Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

Labuciukas visoms taip sauniai planuojancioms sventes.
Labai aciu Emmy uz sukurta tema. Noreciau ir as gauti prisijungimo duomenis. Is anksto dekoju.
Tyra_Situacija, tavo darbai labai grazus thumbup.gif . Mano sunus taip pat Gustas ir krikstynos vyks 06 06.
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 11:37)
angeliukai (aciukas Emmy)
user posted image



per kiek laiko padaro tuos angeliukus? rasiau keramikei uzklausima i e-maila, bet negaunu atsakymo, reiks tikriausiai skambint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egle.vb: 15 gegužės 2009 - 15:35
QUOTE(Egle.vb @ 2009 05 15, 17:35)
per kiek laiko padaro tuos angeliukus? rasiau keramikei uzklausima i e-maila, bet negaunu atsakymo, reiks tikriausiai skambint  smile.gif

gali ir per dieną jei turi laiko, tikrai paskambink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligetukas @ 2009 05 15, 16:15)
Labuciukas visoms taip sauniai planuojancioms sventes.
Labai aciu Emmy uz sukurta tema. Noreciau ir as gauti prisijungimo duomenis. Is anksto dekoju.
Tyra_Situacija, tavo darbai labai grazus  thumbup.gif . Mano sunus taip pat Gustas ir krikstynos vyks 06 06.

Kaip smagu smile.gif Du Gustukai gaus angeliukus tą pačią dieną smile.gif

O kokį šventą vardą išrinkote savo vaikiukams? Aš apsistojau ties Gabrieliumi smile.gif
Atsakyti
O koks fotki prisijungimas? Lyg ir turejau, bet nerandu, gal istryniau g.gif
Atsakyti
o vat kas del svento vardo tai ar jis yra butinas jeigu vardas vaikiuko ir taip sventas? g.gif
Atsakyti
labukas visoms mamytems 4u.gif na stai noriu ir as isijungti i jusu rata blush2.gif mes taip pat krikstysime savo mergyte. labai daug visokiu minciu prisirinkau is jusu ax.gif kolkas viska tik kopinausi ir rinkau info bet jau po truputi pradesime ruostis rimciau g.gif jus tikrai visos nerealios mamytes ruosiates tikrai atidziai ir labai grazius darbelius darot thumbup.gif na o musu svente dar toli 08 01d. bet jau pradedame darbus mirksiukas.gif siandien uzsisakeme tikrai faina fotografe, turime ir sodyba issinuomoje. tik va deja iskilo man vienas klausimas g.gif mes uzsiraseme krikstui i sv tereses baznycia nes kitur mums netinkamas laikas o dabar galvoju ar ta baznycia yra lietuviska nes nete paskaiciau jog ten vyksta ir lenku kalba pamaldos, tad ir suabejojau ar tinkama pasirinkau, nes noriu lietuviskos baznycios g.gif gal kas galite man padeti susivokti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 05 15, 18:29)
labukas visoms mamytems 4u.gif na stai noriu ir as isijungti i jusu rata blush2.gif mes taip pat krikstysime savo mergyte. labai daug visokiu minciu prisirinkau is jusu  ax.gif kolkas viska tik kopinausi ir rinkau info bet jau po truputi pradesime ruostis rimciau g.gif jus tikrai visos nerealios mamytes ruosiates tikrai atidziai ir labai grazius darbelius darot thumbup.gif na o musu svente dar toli 08 01d. bet jau pradedame darbus  mirksiukas.gif siandien uzsisakeme tikrai faina fotografe, turime ir sodyba issinuomoje. tik va deja iskilo man vienas klausimas g.gif mes uzsiraseme  krikstui i sv tereses baznycia nes kitur mums netinkamas laikas o dabar galvoju ar ta baznycia yra lietuviska nes nete paskaiciau jog ten vyksta ir lenku kalba pamaldos, tad ir suabejojau ar tinkama pasirinkau, nes noriu lietuviskos baznycios  g.gif gal kas galite man padeti susivokti? g.gif


Lenkai yra tokie patys krikščionys kaip ir lietuviai. Vadinasi bažnyčia kurioje laikomos pamaldos ir lenkiškai tikrai atitinka lietuviškus standartus. Nesibaimink dėl to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 15, 14:19)
gal galit tikslesni pavadinima, as is siauliu, irgi ruosiuos krikstynoms  blush2.gif

o kurioj cia, nubegciau dar siandien papirkt  blush2.gif



krepseliu tokiu nebegausi, nes buvo ispardavimas...man paciai truko 2 vnt...
ir pavadinimo aisku nezinau, nes akropoly buvau tik viena vieninteli karta...

pirkau turguj centriniam... ten is paviljono iseidinejant lauk desinej pusej yra...
QUOTE(dalytely @ 2009 05 15, 15:29)
sveikos, kokios jus visos saunuoles tiek daug informacijos cia radau, junguosi irgi prie jusu nes krikstamote tapsiu birzelio 6d. reikia viska daba suspeti padaryti  smile.gif  noreciau pakausti pas daugeli maciau tokius grazius maiselius susideti muiliukui, kruopom ir t.t. gal zinot kur galima vilniuje nusipirkti?  nes pasisiuti jau turbut nespesiu g.gif


padarysiu maza reklamyte... ta siuveja, kur mes siuvomes visus rubelius rytoj bus Vilniuj , kur šv.Jokūbo gatvej vyks kazkokia paroda... siulyciau ja susirasti... ji prekiaus lininiais vaikiskais rubiukais, dar maciau dejosi tokias tases, dedamas skersai per peti ir su gele priekyje ant uzsegimo...gal rasite pagal nuorodas mano... maciau ir maisiuku pas ja graziu... bet be uzrasu... tuos kur as idejau pirkau specializuotoje "siulo" parduotuveje po 11 lt ir uzrasiau tekstyuiliniu markeriu. jei butu buve daugiau laiko, tai manau bet kokia atvirukus kur raso moteriske galetu uzrasyti graziau. mazu maisiuku specialiai nepirkom...juk vaikai du, tai gaunas ju jau visa kruva... kazi ar bebutu grazu

QUOTE(Egle.vb @ 2009 05 15, 16:35)
per kiek laiko padaro tuos angeliukus? rasiau keramikei uzklausima i e-maila, bet negaunu atsakymo, reiks tikriausiai skambint  smile.gif


dabar dvyliktoku pask skambutis buvo, tai sake ji dirbo nuo ausros iki sutemos, nes juk gamina tuos varpelius paskutiniam skambuciui.. .as tai siulyciau pasiskambinti

QUOTE(Donata87 @ 2009 05 15, 18:22)
o vat kas del svento vardo tai ar jis yra butinas jeigu vardas vaikiuko ir taip sventas? g.gif


jei tikras vardas sventas, tada nebutina, bet galima
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 15, 14:28)
gal galima ir man prisijungimo duomenis i albumuka  blush2.gif , ten man atrodo vaiko instrukcija yra kuri be galo reikalinga  rolleyes.gif


o galima būtų sužinoti, ką jūs su ta vaiko instrukcija darysit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 15, 23:09)
o galima būtų sužinoti, ką jūs su ta vaiko instrukcija darysit?  ax.gif


instruykcija yra ir tekstine, beje ji man ir labiau patinka nei tie paveiksleliai, seip ja deda i kristynu laikrastuka arba seip kaip plakatus padaro ir kabina patalpoj kur vyks balius mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Tyra situacija ir ligita geros sventes 4u.gif tikiuosi ir uzjusu langu sviecia saulyte bigsmile.gif
lauksim foto mirksiukas.gif
Atsakyti