Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 28, 08:47)
na as i pasta idejau savo 2 men dukrytes, bet ten gal jums per paprastas  blush2.gif


ačiū už laikraštukus ir scenarijų 4u.gif mačiau ir dar kitos mamytės įdėtą. Per prastų nebūna schmoll.gif Visi verti dėmesio, kadangi iš kiekvieno galima kažką prisitaikyti sau. smile.gif
man pvz. labai Tagorės mintis patiko, cituosiu ją savo laikraštukyje...
Atsakyti
QUOTE(editamm @ 2009 05 27, 19:32)
mergaites o gal galima ir man suzinoti kaip prisijungti - svesim krikstynas po 2 menesiu - noreciau ir as ideju pasisemti.

O dar klausimas- tik pradejo skaityti tem - nuo pabaigos  blush2.gif gal dar nepriejau paaiskinimo, bet kas ten per pasaka apie Raudonkepuraite?



ten visiems žinoma pasaka apie raudonkepuraitę mirksiukas.gif tik svečiai ištraukia po vieną veikėją, kurį išgirdę per pasakos sekimą turi atsistoti. Neatsistojusiems tostas, linkėjimas krištijamam ax.gif Paprastas žaidimukas, bet užkabino tikrai visus biggrin.gif
Galėsiu tik vėliau įmesti pasakos turimą variantą, nes dabar esu ne prie to kompiuterio cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tauridė": 28 gegužės 2009 - 08:32
QUOTE(bambyze @ 2009 05 27, 22:17)
o laikraštukui super mažai princesei niekas neturit idėjų?  wub.gif


galit įdėt istoriją apie angelą sargą, jau vienas psl bus
Danguje gyveno vaikutis ir ruošėsi netrukus gimti. Viena diena jis paklausė Dievo:
- Man sako, kad tu rytoj ketini mane nusiūsti i žeme, bet kaip aš ten gyvensiu budamas toks mažytis ir bejėgis?
- Iš daugelio angelų aš isrinkau vieną tau. Jis lauks tavęs ir tavimi rūpinsis - atsake Dievas.
- Bet juk čia, danguje, man nieko netruksta, bet tos dainos ir šypsenos...man jų reikia, kad būciau laimingas..
- Tavo angelas tau dainuos ir šypsosis kiekvieną dieną. Tu jausi jo meile ir busi laimingas.
- Bet - neatlyžo mažasis - kaip aš suprasiu, kai sumanim kalbės, juk aš nemoku žmoniu kalbos?
- Tai paprasta, tavo angelas kalbės tau pačius gražiausius ir šilčiausiu žodzius, kokių tu dar nesi girdejęs, ir su didžiule kantrybe bei rūpesčiu jis mokys tave kalbet.
Vaikutis pakele i Dieva akis:
- O ką aš darysiu, kai noresiu pasikalbeti su tavimi?
Dievulis nusišypsojo:
- Tavo angelas suglaus tavo delniukus ir mokys tave maldu.
- O aš girdejau, kad žemeje yra blogų žmonių, kas mane apsaugos ir gins?
Dievas apkabino vaikutį:
- Tavo angelas tave gins, net jeigu grės pats didžiausias pavojus.
Ir staiga mažutis nusiminė:
- Bet as visą laiką būsiu nelaimingas, nes daugiau tavęs nebepamatysiu...
Dievas pakele vaikuti ir tare:
- Tavo angeliukas visą laiką kalbėsis su tavimi apie mane ir mokys kelio, kad galetum pas mane sugrižti. Netgi jei as visą laiką busiu šalia taves.
Šiuo metu buvo taip gera ir ramu danguje, bet žemeje jau girdėjosi balsai, ir vaikutis paskubomis švelniai paklause:
- Dievuliau, jeigu jau man reikia tave palikti, prašau pasakyk man kuo mano angelas vardu!
- Tavo angelo vardas nėra svarbus, tu jį tiesiog vadink mamyte
----------
galit įdėt visą puslapį apie senovinius krikštynų papročius (rodos, mačiau psl. www.viskaskrikstynoms.lt)
-------
galit įdėt iš bernardinai.lt platų aprašymą apie krikšto vardo reikšmę to vaikučio ir aprašymą apie tą šventąjį, jo gyvenimą, kurio vardą vaikutis gauna.
------
galit padaryt visą puslapį jumoro. pvz., apie tai, kokios temos būtų, jei vaikai turėtų savo forumą; vaiko naudojimo instrukciją įdėt, anekdotų ar dar ko.
Atsakyti
Dėkui Fox_Lady 4u.gif
istoriją apie angelą sargą būtinai įdėsiu smile.gif Perskaičiau pirmą kartą, man ji patiko smile.gif
Kitas idėjas esu įgyvendinusi davo sūnelio laikraštuke, kuris jau visų skaitytas, todėl nenorėčiau kartotis. Todėl ir ieškau šviežesnių idėjų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 28, 08:16)
ačiū už laikraštukus ir scenarijų  4u.gif mačiau ir dar kitos mamytės įdėtą. Per prastų nebūna  schmoll.gif Visi verti dėmesio, kadangi iš kiekvieno galima kažką prisitaikyti sau. smile.gif
man pvz. labai Tagorės mintis patiko, cituosiu ją savo laikraštukyje...

