Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

Sveiokos mamas.
Kazkur cia buvau radusi tokius puodelius krikstoteviams, kad ant ju butu vaikucio nuotraukyte ir uzrasas apacioje, bet dabar pasimeciau ir neberandu. Kal kas zino kut tokius galima isigyti??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(D. mama @ 2009 05 26, 08:53)
Sveiokos mamas.
Kazkur cia buvau radusi tokius puodelius krikstoteviams, kad ant ju butu vaikucio nuotraukyte ir uzrasas apacioje, bet dabar pasimeciau ir neberandu. Kal kas zino kut tokius galima isigyti??? blush2.gif


Na kiek zinau pigiausiai galima rasti eurokosfoto.lt, taip pat dar galima uzsisakyti vivamake.lt, ir dar kazkur, nebepamenu, siaip visos nuorodos yra surasytos pirmame puslapyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 25, 23:00)
aha radau kad ir vilniuej yra thumbup.gif jei tokia patirtis tai nesinori ir uzsakineti pas juos blink.gif o kadangi uzsakinesiu viena torat ur vyraus zydra ir ruzava spalva tai neduok tu dieve kokia makalyne man padarys blink.gif o as dar tokia zodzzio kiseneje neieskanti tai juos ten su purvais sumaisyciau jei man ka ne taip padarytu gun_bandana.gif ir dar sauu nuotaika susigadinciau doh.gif bet gal gerai sakai kad geriausia kad pati surasytum ir dar pries nosi jiems nuotrauka pakabintum lotuliukas.gif


nu bet šiaip skanūs buvo, man labai patinka "šokoladinė svajonė"
QUOTE(Ups... @ 2009 05 26, 09:32)
Čia dar niekis rolleyes.gif Mes vaiko gimtadieniui užsakinėjom tortą. Įkišo seną kažkokį, sausą  blink.gif Sakiau, daugiau ten tikrai neužsakinėsiu nieko schmoll.gif


tikrai.... aš ir sau pirkau NIcę šiaurės miestelyje - išmečiau....sudžiuvęs kažkoks...
QUOTE(D. mama @ 2009 05 26, 09:53)
Sveiokos mamas.
Kazkur cia buvau radusi tokius puodelius krikstoteviams, kad ant ju butu vaikucio nuotraukyte ir uzrasas apacioje, bet dabar pasimeciau ir neberandu. Kal kas zino kut tokius galima isigyti??? blush2.gif

pirmam psl daug nuorodėlių rasi mirksiukas.gif prie Dovanų skyrelio ax.gif aš darysiu www.eurokosfoto.lt
Atsakyti
Vitaliux, gavau maiselius wub.gif , aciu labai grazus wub.gif

puodeliu galima uzsisakyti ir Copy1. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
Vakar praejau visa baze. Norejau nupirkt soskes, bet nieko gero neradau. Blogiausia, kad vienetais neparduoda, o tik po 100vnt. Kainuoja apie 29Lt, tai is esmes, visai nebrangu, soskes kaina 29cnt. Bet man reikia tik 20vnt, o kur dar 80 kist doh.gif Gal kam reikia, galetumem bendrai pirkt ir pasidalint
Atsakyti
mamytes, prasau prasau patakit su dangaus zibintais kaip ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 05 25, 21:20)
Labas vakaras, vis pasiskaitau visu mamyciu rupescius, kuriais gyvenu ir as  4u.gif  Tik vieno dalyko nelabai suprantu, kodel kai kurios mamytes bijo tartis su busimom kriksto mamytem ir atvirksciai, juk dazniausiai kriksto tevais kvieciami buti artimi zmones, su kuriais galima apie viska pasisneketi blush2.gif  Visoms dideles sekmes ir daugiau drasos, kad pacios jaustumetes gerai organizuodamos sia puikia svente  4u.gif O musu sventes diena - liepos 4. Svesim nedideleje salyteje su pirtim, bus 17 zmoniu. As irgi labai norejau vandens arba dangaus zibintu, bet beda, kad sodybele visai salia misko, tai dangaus zibintai atkrenta, o del vandens...na yra ten nedidelis prudelis, bet jauciu, kad nebus jokio efekto, nes isivazduoju kad tie zibintai graziai atrodo, kai vanduo juos nesa tolyn  rolleyes.gif  Gal isvis apsiribosiu ties helio balionais g.gif

Mes leidom zibintus sodyboje,kur aplinkui vien medziai,o salia ir miskas. Nieko nenutiko,viskas thumbup.gif Tik jei vejas uraganiskas zinoma gali ir nenunesti smile.gif Siaip kiek teko dometis,jei jie nebekyla t.y.kazkur uzkliuna ar pan.jie tiesiog uzgesta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 05 26, 10:05)
Mes leidom zibintus sodyboje,kur aplinkui vien medziai,o salia ir miskas. Nieko nenutiko,viskas  thumbup.gif  Tik jei vejas uraganiskas zinoma gali ir nenunesti  smile.gif Siaip kiek teko dometis,jei jie nebekyla t.y.kazkur uzkliuna ar pan.jie tiesiog uzgesta  rolleyes.gif

aciu aciu aciu, uz atsakyma, tuomet leisim ir mes wub.gif , kazkaip norejos tik patvirtinimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 05 26, 11:05)
Mes leidom zibintus sodyboje,kur aplinkui vien medziai,o salia ir miskas. Nieko nenutiko,viskas  thumbup.gif  Tik jei vejas uraganiskas zinoma gali ir nenunesti  smile.gif Siaip kiek teko dometis,jei jie nebekyla t.y.kazkur uzkliuna ar pan.jie tiesiog uzgesta  rolleyes.gif

aciu ir man dabar bus lengviau apsispresti mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba dienelė wub.gif Gal kuri kur nors užmatėte nebrangius nertus angeliukus (iki 5 Lt) stalo papuošimui? Po Kalėdų "Maximoj" buvo išparduodami po 1 Lt, o dabar nė "su žiburiu" už tiek nerasi. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 05 26, 12:05)
Mes leidom zibintus sodyboje,kur aplinkui vien medziai,o salia ir miskas. Nieko nenutiko,viskas  thumbup.gif  Tik jei vejas uraganiskas zinoma gali ir nenunesti  smile.gif Siaip kiek teko dometis,jei jie nebekyla t.y.kazkur uzkliuna ar pan.jie tiesiog uzgesta  rolleyes.gif



Sveikos mamos, mes ir planuojam krikstynas, svesim liepos 4 d. Kadangi bus vasara, tiketinos sausros, tai vat klausimas iskilo del dangaus zibintu....Netoli musu yra miskas, tai biski baisu, kad gaisro nesukeltume, vyras juokauja, kad ant to dangaus zibinto is karto uzrasyt adresa ir telefona, kad zinotu kam i galva duot, jei kas.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 25, 11:16)
bigsmile.gif  Tai nusiųsk į mūsų paštą krikstynos2009@gmail.com


sveikos mergaites,

labai prasau suteikti ir man prisijungima prie fotki portalo, netrukus musu lelytes krikstynos, tai imesiu ir savo nuotraukytes, gal kam kokiu ideju kils ir i nurodyta gmail adresiuka kokiu ideju imesiu.

aciu
Jolanta
Atsakyti