Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

Aciu Emmy drinks_cheers.gif
Atsakyti
jei galima ir man prisijungimo duomenis, ikelsiu pakvietimus savo, nes cia nemoku jums parodyti. blush2.gif
Atsakyti
ir as noreciau prisijungimo duomenu prie el. pasto blush2.gif imesciau ka dabar darau suneno krikstynom 4u.gif
Atsakyti
sveikutes planuotojos 4u.gif
mes vakar velai vakare prisraodom namuciuose unsure.gif galvojau kokiu daugiau gims minciu krikstynoms, bet nebuvo laiko ne pagalvoti blush2.gif tik turiu nupirkus didelius saukstus mociutems, kuriuos nesiu, kad isgraviruotu ir seneliui gertuve kuria taip pat graviruosiu, tik dar nesugalvojau ka ir kaip blush2.gif
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 23, 18:52)
niu va per siandien pavyko kazka sukurbti, gal tiks kazkas, as jau sau naudosiu  bigsmile.gif
Emutės įsakymai tėvams

wub.gif thumbup.gif labai saunu thumbup.gif

mamytes as ir noreciau prisijungimo duomenu prie fotki ir el. pasto blush2.gif

beje kazkur maciau kaip graziai i kvietimus irasoma kad dovanu norim pinigeliu, nu bet neberandu, jei kas uzmatysit busiu l. dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šindila @ 2009 05 24, 20:38)
Sveikos mamos smile.gif
Kadangi si tema rupi ir man tai pradedu skaitineti, tik va pastebiu kad norint krikstynas galima padaryti didesne svente nei vestuves blink.gif Kadangi savo vestuves nuo A iki Z organizavau pati, tai kazkaip nieko panasaus nesinori. Ir nesinori daryti visko ant staigiuju, taigi krikstynas planuojame liepos gale arba rugpjucio.. is pradziu galvojome per metuku gimtadieni, bet.. dingsta tas pirmasis gimtadienis tokiu atveju doh.gif Tai  manau kad reiktu vaika pakrikstyti ir tik minimaliai su kazkokiomis tradicijomis, taigi klausimelis, ar kas turite koki minimalu, paprasta krikstynu scenariju bei laikrastuka? g.gif: jei taip prasau atsiuskite i jurintux@yahoo.com.

Labukas mamytes,
Buciau ir as labai dekinga uz kokia informacija del krikstynu 4u.gif Buciau labai dekinga.K.ramune@gmail.com
Atsakyti
Ups>>Kaune, zvakiu fabrike, savanoriu prospekte yra zvakyciu angeliuku, berods po 3 ar 4 litus.

Emmy>> man irgi reiketu slaptazodzio, aciu notworthy.gif pagaliau sutarem data liepos 4 tai dabar jau rimtai kibsiu i darbus construction.gif
Atsakyti
Sveikutes,krikstysim suneli rugpjucio men., gal ir man galetumet kuri atsiusti prisijungimo duomenis prie fotki.com ax.gif is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgute2008 @ 2009 05 24, 21:34)
Musu krikstynos planuojamos birzelio 13 d, taigi laiko - ne marios like...

musu taip pat ta diena bigsmile.gif biggrin.gif ech kad tik butu geras oras ax.gif
Atsakyti
Mes krikstynas svesime kaimo sodyboje, galvojau leisti dangaus zibintus, bet dabar perskaiciau:
!!! Nerekomenduojama !!!
Nerekomenduojama leisti dangaus šviestuvų vėjuotu oru;
Griežtai draudžiama leisti dangaus žibintus prie greitai užsidegančių objektų, tokių kaip miškas, degalinė ir pan.;
Leisti dangaus žibintus netoli aerodromų ir orouostų.

patarkit, nezinau ka daryti,nes ten tikrai aplinkui miskas g.gif
Atsakyti
as buvau akropoly, nupirkau krikto mergytei dovanu angeliuka pakabuka su grandinele.
sakykit o kriksto mamos butinai turi tortuka sakytis ta krikstynom, nes man finansai nebeisnesa blush2.gif, kazkaip noetusi, kad mamyte ka nors irgi pirktus, kazin ar grazu butu jei paklausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 25, 14:58)
as buvau akropoly, nupirkau krikto mergytei dovanu angeliuka pakabuka su grandinele.
sakykit o kriksto mamos butinai turi tortuka sakytis ta krikstynom, nes man finansai nebeisnesa  blush2.gif, kazkaip noetusi, kad mamyte ka nors irgi pirktus, kazin ar grazu butu jei paklausiu  blush2.gif

zinoma paklausk,nes gal mamyte jau torta koki nurejus yra mirksiukas.gif pvz. mes sakysim krikstu mamytei, kad torta patys uzsisakysim, gales jis buti ir kaip nuo jos ax.gif kaip as krikstyjau tai visad uzsakydavau tortus, bet apie tai pranesdavau ir teveliams, kad nebutu 2 tortu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 25, 15:19)
zinoma paklausk,nes gal mamyte jau torta koki nurejus yra mirksiukas.gif pvz. mes sakysim krikstu mamytei, kad torta patys uzsisakysim, gales jis buti ir kaip nuo jos ax.gif  kaip as krikstyjau tai visad uzsakydavau tortus, bet apie tai pranesdavau ir teveliams, kad nebutu 2 tortu ax.gif

O mes vakar kvietem kumus pakumauti. Tai net nezinau, kazkaip kvailai gaunasi, sako kas mum priklauso ruostis. Pasakyt zmogui kad tu turetum daryti ta ir ana, pirkt pyraga turetum tu ar vaika aprengti. As nesitikiu, kad kumai ruostusi pagal tradicijas, bet zinau jei mum reiketu ju vaikui kumaut, tai man kazkaip biski geda butu vadintis kuma vien uz tai, kad baznycioj 5 min vaika palaikyciau.
Atsakyti