Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(saldainia @ 2009 05 26, 20:18)
o kokioje bazėje, taip supratau Vilniuje?

nea,kaune URMO
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 05 26, 19:59)
nu tai ok, jeigu tikrai imsi, tai galesiu atsiust, tau su siuntimu, 40 soskiu, gausis apie 17Lt



galetum prideti soskiu iki apvalios 20 lt sumos, na cai ir siuntimas turetu ieiti blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Gal kam patiks idėja, dabar Maximoj yra pirkti toks rinkinukas:taupyklė, dažai ir teptukas. Toks laisvos kūrybos rinkinėlis. Na, manau, kad bet kuri sugebės užrašyti vaikučio vardelį ir krikšto datą bei nupiešti kokias nors gėlytes. Gal kam nors bus įdomu smile.gif Sėkmės!
Atsakyti
Visu prima noriu padekoti toms, kurios atsiliepe i mano prasyma atsiusti saldainiu sabloniuka thumbup.gif O isduokite paslapti, kokiems saldainiams tie popiereliai tinkami???
Bet as ziuriu kokios cia mamytes auksarankes susirinkusios thumbup.gif Ir tiek visokiu sauniu dalykeliu ruosiat grazioms sventems...Musu sventeje nebus nieko isskirtinio, bet kadangi visi, dalyvausiantys sventeje, niekada nera buve krikstynose su kazkokiu scenarijumi, manau, visiems ir taip patiks...
Atsakyti
QUOTE(jurgute2008 @ 2009 05 27, 00:06)
Visu prima noriu padekoti toms, kurios atsiliepe i mano prasyma atsiusti saldainiu sabloniuka thumbup.gif O isduokite paslapti, kokiems saldainiams tie popiereliai tinkami???
Bet as ziuriu kokios cia mamytes auksarankes susirinkusios thumbup.gif Ir tiek visokiu sauniu dalykeliu ruosiat grazioms sventems...Musu sventeje nebus nieko isskirtinio, bet kadangi visi, dalyvausiantys sventeje, niekada nera buve krikstynose su kazkokiu scenarijumi, manau, visiems ir taip patiks...



as perku maximos saldainius EXTRA tada nereikia papildomai vynioti folijos, tik virsutini popieriuka pakeiti ir thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dru-gelis: 26 gegužės 2009 - 22:49
QUOTE(Emmy @ 2009 05 25, 17:34)
mes sutarėm aš perku tortą, bet krikštamotė irgi norėjo pirkt  lotuliukas.gif  neleidau  ax.gif  tai sakė ji pirks šimtalapį.

TAURIDĖ pas mus  thumbup.gif  paaaaasakok cool.gif  jei neklystu baliavojot 6dienį?


Sveikos ax.gif
Aha... baliavojom rolleyes.gif Viskas šauniai pavyko, norėčiau patirti viską dar kartą biggrin.gif Oras buvo liuksiškas, nepaitvirtino jokios išankstinės orų prognozės thumbup.gif Šventėme namuose, kambary ir stalą puošiau pati, bet kažkodėl per skubėjimą nenufotkinau doh.gif Pas mane dominavo balta ir geltona spalvos. Geltonos servetėlės, žvakės, tiulis ant stalo, stikliniai balti akmenukai, o prie kiekvieno svečio pamerkta po vieną geltoną chrizentemos žiedelį. kadangi dar kambaryje buvo du langai tai puošiau jomis ir užuolaidas. Svečiams patiko rolleyes.gif
Krikštynų rytą mergytę aprengė krikštamotė, krikšto tėtis įdėjo į batuką pinigėlį ir visi išvykome į bažnyčią. Autobusėlį puošėme kaspinais prie veidrodėlių ir batukais. Ceremonija bažnyčioje buvo labai graži ir praėjo sklandžiai wub.gif Kadangi krikštijom pas draugą kunigą tai ir bažnyčia buvo papuošta, nuklotas žvakučių takas wub.gif Po ceremonijos vykome į gamtą, kur svečiai vaišinosi šampanu, o mes dalyvavome foto sesijoje.
Grįžus namo anūkę padavėme močiutei ir sėdome prie stalo. Šventinę kalbą pradėjo krikšatėvis. Tada prasidėjo ir kitų sveikinimai ir linkėjimai. kiek vėliau aš padovanojau močiutei pasižadėjimus ir pagalvėlę mažylei migdyti, o seneliui taupyklę. Krikštatėvimas įteikiau įrėmintus krikštadukros įsakymus. Svečiai traukė mano paruoštus pasižadėjimus ir garsiai skaitė iš eilės kiekvienas. Aš garsiai perskaičiau mergytės laišką visiems susirinkusiems. Tuomet vaišinomis paruoštomis vaišėmis, pagal tradiciją leidome per rankas aplink stalą vaiką. Žaidėme mano paruoštus žaidimus, dalinau priziukus smile.gif labai linksmai praėjo pasaka apie raudonkepuraitę biggrin.gif Tiesa sakant net nespėjau visko ir pravesti ką buvau pasiruošusi ax.gif Dar labai gaila kad buvo vėjuotas vakaras ir negalėjom paleisti dangaus žibintų unsure.gif Tai jie paliko kitai progai. Šventėm ir antrą dieną, bet programa jau gavosi ekspromtu tongue.gif Svečiams tada išdalinau krikštynų lauktuves. Gaila dabar nieko negaliu parodyti, nes dar negrįžę namo ir negaliu įsikelti nuotraukų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 27, 00:00)
Aha... baliavojom rolleyes.gif

