Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

pagaliau supakavau svečiams dovanas:

dėkui vitaliux už maišelius, teko truputį pakoreguot ax.gif viduje angeliukas su pavarde ir saldainiai krikštynų:

user posted image
Atsakyti
mamos, ar galiu gauti prisijungimą? blush2.gif vakar irgi prašiau..krikštynos liepos 25 d..įdėčiau pakvietimą parodyti, keletą pavyzdžių laikraštuko ir pati norėčiau pasmalsauti ką dar galima padaryti blush2.gif prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 05 26, 11:45)
sveikos,
Vakar praejau visa baze. Norejau nupirkt soskes, bet nieko gero neradau. Blogiausia, kad vienetais neparduoda, o tik po 100vnt. Kainuoja apie 29Lt, tai is esmes, visai nebrangu, soskes kaina 29cnt. Bet man reikia tik 20vnt, o kur dar 80 kist  doh.gif  Gal kam reikia, galetumem bendrai pirkt ir pasidalint

man 30 reiketu g.gif
Atsakyti
QUOTE(matuzi @ 2009 05 26, 10:29)
Sveikos mamos, mes ir planuojam krikstynas, svesim liepos 4 d. Kadangi bus vasara, tiketinos sausros, tai vat klausimas iskilo del dangaus zibintu....Netoli musu yra miskas, tai biski baisu, kad gaisro nesukeltume, vyras juokauja, kad ant to dangaus zibinto is karto uzrasyt adresa ir telefona, kad zinotu kam i galva duot, jei kas.... g.gif


Mes leisim dangaus zibintus, bet kadangi netoli bus miskas tai visi drauge paejesim truputi i pieva ir ten leisim, nes nesinori gaisro vasaros viduri. O jei vejas bus didelis tai is is neleisim ir atidesim sia pramoga kitai progai. Perskaiciau instrukcijas ir tikrai zadu laikytis
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 05 26, 11:07)
man 30 reiketu  g.gif

man 20 + tau 30, jau 50
Kam dar reikia soskiu, garsiai saukit clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 26, 11:21)
Laba dienelė wub.gif  Gal kuri kur nors užmatėte nebrangius nertus angeliukus (iki 5 Lt) stalo papuošimui? Po Kalėdų "Maximoj" buvo išparduodami po 1 Lt, o dabar nė "su žiburiu" už tiek nerasi. schmoll.gif


Sveikos
mačiau tokius kioskelyje prie katedros Kaune, kur prekiauja visokiais krikščioniškais suvenyrais. Bet kainos tai nepaklausiau...
Atsakyti
dar paklausti noriu, su kokia programa įsakymus darote?? aš norėčiau, kad ant vaiko nuotraukos būtų įsakymai surasyti ir gal koki rėmeliai įdėti.. su picasa gal kas darot? o laikrastukus worde? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2009 05 26, 13:26)
dar paklausti noriu, su kokia programa įsakymus darote?? aš norėčiau, kad ant vaiko nuotraukos būtų įsakymai surasyti ir gal koki rėmeliai įdėti.. su picasa gal kas darot? o laikrastukus worde? blush2.gif

įsakymus dariau corelyje
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 26, 11:48)
įsakymus dariau corelyje


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matuzi @ 2009 05 26, 11:29)
Netoli musu yra miskas, tai biski baisu, kad gaisro nesukeltume, vyras juokauja, kad ant to dangaus zibinto is karto uzrasyt adresa ir telefona, kad zinotu kam i galva duot, jei kas.... g.gif

siaip kad jau prie adreso ir telefono, tai papasakosiu viena tradicija (berods danu, ir berods vestuvine, bet gal kuriai patiks - ypac kai maciau, kad svarstet, jog su balionais nuskride palinkejimai kieno kieme nuses..)
tai va.. zodziu, paleidziami i dangu atvirlaiskiai su atgaliniu adresu ir priklijuotu pasto zenklu bei prasymu radus issiusti juos smile.gif ant atvirslaiskio kiekvienas svecias paraso po pasizadejima, kuri privalo ispildyti, jeigu atvirlaiskis grizta atgal - cia kaip ir likimas tada (aisku pasizadejimai tada galbut rimtesni turetu buti), galbut galima ne atvirlaiskius, bet pasizadejimus deti i vokus
na cia tik tokia mintis - bet gal kuri netycia susigundys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 05 26, 13:07)
Mes leisim dangaus zibintus, bet kadangi netoli bus miskas tai visi drauge paejesim truputi i pieva ir ten leisim, nes nesinori gaisro vasaros viduri. O jei vejas bus didelis tai is is neleisim ir atidesim sia pramoga kitai progai. Perskaiciau instrukcijas ir tikrai zadu laikytis


Tai ir mes laikysimes taisykliu. Tik rizikuojam juos pirkdami, nes pas mus labai vejuota, nors vakarop aprimsta tas vejas. Jei nieko per krikstynas neiseis, teks atrakcija siaip kada pasiadryt...

Cia maciau diskutuojat, kas turi daugiau ruostis krikstynom, tevai, ar kriksto tevai...Pas mus kriksto tevai bus vyro sesuo, kuri dirba Danijoj, ir grys tik ant krikstynu, bei vyro brolis, studentas jaunuolis, kuriam tradicijos, apeigos,na tikrai nesedes jis sm ir neieskos ideju biggrin.gif , tai viska organizuoju, darau pati. Zinau, kad kaip is kriksto tevu vaikas gaus kazka dovanu, bet daugiau tikrai nenoriu apsunkinti islaidom, mes darom svente, organizuojam krikstynas, tai mes ir mokam uz viska. Net ir suknele, skraiste, zvake - viska suruosiu pati, nes nenoriu jiems uzkrauti rupesciu. Ojei ir kriksto tevai kazka nuo saves sugalvos, tai bus visai saunu, kuo daugiau tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos šaunuolės, darbštuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai gera temelė! Aš tik svečiu ruošiuosi būti krikštynose, bet krikštijam sesės berniuką, o krikštamotė kita sesė, tai manau ir mes galim prisidėti prie šventės pravedimo. Tai aišku butu įdomu gauti adresiuką pasižiūrėti į jūsų nuveiktus darbelius!
Ir dar norėjau paklausti, kur gauti skrynelę sudėti krikštynų daigteliams, apipavidalinti tikriausiai mokėsiu(bandysiu biggrin.gif ) pati. Išanksto ačiū už viską.
Atsakyti