blush2.gif , aciu biggrin.gif .
bet kad kazaip daugiau niekas neideda nieko, visos tiek zadejo g.gif . as jau galvojau kad priplauks tu pavyzdziu laikrastuku, scenariju, net nezinosiu ka riktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 05 28, 09:40)
Dėkui Fox_Lady  4u.gif
istoriją apie angelą sargą būtinai įdėsiu  smile.gif Perskaičiau pirmą kartą, man ji patiko smile.gif
Kitas idėjas esu įgyvendinusi davo sūnelio laikraštuke, kuris jau visų skaitytas, todėl nenorėčiau kartotis. Todėl ir ieškau šviežesnių idėjų  wub.gif


tai ne visai kartojimasis, jeigu pvz. apie krikšto vardą rašysi. O jumoro galima ir kitokio prisirinkt, koks nebuvo įdėtas. smile.gif Pvz. iš Mažylio žurnalo, kur yra šnekučio konkursai.
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 28, 09:41)
blush2.gif , aciu  biggrin.gif .
bet kad kazaip daugiau niekas neideda nieko, visos tiek zadejo  g.gif . as jau galvojau kad priplauks tu pavyzdziu laikrastuku, scenariju, net nezinosiu ka riktis  mirksiukas.gif


nu tai gal atsiųs dar? smile.gif
aš tai dar tik procese, krikštynos liepos vidury. tai dar neturiu kuo dalintis. ax.gif
Atsakyti
Reginiukai, parodyk, prašau, savo laikraštuką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 05 28, 08:47)
Reginiukai, parodyk, prašau, savo laikraštuką  wub.gif

parasiau i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 28, 09:56)
parasiau i az  mirksiukas.gif

Dėkui, Reginiuk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 28, 09:36)
galit įdėt iš bernardinai.lt platų aprašymą apie krikšto vardo reikšmę to vaikučio ir aprašymą apie tą šventąjį, jo gyvenimą, kurio vardą vaikutis gauna.

Kur tiksliau tai galima surasti? Visą psl. peržiūrėjau, bet niekur nerandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ups... @ 2009 05 28, 10:31)
Kur tiksliau tai galima surasti? Visą psl. peržiūrėjau, bet niekur nerandu sad.gif


http://www.bernardin...pija/sventieji/ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 28, 08:45)

Papildyta:
nu tai gal atsiųs dar? smile.gif
aš tai dar tik procese, krikštynos liepos vidury. tai dar neturiu kuo dalintis. ax.gif

as ir dar kurimo procese, nes krikstynos birzelio pabaigoj ax.gif , bet jau kai turesiu galtini varinta scenarijaus irgi imesiu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(bambyze @ 2009 05 28, 09:24)
Dėkui, Reginiuk  4u.gif  4u.gif  4u.gif

gal dar sita gali ideti g.gif , jei nedejai anksciau, as tai desiu i laikrastuka

Maža mergaitė priėjo prie motinos, kai jinai ruošė vakarienę ir padavė popieriaus lapą. Motina nusišluostė rankas su prijuoste ir pradėjo skaityti:

Už žolės nupjovimą: 20 lt
Už šios savaitės savo kambario sutvarkymą: 4 Lt
Apsipirkimas parduotuvėje už tave: 2 Lt
Broliuko - kūdikio prižiūrėjimas, kai eidavai į parduotuvę: 1 Lt
Šiukšlių išnešimas: 4 Lt
Už gerus pažymius: 20 Lt
Už kiemo valymą ir grėbstymą: 8 Lt
Iš viso skolinga: 59 Lt

Motina pažvelgė į ją, ir mergaitė pamatė jos akyse prabėgant prisiminimus. Ji paėmė tušinuką ir parašė:

Už devynis mėnesius, kai aš tave nešiojau savyje: nemokamai.
Už visas naktis praleistas prie tavęs gydant ir meldžiantis už tave: nemokamai.
Už visus pastangų metus ir pralietas ašaras: nemokamai.
Už visas naktis, praleistas baimėje dėl tavo ateities: nemokamai.
Už žaislus, maistą, drabužius, ar netgi tavo nosies nuvalymą: nemokamai.

Dukrele, kai visą tai sudedi, mano meilės kaina tau: nemokama.

Kada mergaitė perskaitė, ką jos motina parašė, su didelėm ašarom akyse tiesiai pažvelgė į ją ir pasakė: "Mama, aš tave labai myliu". Tada ji paėmė tušinuką ir didelėm raidėm parašė: "Apmokėta su kaupu".
Atsakyti