Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 28, 11:02)
as ir dar kurimo procese, nes krikstynos birzelio pabaigoj  ax.gif , bet jau kai turesiu galtini varinta scenarijaus irgi imesiu  bigsmile.gif
Papildyta:

gal dar sita gali ideti  g.gif , jei nedejai anksciau, as tai desiu i laikrastuka

Maža mergaitė priėjo prie motinos, kai jinai ruošė vakarienę ir padavė popieriaus lapą. Motina nusišluostė rankas su prijuoste ir pradėjo skaityti:

Už žolės nupjovimą: 20 lt
Už šios savaitės savo kambario sutvarkymą: 4 Lt
Apsipirkimas parduotuvėje už tave: 2 Lt
Broliuko - kūdikio prižiūrėjimas, kai eidavai į parduotuvę: 1 Lt
Šiukšlių išnešimas: 4 Lt
Už gerus pažymius: 20 Lt
Už kiemo valymą ir grėbstymą: 8 Lt
Iš viso skolinga: 59 Lt

Motina pažvelgė į ją, ir mergaitė pamatė jos akyse prabėgant prisiminimus. Ji paėmė tušinuką ir parašė:

Už devynis mėnesius, kai aš tave nešiojau savyje: nemokamai.
Už visas naktis praleistas prie tavęs gydant ir meldžiantis už tave: nemokamai.
Už visus pastangų metus ir pralietas ašaras: nemokamai.
Už visas naktis, praleistas baimėje dėl tavo ateities: nemokamai.
Už žaislus, maistą, drabužius, ar netgi tavo nosies nuvalymą: nemokamai.

Dukrele, kai visą tai sudedi, mano meilės kaina tau: nemokama.

Kada mergaitė perskaitė, ką jos motina parašė, su didelėm ašarom akyse tiesiai pažvelgė į ją ir pasakė: "Mama, aš tave labai myliu". Tada ji paėmė tušinuką ir didelėm raidėm parašė: "Apmokėta su kaupu".


šitas geras, buvau radusi prieš metus, tada jau buvo visko per daug, dabar reikes panaudoti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
man lakstymai prasidėjo, nepykit bet gal kas kitas slaptažodžius pasiuntinėtų.. ištikro truputį pikta kad žadėjusios įdėti nelabai kas įdeda ką... ypač tos kurios čia parašo vienintelią žinutę - noriu duomenų ax.gif ką darysi aišku, bet negi nesat nieko radę internete, matę pas kitus ar pan...

įdėsiu toliau savo drugelių seriją, bet vėliau ax.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi dabar tik paskaitau, ką rašinėjate. Jau prasidėjo įtemptas metas. Liko mažai laiko iki šventės, tai tik spėk suktis. Jau beveik viskas paruošta, tik dar liko etiketės ant Gustuko košelės, sutvarkyti patarimus tėvams ir pabaigti nerti liemenę Gustukui... Vienu žodžiu... Judam dideliais žingsniais į priekį.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 27, 20:19)



Mama sake mate tas linines sukneles raudonoj galerijoj 10 sandely mirksiukas.gif
Atsakyti
labux, tikrai negraziai pasielgiau paprasiusi tik saldainiu popieriuku sabloneliu ir nieko apie save nepapasakojusi 4u.gif Mano dukreles krikstynos bus liepos 18d. Svente vyks Rumsiskese. Paskui sveciai rinksis Karcemoje. Tik dabar pradejau ruostis sventei. Viena karta buvau jau kriksto mama, tai biski turiu patirties kuria galeciau su jumis pasidalinti.
Cia tiek daug prirasyta apie krikstynas... as parasysiu apie zaidimus.
Gal ir buvo kur rasyta, bet as dariau pasizadejimu sulini. Buvau prisipirkusi is mugiu visokiausiu idomiu dalykeliu, pvz kaip dideli is medzio kabliuka zuvims gaudyti ir prie jo uzrasiau pasizadejima - PASIZADU - Ismokinsiu zvejybos gudrybiu. Sveciai trauke is papuosto krepsio suvenyrus ir skaite su jais susijusiais pasizadejimais. Kai visi pasizdejo, tada kiekvienas svecias tai uzrase lape,kuri ireminom i remelius su stiklu. Ir po siai dienai atvaziave sveciai mato savo pazadus remeliuose kuriuos tevai laiko labai gerai matomoj vietoj smile.gif Gal kam bus idomu
Papildyta:
Jus taip graziai cia esate susidraugavę, smagu skaityti jusu pokalbius,tik as nelabai turiu laiko prisesti prie kompiuterio,nes mano mazoji kraustosi is proto del klaviaturos spaudinejimo ir trankymo su zaisliukais per ja. Galeciau ikelti laikrastuko viena varianta,kuri dariau pries 2 metus, bet galiu ir pasikartoti, nes ji emiau is sm smile.gif Tik zinoma jei parasysit prisijungima prie pasto dianaluk@yahoo.com mirksiukas.gif
Siuo metu esu uzsiemusi su kvietimu darymu, vis suku galvele kaip cia graziau juos padarius. man labai patiko ideja su meskiuku, t. y. prie pliusinio zaisliuko priristas kaspineliu sirdeles formos kvietimas. Tik gali buti labai brangu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo analuk: 28 gegužės 2009 - 12:32
QUOTE(analuk @ 2009 05 28, 13:29)
Siuo metu esu uzsiemusi su kvietimu darymu, vis suku galvele kaip cia graziau juos padarius. man labai patiko ideja su meskiuku, t. y. prie pliusinio zaisliuko priristas kaspineliu  sirdeles formos kvietimas. Tik gali buti labai brangu unsure.gif


