twicsi @ 2009 05 16, 12:41)
Laba, gal butu galima gauti keramikes kontaktus pas kuria uzsakinejate angeliukus
Ir darbini saldainiu popiereliu failiuka su lenkimo linijom

twicsi@yahoo.com

Labai labai aciu

bigsmile.gif Išsiučiau.
O čia - iš temukės 1-ojo puslapio "Krikštynų plano": Angeliukus daro keramikė iš Panevėžio Dalia Svilienė tel. 867816204 kaina 3 lt/vnt + siuntimas, daliasvil@gmail.com schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(sirdeles @ 2009 05 16, 11:46)
as buvau iskabinusi ant sventines sienos. Sveciai sventes metu vis prieidavo ir tikrai daug juoko sukeldavo thumbup.gif

4u.gif O ant kokio formato popieriaus lapo spausdinote? Man atrodo, kad tas instrukcijas, kabinant ant sienos, reikėtų išdidinti? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 16 gegužės 2009 - 14:37
As irgi noreciau prie jusu kompanijos prisideti. Musu mazute dar nekrikstyta. kriksto tevelius suradom. Tai dabar beliko pacios krikstynos. Neisivaizduoju nuo ko pradeti. O ar BELMONTE labai brangu??? Gal kas patarsit, geru minciu pametesit. Labai aciu!!!!!!!!Beje, o kokie yra sventi vardai???? wub.gif
Atsakyti
sveikos, merginos 4u.gif , nu jūs man pasakykit, kaip nuėjus pas kunigą sakyti, ar laba diena , ar garbė ..... blush2.gif
Atsakyti
Joa, mamytes.... thumbup.gif
Planuojam ir mes krikstynas. Ogogogo! kaip jus cia sauniai ruosiates, as net susigedinau... isivaizduojat? viena sedziu prie kompo ir siurpuliukai eina per kuna, kaip skaitau jusu zinutes blush2.gif Tokia man geda blush2.gif Net negalvojau apie dovanas, scenariju, taciiau jus privertet mane susimastyti... 4u.gif
Saunuoles, mamytes!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 17:54)
krepseliu tokiu nebegausi, nes buvo ispardavimas...man paciai truko 2 vnt...
ir pavadinimo aisku nezinau, nes akropoly buvau tik viena vieninteli karta...


aciukas didelis 4u.gif

QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 15, 22:09)
o galima būtų sužinoti, ką jūs su ta vaiko instrukcija darysit?  ax.gif


as arba kabinsiu ant sienu, bet siap zadu teveliu klausinte kur yra teisinga, o kur ne, na kazkaip priengsiu ten tuos parasymus kau taip kur ne, o kadangi teveliai dar labai jauni, tai bus pats tas manau.
QUOTE(dominyka3 @ 2009 05 16, 16:16)
sveikos, merginos 4u.gif  , nu jūs man pasakykit, kaip nuėjus pas kunigą sakyti, ar laba diena ,  ar garbė ..... blush2.gif

nera skirtumo, ax.gif , jei jus pati didesne katalike sakykit garbe.., jei sunku tai pasakyt sakykit laba diena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(D. mama @ 2009 05 16, 17:37)
As irgi noreciau prie jusu kompanijos prisideti. Musu mazute dar nekrikstyta. kriksto tevelius suradom. Tai dabar beliko pacios krikstynos. Neisivaizduoju nuo ko pradeti. O ar BELMONTE labai brangu??? Gal kas patarsit, geru minciu pametesit. Labai aciu!!!!!!!!Beje, o kokie yra sventi vardai???? wub.gif


sakė 35 lt/ žm bet savo alkoholio negalima,o torto... reikia senos pažįstamos klaust kai užsuks g.gif
QUOTE(dominyka3 @ 2009 05 16, 18:16)
sveikos, merginos 4u.gif  , nu jūs man pasakykit, kaip nuėjus pas kunigą sakyti, ar laba diena ,  ar garbė ..... blush2.gif


Garbė Jėzui Kristui ax.gif
QUOTE(veeru5 @ 2009 05 16, 19:27)
Joa, mamytes....  thumbup.gif
Planuojam ir mes krikstynas. Ogogogo! kaip jus cia sauniai ruosiates, as net susigedinau... isivaizduojat? viena sedziu prie kompo ir siurpuliukai eina per kuna, kaip skaitau jusu zinutes  blush2.gif  Tokia man geda  blush2.gif  Net negalvojau apie dovanas, scenariju, taciiau jus privertet mane susimastyti...  4u.gif 
Saunuoles, mamytes!!!  wub.gif

thumbup.gif laukiam mūsų būry thumbup.gif
Atsakyti
Emy, dideliausias aciu aciu 4u.gif

per pora dienu perskaiciau scenariju tris temas, kiek prisirinkau ideju thumbup.gif . tik dabar nzn kur cia siauliuosna tu dangaus zibintu ieskotis, na bandysiu per visokias balionu salis pavaiksciot bigsmile.gif
Atsakyti