Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(Izabelee @ 2009 05 28, 16:11)
Pinigelius  mes duosim kunigui tik vokelyje  smile.gif


Labas rytas,

kokią sumą maždaug duodate kunigui? Neįsivaizuoju, kiek įdėt blush2.gif
Atsakyti
Mes tai Kunigui desim 100lt! Net nezinau cia daug ar mazai...? ax.gif
Gal galit atsiusti prisijungimo duomenis ,jau buciau labai dekinga blush2.gif
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 05 29, 10:15)
Labas rytas,

kokią sumą maždaug duodate kunigui? Neįsivaizuoju, kiek įdėt  blush2.gif

Aš už 100Lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 29 gegužės 2009 - 08:43
QUOTE(merėja @ 2009 05 28, 21:49)
Reginiuk, as labai labai noreciau 4u.gif  ax.gif
ir man reiketu blush2.gif
didelis aciu 4u.gif

juk yra gmaile mirksiukas.gif

QUOTE(bambyze @ 2009 05 29, 08:15)
Labas rytas,

kokią sumą maždaug duodate kunigui? Neįsivaizuoju, kiek įdėt  blush2.gif

mes 50 lt duosim ax.gif .

man dar toks klausimas, kiek jus pinigeliu i ta maiseli dedat, kur vitaliux daug kam pasiuvo blush2.gif

ligita33, jei gavai duomenis albumo, paskolink ir man blush2.gif

tiesa, vakar parsiveziau zibintus dangaus, tai nelabai suprantu kaip ten reiks naudotis, gal man blondinei kas paaiskins, kodel tas pridegimas niekur nepriklijuotas, toks kvadratelis, tai kur ji reiks istatyt g.gif
Atsakyti
Gal kas zino kur Vilniuje pigiau galima gauti heliu pripustu balionu (tokiu paprastu vienspalviu) Akropoli maciau po 5lt ,galvoju gal pigiau kur yra? g.gif
Atsakyti
Reginiuk, Ligita33 ar galetumet ir man atsiusti gmail duomenis??? Noreciau ir as pasiziureti jusu ideju ir pati sukelciau ka turiu padariusi. Is anksto dekoju dianalukos@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo analuk: 29 gegužės 2009 - 09:48
QUOTE(analuk @ 2009 05 29, 09:46)
Reginiuk, Ligita33 ar galetumet ir man atsiusti gmail duomenis??? Noreciau ir as pasiziureti jusu ideju ir pati sukelciau ka turiu padariusi. Is anksto dekoju  dianalukos@yahoo.com

issiunciau, prasom ikelti savo darbeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 29, 09:43)
Aš už 100Lt  4u.gif

Vyrauja 100 Lt. dauguma smile.gif O jūs su vokeliu taip ir duosit? Ar į aukų dėžutę? blush2.gif Kuriuo momentu reik duot? blush2.gif Gyvenime nedavus nieko panašaus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 05 29, 12:33)
Vyrauja 100 Lt. dauguma smile.gif O jūs su vokeliu taip ir duosit? Ar į aukų dėžutę?  blush2.gif Kuriuo momentu reik duot?  blush2.gif Gyvenime nedavus nieko panašaus  doh.gif  biggrin.gif

Manau, kad kaip per vestuves, kai pasikvies kunigas viską užrašyti, tai tiesiai į rankas ir paduosim be jokių vokelių, pasakysim, kad auka ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 29, 11:44)
Manau, kad kaip per vestuves, kai pasikvies kunigas viską užrašyti, tai tiesiai į rankas ir paduosim be jokių vokelių, pasakysim, kad auka ir viskas  rolleyes.gif

bet iš esmės čia yra krikšto tėčio užduotis, taip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 05 29, 12:48)
bet iš esmės čia yra krikšto tėčio užduotis, taip?  ax.gif

Taip, krikšto tėčiui, bet mama pasakojo, kad kai mane krikštyjo, krikšto tėtis pamiršo ar nežinojo ir išėjo lotuliukas.gif Tai mano tėtis sumokėjo doh.gif
Tai va, reikia arba aiškiai pasakyti, arba turėti grynų kišenėj rolleyes.gif
Atsakyti
maniskis kriksto tevelis ir zada duoti 50lt. 4u.gif
Atsakyti