Jo idėja labai graži ir miela. Na nebūtina labai didelio meškino pirkti. Mačiau Maximoje labai simpatiškų mažų pliušinių žaisliukų į tokius krepšiukus susodintų, gal galima juos panaudoti. O kainuoja gal 5,99 vienas ar tai 4,99 ... na reikia tiesiog nueiti ir paieškoti.
Atsakyti
reikes siandien uzvaziuoti ir pasiziureti,nes jau laikas kvietimus sveciams isdalinti. Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 28, 11:02)

gal dar sita gali ideti  g.gif , jei nedejai anksciau, as tai desiu i laikrastuka

Maža mergaitė priėjo prie motinos, kai jinai ruošė vakarienę ir padavė popieriaus lapą. Motina nusišluostė rankas su prijuoste ir pradėjo skaityti:

Už žolės nupjovimą: 20 lt
Už šios savaitės savo kambario sutvarkymą: 4 Lt
Apsipirkimas parduotuvėje už tave: 2 Lt
Broliuko - kūdikio prižiūrėjimas, kai eidavai į parduotuvę: 1 Lt
Šiukšlių išnešimas: 4 Lt
Už gerus pažymius: 20 Lt
Už kiemo valymą ir grėbstymą: 8 Lt
Iš viso skolinga: 59 Lt

Motina pažvelgė į ją, ir mergaitė pamatė jos akyse prabėgant prisiminimus. Ji paėmė tušinuką ir parašė:

Už devynis mėnesius, kai aš tave nešiojau savyje: nemokamai.
Už visas naktis praleistas prie tavęs gydant ir meldžiantis už tave: nemokamai.
Už visus pastangų metus ir pralietas ašaras: nemokamai.
Už visas naktis, praleistas baimėje dėl tavo ateities: nemokamai.
Už žaislus, maistą, drabužius, ar netgi tavo nosies nuvalymą: nemokamai.

Dukrele, kai visą tai sudedi, mano meilės kaina tau: nemokama.

Kada mergaitė perskaitė, ką jos motina parašė, su didelėm ašarom akyse tiesiai pažvelgė į ją ir pasakė: "Mama, aš tave labai myliu". Tada ji paėmė tušinuką ir didelėm raidėm parašė: "Apmokėta su kaupu".

Labai pamokanti mintis, taip nusikriokiau cry.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal patars man krikstamotes, kokius tortus masto uzsisakyti? Ar cia specialiai reikia proginio ar galima bet koki g.gif Pasimeciau kazkaip doh.gif blush2.gif Pas mane krikstamote atsinese saldainiu deze, as pirkau torta pati, tai ir pasimeciau kokio cia reik krikstamotei g.gif
Ir dar..kaip duodate pinigus kunigui, vokelyje ar taip paprastai? g.gif

Isties Reginiuko ikelta mintis net sugraudino wub.gif Labai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAVa: 28 gegužės 2009 - 13:47
QUOTE(MAVa @ 2009 05 28, 14:44)
Sveikutes,

Gal patars man krikstamotes, kokius tortus masto uzsisakyti? Ar cia specialiai reikia proginio ar galima bet koki g.gif  Pasimeciau kazkaip doh.gif  blush2.gif Pas mane krikstamote atsinese saldainiu deze, as pirkau torta pati, tai ir pasimeciau kokio cia reik krikstamotei g.gif
Ir dar..kaip duodate pinigus kunigui, vokelyje ar taip paprastai? g.gif

Isties Reginiuko ikelta mintis net sugraudino wub.gif  Labai grazu wub.gif



Pinigelius mes duosim kunigui tik vokelyje smile.gif
O tortas tai be abejo proginis turetu buti (skirtas krikstynoms)- duoda katalogeli ir issirenki papuosimus, sudeti ir pan. smile.gif
Atsakyti
Graziausiai tortus puosia Bijola. Del skanumo tai galima gincytis, bet manau krikstynoms tortukas turetu buti graziai papuostas. Nesenai uzsakinejau savo kriksto sunui 3 metuku proga tortukai is filmuko "Ratai" tai labai graziai padare ir skanus buvo- uzsakinejau avieteles skonio.
Krikstynoms as jau nusiziurejau labai grazu tortuka su pedutemis ir bateliais ant virsaus, man labai grazus
http://www.bijola.lt/tortai_2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo analuk: 28 gegužės 2009 - 15:33
Aciu uz patarimus 4u.gif

Grazus su pedutemis ir bateliais, panasus yra ir maximos kataloge cia
O idomu kiek jie mazdaug sveria? g.gif Tokio tipo tortai?
Atsakyti