Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(Emmy @ 2009 05 25, 21:50)
nežinau pati  smile.gif  va mąstau, nes jau reik užsakyt.
mažoji ragainė yra ir vilniuje
bet su mažąja ragaine turėjau nenokią patirtį... va gimtadieniui užsakiau tortą dramblį rožinį su žydru straubliu ir ausim,, tai gavau žydrą su rožinėm ausim...dar kortelė su vardu būt turėjo, spėkit ar buvo...
draugė krikštynų užsakė...turėjo būt su padėklu rožinis su drugeliais, gavo be padėklo o vietoj drugelių rožės... ir ką tu pasakysi, negi neimsi??? ir eisi maximon pirkt... sakiau surašysiu viską ant lapo jiems pati...nes neaišku ką užsirašo.

aha radau kad ir vilniuej yra thumbup.gif jei tokia patirtis tai nesinori ir uzsakineti pas juos blink.gif o kadangi uzsakinesiu viena torat ur vyraus zydra ir ruzava spalva tai neduok tu dieve kokia makalyne man padarys blink.gif o as dar tokia zodzzio kiseneje neieskanti tai juos ten su purvais sumaisyciau jei man ka ne taip padarytu gun_bandana.gif ir dar sauu nuotaika susigadinciau doh.gif bet gal gerai sakai kad geriausia kad pati surasytum ir dar pries nosi jiems nuotrauka pakabintum lotuliukas.gif
Atsakyti
Dekui Emmy uz slaptazody drinks_cheers.gif

torta tai as uzsisakiau Bijoloje tikrai didelis pasirinkimas, issirinkau ne toki tradicini melyna (berniukui) torta, o su klaunais, nes jis man atrode zaismingenis ir idomus, o beto kadangi vesimes i mazesni miesta tai tokio niekas nebus mates blush2.gif gal ten ka galima rasti... pati neklausiau, gal padarys ir pagal uzsakyma 4u.gif as irgi laukiu kaip tas tortas atrodys tikiuosi taip pat kaip paveiksliuke ax.gif
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif labai smagi temelė čia pas jus smile.gif mes savo sūnų krikštysim liepos 25 d. jau kūmus turime ir kvietimai svečiams išdalinti. Norėjau paklausti su kokia programa darote laikraštukus? ir skaičiau jog turite prisijungimo duomenis, gal galėtumeėt ir man atsiusti? blush2.gif vliudvinaviciute@gmail.com

Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2009 05 25, 22:27)
sveikos mamos 4u.gif  labai smagi temelė čia pas jus smile.gif  mes savo sūnų krikštysim liepos 25 d. jau kūmus turime ir kvietimai svečiams išdalinti. Norėjau paklausti su kokia programa darote laikraštukus? ir skaičiau jog turite prisijungimo duomenis, gal galėtumeėt ir man atsiusti? blush2.gif  vliudvinaviciute@gmail.com

musu krikstynos irgi liepos 25d thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Donata87,2009 05 25, 21:32]
musu kriks
thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos! 4u.gif visai netiketai aptikau sita temele drinks_cheers.gif noriu ir as prie jusu prisijungti blush2.gif Mes savo karalaiti kristysim rugpjucio 1d. Silutes raj Sveksnos dvaro parke ax.gif turiu nemazai visokiu niekuciu prikaupusi, jei pasidalintumete fotki.com prisijungimo duomenimis - pasidalinciau , o ir pati noreciau pasmalsauti kaip kitos ruosiates blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalytely @ 2009 05 25, 22:07)
torta tai as  uzsisakiau Bijoloje tikrai didelis pasirinkimas, issirinkau ne toki tradicini melyna (berniukui) torta, o su klaunais, nes jis man atrode zaismingenis ir idomus, o beto kadangi vesimes i mazesni miesta tai tokio niekas nebus mates

sitas su klounais thumbup.gif per dukrytes pirmaji gimtadieni buvom uzsake Latte skonio su tais klounais essen.gif o vaikams tai tos klounu galvos ir balionai labai patiko 4u.gif mirksiukas.gif kolkas dar nenusivyliau Bijola 4u.gif ax.gif tfu tfu tfu...
Atsakyti
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 25, 13:26)
sveikutes planuotojos 4u.gif
beje kazkur maciau kaip graziai i kvietimus irasoma kad dovanu norim pinigeliu, nu bet neberandu, jei kas uzmatysit busiu l. dekinga blush2.gif



as rasau pacioje apacioje, mazu sriftu Kristupuko taupykles vardas - "Pirmosios mano atostogos"

Nezinau, bet man kazkaip patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 05 20, 21:46)
gal ir man galima prisijungimo duomenis 4u.gif

Na tai ir as paprasysiu prisijungimo duomenu 4u.gif Krikstynos jau si savaitgali, o dar tiek daug reikia nuveikti ax.gif ......
Atsakyti
laas rytas, mane visa nakti kankino klausimas doh.gif , kaip man daryti su dangaus zibintais, kadangi svente bus kaime, ar nepadegsime kokiekms zogeliams kokio tvartuko doh.gif , bijau net pgalvot blush2.gif , kas jau leidot papasakokit bigsmile.gif , kokia vieta rinkotes, juk buvo ir kas kaime ir kas mieste svente g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 25, 21:50)
bet su mažąja ragaine turėjau nenokią patirtį... va gimtadieniui užsakiau tortą dramblį rožinį su žydru straubliu ir ausim,, tai gavau žydrą su rožinėm ausim...dar kortelė su vardu būt turėjo, spėkit ar buvo...
draugė krikštynų užsakė...turėjo būt su padėklu rožinis su drugeliais, gavo be padėklo o vietoj drugelių rožės... ir ką tu pasakysi, negi neimsi??? ir eisi maximon pirkt... sakiau surašysiu viską ant lapo jiems pati...nes neaišku ką užsirašo.

Čia dar niekis rolleyes.gif Mes vaiko gimtadieniui užsakinėjom tortą. Įkišo seną kažkokį, sausą blink.gif Sakiau, daugiau ten tikrai neužsakinėsiu nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 25, 21:33)
mes is vilniaus... verysad.gif


Šiaip jau "Mažoji Ragainė" yra ne Kaune, o Vilniuje, t. y. Kaune gal ir yra, bet ten tik padalinys, centrinė būstinė ir cechas yra Vilniuje adresu:

Kavinė - parduotuvė - baras "Mažoji Ragainė"
Įsruties g. 22, Vilnius (Pilaitė)
Telefonas užsakymams:
270 72 65
ragaine@ktv.lt



Atsakyti