Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(estetė @ 2009 05 27, 09:43)
Labas rytas  4u.gif

O aš dar galvoju ar sodybos savininkai leis  g.gif  Nes kai šventėme vestuves, tai neleido  schmoll.gif Reikės paskambint  rolleyes.gif
Gal kas Kaune matėte lininių suknelių gražių?  bigsmile.gif



Vakar mano mama buvo Urmo bazej, tai sake kazkuriam skyriuj mate kraunant linines grazias sukneles, jei reikia galiu pasidometi kuriam tiksliai skyriuje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 05 26, 17:23)
sveikos mamytes!!!
buvau truputi isvykus savaitelei is namu rutinos tai tiek jus daug cia visko prirase, tiek daug nauju graziu darbeliu padare. tikros saunuoles 4u.gif
Gal galima ir man prisijungimo duomenis?  buciau dekinga  mirksiukas.gif pakolkas dar ideti nieko neturiu ka parodyti nes musu svente dar tolokai bet kai turesiu butinai idesiu ax.gif
Beje, siandien urmo bazeje nusipirkau angeliukus sveciams, va tokius

[url=http://www.radikal.ru]user posted image
labai grazus angeliukai noriu paklausti kokia ju kaina vnt? nes ir as ieskau kazko,  aisku pigiausio varianto  blush2.gif




Ju kaina 2,40 rolleyes.gif
Atsakyti
Galbut zinot kur Kaune graziai ir nebrangiai graviruoja? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 27, 08:43)
Labas rytas  4u.gif

O aš dar galvoju ar sodybos savininkai leis  g.gif  Nes kai šventėme vestuves, tai neleido  schmoll.gif Reikės paskambint  rolleyes.gif
Gal kas Kaune matėte lininių suknelių gražių?  bigsmile.gif

na musu kadangi bus nuosavame name, tai del to problemu nekils mirksiukas.gif . o tai kodel gali neleisti, jei pvz paejesit kur nors i pieva g.gif
Atsakyti
Laba diena, nu sauniai jus cia viska planuojat, tik spek skaityt smile.gif as irgi stengiuosi dukrytes krikstynas padaryti smagias ir atsimintinas, bet gaila, kad MB priesingai galvoja. Jis galvoja kad krikstynas galima padaryti uz 200lt. verysad.gif ir vis kai pradedam sneketi sia tema vis susipykstam, net nezinau kaip cia ka ir bedaryt, aisku nelyja tais pinigais bet tikrai galim leisti didesne svente pasidaryt... patarkit kaip vyro sirdi suminkstint cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 05 26, 18:52)
nu tai ok, as galeciau paimt 30, nebent atsiras kasnors, kam reiks tu 10  g.gif  Tai kaip tada darom? Man reiks jau siam savaitgaliui, tai veliausiai galiu pirkt 5-ieni. Kaip poto susitiksim ir  issidalinsim tas soskes?


as Kaune gyvenu, galiu paiimti pati is tave smile.gif
QUOTE(vaiddaa @ 2009 05 27, 11:16)
Vakar mano mama buvo Urmo bazej, tai sake kazkuriam skyriuj mate kraunant linines grazias sukneles, jei reikia galiu pasidometi kuriam tiksliai skyriuje mirksiukas.gif

oooo butu labai saunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 27, 00:48)
as perku maximos saldainius EXTRA tada nereikia papildomai vynioti folijos, tik virsutini popieriuka pakeiti ir  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif

o ka dayti su Nomedos saldainiais? Nusipirkau kelis,o gi ziuriu tik plonas popieriukas,nera folijos doh.gif Gal turit ideju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 27, 11:07)
Laba diena, nu sauniai jus cia viska planuojat, tik spek skaityt smile.gif  as irgi stengiuosi dukrytes krikstynas padaryti smagias ir atsimintinas, bet gaila, kad MB priesingai galvoja. Jis galvoja kad krikstynas galima padaryti uz 200lt.  verysad.gif ir vis kai pradedam sneketi sia tema vis susipykstam, net nezinau kaip cia ka ir bedaryt, aisku nelyja tais pinigais bet tikrai galim leisti didesne svente pasidaryt... patarkit kaip vyro sirdi suminkstint  cry.gif

Is pradziu pas mane tokia pati situacija su MB buvo doh.gif bet as pasakiau, kad nenoriu eilinio giminiu baliaus schmoll.gif jau pirma suneli pakrikstijom paprastai, todel stengsiuosi, kad nors antram butu viskas graziai suorganizuota ir paruosta. ziuriu po truputi MB nusileidzia ir pritaria mano idejoms biggrin.gif aisku dar ne visoms, bet gal kaip nors ikalbesiu, dar laiko daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 27, 10:07)
Laba diena, nu sauniai jus cia viska planuojat, tik spek skaityt smile.gif  as irgi stengiuosi dukrytes krikstynas padaryti smagias ir atsimintinas, bet gaila, kad MB priesingai galvoja. Jis galvoja kad krikstynas galima padaryti uz 200lt.  verysad.gif ir vis kai pradedam sneketi sia tema vis susipykstam, net nezinau kaip cia ka ir bedaryt, aisku nelyja tais pinigais bet tikrai galim leisti didesne svente pasidaryt... patarkit kaip vyro sirdi suminkstint  cry.gif

na gal dar persigalvos, juk cia vaiko krikstynos, na aisku galima ir tik kelis artmus zmones pasikviest g.gif , juk nereikia cia burio, ir tada meingt suktis is padeties, ieskot namie kazkokio spalvoto popieriaus, as gaminsiu is jo pazadu gele, stala galima papuost lauku gelemis, nepirkit lauktuviu sveciams, zaidimus prizai gali buti jkelios soskes kur irgi centais kainuoja, gal prasisuksit kaip nors. g.gif
Atsakyti

Merginos,gal urme pirkdamos angeliukus matet angela su zvake?zvakide angela rolleyes.gif
planuoju kriksto zidiny iteikti suneliui ax.gif
Atsakyti
sakykit kokį teksta rašot ant pakvieitmų į krikštynas, niekaisp gražaus nesugalvoju.
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 26, 23:48)
as perku maximos saldainius EXTRA tada nereikia papildomai vynioti folijos, tik virsutini popieriuka pakeiti ir  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif

Aciukas
Atsakyti