Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(MAVa @ 2009 05 28, 16:38)
Aciu uz patarimus 4u.gif

Grazus su pedutemis ir bateliais, panasus yra ir maximos kataloge cia
O idomu kiek jie mazdaug sveria? g.gif Tokio tipo tortai?


As manau apie 3 kg, nes is maziau nelabai padaro 2-ju aukstu torta.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 05 28, 09:13)
kaip i ta pasta papulti? Prasausi jau kelinta karta  biggrin.gif

Laba diena,mano dukrytes liepos 3 d.,noreciau prisijungimo duomenu ax.gif ,aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 05 28, 13:43)
Labai pamokanti mintis, taip nusikriokiau  cry.gif


as ir susigraudinau kaip pirma kart paskaiciau wub.gif
QUOTE(MAVa @ 2009 05 28, 13:44)
Sveikutes,


Ir dar..kaip duodate pinigus kunigui, vokelyje ar taip paprastai? g.gif

Isties Reginiuko ikelta mintis net sugraudino wub.gif  Labai grazu wub.gif

mes kunigui duosim paprastai pinigus, nes pazystamas, dar kunigui nesim sampano buteli apklijuota saldainiais, patys padarysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 27, 21:37)
as atkreipaiu demesi,  wub.gif , laai supoer rubai.
as turbut trauksiu kazka is spintos, nes pinigelius beveik visus paaukojau sventei  blush2.gif . na nebent dar padevetose ka nors nerealiai patinkancio rasciau, nes tie turginiai  doh.gif


reginiuk, o koki dydi nesioji?

QUOTE(estetė @ 2009 05 27, 22:01)
Labai gražūs rūbai  wub.gif Kodėl ta superinė siuvėja Biržuose, siųskite į Kauną  lotuliukas.gif


ji jei ka vazineja po visur... tai galima mugej pagavus paprasyt kad ismatuotu, o paskui per kitra muge pasimt gatava rubiuka.. .turbut nera muges, i kuria ji nevaziuotu mirksiukas.gif
Atsakyti
va čia pasirodau viskas komplekte

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 28 gegužės 2009 - 18:50
Emmy, labai grazu...kaip suprantu simbolius pasirinkai: drugelis ir meskutis? oj tau butu musu drugeliai is gekoro tike... atidaviau pusvelciui atgal tiems, aks sale puose, tai 100 lt grazino... nesisakyciau pas juos daugiau sales puosimo, nes nebuvo verta schmoll.gif kadangi medziagos visos pirktines ir aisku brangios, juk ne del sabves, tai neieskojo pigiau...tai atemus sugrazinta simtine vistiek isejo 424 lt doh.gif o sakiau, kad iki maximum 300 lt galima...

ir dar...Emy, brangute, atsiusk man dar karta prisijungima i fotki...gi istryniau az doh.gif sudesiu ka turiu, juk zadejau mirksiukas.gif
Papildyta:
o gal kas kitas gali man greitai parasyt prisijungima prie fotki? ne visada laiko turiu su foto zaist, tai sudeciau dabar viska
Papildyta:
aciu 4u.gif einu kraut turto i private home...
Atsakyti
niu va...ka radau, viska sudejau i private home
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 28, 21:18)
niu va...ka radau, viska sudejau i private home

ligita33 tu esi SUPERMAMA! thumbup.gif as isisvaizduoju kad krikstynom liko patenkinti visi iki vieno!kiekviena dovanele tiesiog super padaryta! thumbup.gif matosi kad is visos sirdies! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 27, 15:48)
kam reikia laikrastuko be nuotraukyciu ten, tai as imeciau i pasta toki labai paprasta, kur mes darem  blush2.gif

Reginiuk, as labai labai noreciau 4u.gif ax.gif

QUOTE(Nicca @ 2009 05 27, 17:26)
Gal butu galima ir man popieriuku sablona blush2.gif ?

ir man reiketu blush2.gif
didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2009 05 28, 13:26)
QUOTE(estetė @ 2009 05 27, 20:19)

Mama sake mate tas linines sukneles raudonoj galerijoj 10 sandely mirksiukas.gif

Ačiū labai, būtinai užsuksiu,gal net rytoj nulėksiu rolleyes.gif

QUOTE(ligita33 @ 2009 05 28, 19:42)
reginiuk, o koki dydi nesioji?
ji jei ka vazineja po visur... tai galima mugej pagavus paprasyt kad ismatuotu, o paskui per kitra muge pasimt gatava rubiuka.. .turbut nera muges, i kuria ji nevaziuotu  mirksiukas.gif

Reikėjo man jau ankščiau ją gaudyt, dabar vėlu, reikia greičiau suktis doh.gif
Rytoj paspalvinsiu temą dar viena krikštynų dėžute rolleyes.gif
Emmy - aš galiu pasiuntinėti prisijungimo duomenis, tikiuosi nebedaug norinčių bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

na vakar galima sakyt pašte gyvenau - gavau net tris siuntinius yahoo.gif

Vitaliux - dėkui už maišelius aciuks.gif thumbup.gif

Gavau prijuostes... doh.gif tikėjausi ne tokių... unsure.gif labai jau grubios medžiagos, tokia kaip darbinių rūbų... na čia šiek tiek nusivyliau prekyba internetu, kai negali pačiupinėti, kas per daiktas bus... mastau.gif flirt.gif

ir dar gavau knygų, bet čia jau ne į krikštynų temą irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
oj kokia graŽi istorija wub.gif aš irgi ašarėlę nubraukiau
vakar visą dieną beveik dariau įsakymus krikštatėviams ir pasižadėjimų korteles, dabar reikia sugalvoti kaip įkelti ir jums parodyti
svečiu pas mus galutinai bus tik 11 tai kvietimų minties atsisakiau, laikraštuko irgi tikriausiai nedarysiu.
audžiu idėją vieną - krikštatėviams padovanoti po įrėmintą vaikišką maikutę, tik nesugalvoju ką reiktų parašyti, ar "aš esu šios mergytės krikštatėvis/krikštamotė" ar surašyti įsakymus krikštatėviams, ar dar ką nors kita g.gif PATARKIT
Atsakyti