Graži šventė buvo wub.gif Lauksim nuotraukyčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 26, 23:00)
Sveikos  ax.gif
Aha... baliavojom rolleyes.gif Viskas šauniai pavyko, norėčiau patirti viską dar kartą  biggrin.gif Oras buvo liuksiškas, nepaitvirtino jokios išankstinės orų prognozės  thumbup.gif Šventėme namuose, kambary ir stalą puošiau pati, bet kažkodėl per skubėjimą nenufotkinau  doh.gif Pas mane dominavo balta ir geltona spalvos. Geltonos servetėlės, žvakės, tiulis ant stalo, stikliniai balti akmenukai, o prie kiekvieno svečio pamerkta po vieną geltoną chrizentemos žiedelį. kadangi dar kambaryje buvo du langai tai puošiau jomis ir užuolaidas. Svečiams patiko  rolleyes.gif
Krikštynų rytą mergytę aprengė krikštamotė, krikšto tėtis įdėjo į batuką pinigėlį ir visi išvykome į bažnyčią. Autobusėlį puošėme kaspinais prie veidrodėlių ir batukais. Ceremonija bažnyčioje buvo labai graži ir praėjo sklandžiai  wub.gif Kadangi krikštijom pas draugą kunigą tai ir bažnyčia buvo papuošta, nuklotas žvakučių takas  wub.gif Po ceremonijos vykome į gamtą, kur svečiai vaišinosi šampanu, o mes dalyvavome foto sesijoje.
Grįžus namo anūkę padavėme močiutei ir sėdome prie stalo. Šventinę kalbą pradėjo krikšatėvis. Tada prasidėjo ir kitų sveikinimai ir linkėjimai. kiek vėliau aš padovanojau močiutei pasižadėjimus ir pagalvėlę mažylei migdyti, o seneliui taupyklę. Krikštatėvimas įteikiau įrėmintus krikštadukros įsakymus. Svečiai traukė mano paruoštus pasižadėjimus ir garsiai skaitė iš eilės kiekvienas. Aš garsiai perskaičiau mergytės laišką visiems susirinkusiems. Tuomet vaišinomis paruoštomis vaišėmis, pagal tradiciją leidome per rankas aplink stalą vaiką. Žaidėme mano paruoštus žaidimus, dalinau priziukus smile.gif  labai linksmai praėjo pasaka apie raudonkepuraitę biggrin.gif Tiesa sakant net nespėjau visko ir pravesti ką buvau pasiruošusi  ax.gif  Dar labai gaila kad buvo vėjuotas vakaras ir negalėjom paleisti dangaus žibintų unsure.gif Tai jie paliko kitai progai. Šventėm ir antrą dieną, bet programa jau gavosi ekspromtu  tongue.gif  Svečiams tada išdalinau krikštynų lauktuves. Gaila dabar nieko negaliu parodyti, nes dar negrįžę namo ir negaliu įsikelti nuotraukų blush2.gif

