Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(Egle.vb @ 2009 05 30, 11:09)

aciuuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 30, 12:12)


Bet tai kai paziurejau Vilniaus prognozes dviem savaitem, tai nuotaika nekokia, vis lietus o temperatura net 20 nesiekia. verysad.gif
Musu krikstynos liepos 4d., tai tikiuosi iki to laiko vasara ateis. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egle.vb: 30 gegužės 2009 - 11:17
QUOTE(Egle.vb @ 2009 05 30, 11:14)
Bet tai kai paziurejau Vilniaus prognozes dviem savaitem, tai nuotaika nekokia, vis lietus o temperatura net 20 nesiekia. verysad.gif
Musu krikstynos liepos 4d., tai tikiuosi iki to laiko vasara ateis. rolleyes.gif

musu svente tai birzelio 13d.bet pamenu viena mamyte ir pergyveno del sio puslapio prognozes bet oras buvo geras ax.gif gal ir mums dar pasikeis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 05 30, 11:23)
gražios šventės
jaučiu ir aš bludisiu kai išauš ta diena biggrin.gif


man tai nebuvo kada bludyt...keliauas labai anksti, akd galva issiplaut, o 7,15 jau buvau pas visaziste ax.gif
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 30, 12:39)
musu svente tai birzelio 13d.bet pamenu viena mamyte ir pergyveno del sio puslapio prognozes bet oras buvo geras  ax.gif  gal ir mums dar pasikeis. rolleyes.gif

as ziuriu cia prognozes nuoroda, man jos tikslesnes uz gismeteo, aiku miesta kita isiveskit. siaip tikslu buna, kai ziuri prie 2-3 dienas.
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 30, 14:30)
as ziuriu cia prognozes nuoroda, man jos tikslesnes uz gismeteo, aiku miesta kita isiveskit. siaip tikslu buna, kai ziuri prie 2-3 dienas.

aciu uz nuoroda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 05 29, 20:08)
mamytes prasau man padekite ax.gif  as visa temuke perverciau bet niekur neradau. man iskilo problemele del balionu helio. kadangi mes negalesime leisti i dangu zibintu tai mielai juos pakeisciau i balionus, taciau mums pripustu pirkti neiseina kadangi nusivesti neturime su kuo tiek, kazkur beskaitinedama anksciau buvau uzmaciusi kad perkate balionus o poto juos pacios tepate kazkokiu skysciu ar kuo  blush2.gif ir netgi foto tuomet maciau, gal kas galite padeti ar patarti ka daryti, nes norisi juos paleisti i ora, kadangi turesime bureli vaikuciu mirksiukas.gif  ax.gif  ax.gif


Del balionu priputimo tai reikia Emmy klausti, ji ruosiasi tai daryti ir viska smulkiai issianalizavusi yra, o va Kaune patys pigiausi, jau pripusti balionai tai Balionu centre Jacht klube. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sunglasses2.gif Laba dienelė. Buvau kelioms dienoms "dingusi", nes intensyviai ruošiausi vyresnėlės išleistuvėms (baigė 4 klases). Žiūriu, jūs jau ir tečią dalį baigiate. Ligita 33, malonu vėl tave matyti, prisijungusią prie planuojančiųjų krikštynas.
Aš sekmadienį buvau nulėkusi pas kunigą galutinai sutarti dėl krikštnų (tik telefonu buvom sutarę), davė visą lapą pasiskaityti apie kūdikio krikštą. Ten viskas surašyta: ir kas yra krikštas, ir kas gali būti krikšto tėvai, jų pareigos, o t.p. aprašytos krikšto apeigos bažnyčioje, viskas aiškiai išdėstyta, ką reikia kokiu metu tėvams ir krikšto tėvams sakyti.
g.gif Kas labiausiai nustebino - tai dabar, krikštijant vaiką, jau neprivaloma šalia tautinio vardo dar pridėti krikščionišką (taip vadinamą šventą vardą). Paklausinėjau ta tema tikybos mokytoją, tai ji paaiškino, jog pagal naujus Bažnytinės teisės kanonus kiekvienas vardas yra šventas ( aišku, jis turi būti deramas, neprieštaraujantis krikščioniškai minčiai). Tai vat - antras vardas nebūtinas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 30, 17:27)
aprašytos krikšto apeigos bažnyčioje, viskas aiškiai išdėstyta, ką reikia kokiu metu tėvams ir krikšto tėvams sakyti.
g.gif  Kas labiausiai nustebino - tai dabar, krikštijant vaiką, jau neprivaloma šalia tautinio vardo dar pridėti krikščionišką (taip vadinamą šventą vardą). Paklausinėjau ta tema tikybos mokytoją, tai ji paaiškino, jog pagal naujus Bažnytinės teisės kanonus kiekvienas vardas yra šventas ( aišku, jis turi būti deramas, neprieštaraujantis krikščioniškai minčiai). Tai vat - antras vardas nebūtinas.

hm, kaip idomiai del antro vardo g.gif
o ar galetum kaip nors pateikti info apie kriksto apeiga, ka ir kada sakyti? rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Gal merginos galit patarti kur kaune galima rasti sidabrini sauksteli? Busiu dekinga uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 30, 15:33)
Del balionu priputimo tai reikia Emmy klausti, ji ruosiasi tai daryti ir viska smulkiai issianalizavusi yra, o va Kaune patys pigiausi, jau pripusti balionai tai Balionu centre Jacht klube.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


labai jums dekoju Rose uz info mirksiukas.gif
tikrai reikes pasiklausineti pas emmy. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele07 @ 2009 05 30, 19:15)
Gal merginos galit patarti kur kaune galima rasti sidabrini sauksteli? Busiu dekinga uz atsakyma smile.gif


'Aukso centras' parduotuvese. Yra Akropoly ir Save tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele07 @ 2009 05 30, 20:15)
Gal merginos galit patarti kur kaune galima rasti sidabrini sauksteli? Busiu dekinga uz atsakyma smile.gif

taip pat ir urmo bazej maciau labai graziu sauksteliu 4u.gif
Atsakyti