Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

Sveikos smile.gif
Na Tyra Situacija tavo darbai verti demesio thumbup.gif , turi auksines rankas. Nesuprantu kaip tu speji viska vienu metu tiek daug visko padaryti ax.gif
ligita33 labai grazios dovanos. Labai patiko lazdos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 05 15, 13:45)
ligita33 labai grazios dovanos. Labai patiko lazdos  thumbup.gif


aciu ax.gif nepatikesi, bet lazdos is euro pardes po 1 eur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 15:13)
aciu  ax.gif nepatikesi, bet lazdos is euro pardes po 1 eur  blush2.gif

bigsmile.gif geras, reikes ir man uzsukti, labai smagi dovana thumbup.gif
Atsakyti
skaitau skaitau ir vis galvoju, kokie cia darbeliai taip giriami ... matote nebeperskaiciau praeitos temos apsk postu... tai perkeliu cia su visais pavyzdziais...
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 15, 11:20)
Labas rytas,

aš taip pat šiandien gavau antradienį vakare vivamake.lt sumodeliuotus puodelius krikštatėviams. Papuošiu plunksnelėm ir įteiksiu, kad Gustuką visada prisimintų. Taip pat įmesiu parodyti, ką dar čia tokio turiu, kas jau darbiniu požiūriu padaryta arba beveik padaryta.

Puodeliai:
user posted image

Albumas, kur ir palinkėjimus svečiai rašys ir kuriame nuotraukytes krikštynų laikysime.
user posted image

Dovanos abiems močiutėms:
user posted image

Lininiai maišeliai duonai, druskai, cukrui, muilui ir pinigėliams. Dar žadu išsiuvinėti juos: "Gusto pinigėliai", ir t.t.
user posted image

O čia mano paskutinis vaisius - įsakymai krikšto tėveliams, spausdinti ant perlinio popieriaus ir pritvirtinti prie rankų darbo popieriaus su rožėmis ir rafija.
user posted image
Čia geria matosi ant kokio popieriaus atspausdinta.
user posted image


labai saunus tavo darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 11:25)
aciu  ax.gif maiselius pirkau tokioj kanceliariniu prekiu pardej siauliu akropoly,... ten visokiu grozybiu, visokiu ypatingu popieriu, knuguciu ir siaip visokiu niekuciu, kuriu nera paprastoj kanceliariniu prekiu oardej... mokejau po 1,46 lt / vnt


gal galit tikslesni pavadinima, as is siauliu, irgi ruosiuos krikstynoms blush2.gif
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 13:13)
aciu  ax.gif nepatikesi, bet lazdos is euro pardes po 1 eur  blush2.gif

o kurioj cia, nubegciau dar siandien papirkt blush2.gif

sveikutes

pirmiausia aciu emmy uz tokias temas, vakar dar nebaigiau senosios skaityt, o jau kiek ideju prisirasiau.
tikiuos priimsit ir mane i si buri, as busiu kriksto mamyte tai ruosiuos iki birzelio 27 bigsmile.gif
Atsakyti
Nuostabi tema, cia tiek ideju prisigaudziau, kad net saldu darosi smile.gif Emmy, maciau senoje temoje rodei saldainiukus kokius turi pasidariusi, gal butu galima man sablona tu popieriuku gauti i evelinadrag@yahoo.com, nes turiu tik viena sabloniuka, o norisi kad butu ivairiu saldainiuku smile.gif
Atsakyti
dar norejau paprasyt kazkas sake turi saldainiu trafareta blush2.gif , bet nesupykciau jei butu ir su tais angeliukais is karto, kad liktu tik duomenis pakeist, jei kam negaila labai prasau i email
reginiukas@inbox.lt

biski esu pasimetus, ruosiu jau trecias krikstynas per dvejus metus, tai nesinori visiskai kartotis, nes sveciai dauguma tie patys doh.gif , tai reikia nauju ideju vis.

gal galima ir man prisijungimo duomenis i albumuka blush2.gif , ten man atrodo vaiko instrukcija yra kuri be galo reikalinga rolleyes.gif
Atsakyti
gal galeciau gauti fotki prisijungimo duomenis,labai dekoju is anksto smile.gif
Atsakyti
gal ir as galiu gauti fotki prisijungima? 4u.gif
Atsakyti
sveikos, kokios jus visos saunuoles tiek daug informacijos cia radau, junguosi irgi prie jusu nes krikstamote tapsiu birzelio 6d. reikia viska daba suspeti padaryti smile.gif noreciau pakausti pas daugeli maciau tokius grazius maiselius susideti muiliukui, kruopom ir t.t. gal zinot kur galima vilniuje nusipirkti? nes pasisiuti jau turbut nespesiu g.gif
Atsakyti
Sveikos planiukės 4u.gif

Šiemet duris atveria nauja kaimo turizmo sodyba, kviečiame švęsti vestuves, krikštynas ir visas kitas šventes. Mano paraše yra nuoroda į nuotraukas, jei kiltų klausimų galima skambinti arba rašyti į AŽ.

Linkiu labai gražios šventės
Atsakyti
QUOTE(dalytely @ 2009 05 15, 15:29)
sveikos, kokios jus visos saunuoles tiek daug informacijos cia radau, junguosi irgi prie jusu nes krikstamote tapsiu birzelio 6d. reikia viska daba suspeti padaryti  smile.gif   noreciau pakausti pas daugeli maciau tokius grazius maiselius susideti muiliukui, kruopom ir t.t. gal zinot kur galima vilniuje nusipirkti?  nes pasisiuti jau turbut nespesiu g.gif

bigsmile.gif Forumietė Vitaliux siuva nuostabius maišelius. Susisiek su ja, manau, kad dar spės atsiųsti. Jos nuorodėlė turėtų būti temukės pirmame puslapyje, ilgajame sąraše. ax.gif

Nuorodėlė tokia:vitaliux siuviniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 15 gegužės 2009 - 14:59