kokios grazios krikstynos wub.gif . as galvoju kad ir visko nespesiu ka esu prisiruosusi pravesti, bet geriau turesiu daugiau nei pritruksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 26, 23:00)
Sveikos  ax.gif
Aha... baliavojom rolleyes.gif Viskas šauniai pavyko, norėčiau patirti viską dar kartą  biggrin.gif Oras buvo liuksiškas, nepaitvirtino jokios išankstinės orų prognozės  thumbup.gif Šventėme namuose, kambary ir stalą puošiau pati, bet kažkodėl per skubėjimą nenufotkinau  doh.gif Pas mane dominavo balta ir geltona spalvos. Geltonos servetėlės, žvakės, tiulis ant stalo, stikliniai balti akmenukai, o prie kiekvieno svečio pamerkta po vieną geltoną chrizentemos žiedelį. kadangi dar kambaryje buvo du langai tai puošiau jomis ir užuolaidas. Svečiams patiko  rolleyes.gif
Krikštynų rytą mergytę aprengė krikštamotė, krikšto tėtis įdėjo į batuką pinigėlį ir visi išvykome į bažnyčią. Autobusėlį puošėme kaspinais prie veidrodėlių ir batukais. Ceremonija bažnyčioje buvo labai graži ir praėjo sklandžiai  wub.gif Kadangi krikštijom pas draugą kunigą tai ir bažnyčia buvo papuošta, nuklotas žvakučių takas  wub.gif Po ceremonijos vykome į gamtą, kur svečiai vaišinosi šampanu, o mes dalyvavome foto sesijoje.
Grįžus namo anūkę padavėme močiutei ir sėdome prie stalo. Šventinę kalbą pradėjo krikšatėvis. Tada prasidėjo ir kitų sveikinimai ir linkėjimai. kiek vėliau aš padovanojau močiutei pasižadėjimus ir pagalvėlę mažylei migdyti, o seneliui taupyklę. Krikštatėvimas įteikiau įrėmintus krikštadukros įsakymus. Svečiai traukė mano paruoštus pasižadėjimus ir garsiai skaitė iš eilės kiekvienas. Aš garsiai perskaičiau mergytės laišką visiems susirinkusiems. Tuomet vaišinomis paruoštomis vaišėmis, pagal tradiciją leidome per rankas aplink stalą vaiką. Žaidėme mano paruoštus žaidimus, dalinau priziukus smile.gif  labai linksmai praėjo pasaka apie raudonkepuraitę biggrin.gif Tiesa sakant net nespėjau visko ir pravesti ką buvau pasiruošusi  ax.gif  Dar labai gaila kad buvo vėjuotas vakaras ir negalėjom paleisti dangaus žibintų unsure.gif Tai jie paliko kitai progai. Šventėm ir antrą dieną, bet programa jau gavosi ekspromtu  tongue.gif  Svečiams tada išdalinau krikštynų lauktuves. Gaila dabar nieko negaliu parodyti, nes dar negrįžę namo ir negaliu įsikelti nuotraukų blush2.gif

kokios grazios krikstynos wub.gif , as ir tikriausiai visko nespesiu pravesti ka prisiruosiu, bet geriau daugiau turesiu nei pritruksiu g.gif
Atsakyti
Sveikos visos besiruosiancios kristynoms. Birzeli busiu krikstamote,todel gal galeciau gauti ir as prisijungimo duomenis,kad galeciau kokiu ideju paziureti g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 26, 09:00)
laas rytas, mane visa nakti kankino klausimas  doh.gif , kaip man daryti su dangaus zibintais, kadangi svente bus kaime, ar nepadegsime kokiekms zogeliams kokio tvartuko

O aš dar galvoju ar sodybos savininkai leis g.gif Nes kai šventėme vestuves, tai neleido schmoll.gif Reikės paskambint rolleyes.gif
Gal kas Kaune matėte lininių suknelių gražių? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE("Tauridė" @ 2009 05 27, 00:00)
Sveikos  ax.gif
Aha... baliavojom rolleyes.gif Viskas šauniai pavyko, norėčiau patirti viską dar kartą  biggrin.gif Oras buvo liuksiškas, nepaitvirtino jokios išankstinės orų prognozės  thumbup.gif


Dziaugiausi Jusu krikstynomis, is tikruju kaip pasakoje wub.gif
Atsakyti