Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(linuse @ 2009 05 24, 21:16)
Labas vakaras  mirksiukas.gif
Beje, iš vienos mamytės pasiskolinau tuos mažyčius paveikslelius aciuks.gif nenorėjau angeliukų, tai labai džiaugiausi radusi tokias stilizuotas mergytes ant pienių, ant pienių pūkų  thumbup.gif  wub.gif dar kartą dėkui aciuks.gif


Chi chi, čia gi mano paveiksliukai, kuriuos naudojau savo kvietimuose. Ten beje irgi angeliukai. smile.gif Labai gražiai juos panaudojai.
Atsakyti
www.frameshow.com - cia galima ireminti savo vaiko nuotrauka, spauskite frame galary virsuj, paskui isrinkite bet koki rema, toliau spauskite create e-card (free) tada kai atidarys remelis ikalkite nuotraukite, redaguokite-arciau-toliau ir spauskite send e-card,galite siusti sau e-mailu arba paprastai save as....padarykite! sekmes!!!! thumbup.gif
vramke.com- dar remeliu
či š nuukopinau iš kitos temos marigen pasisakymą. Ačiū jai, tikiuosi nesupyks
gal pravers ir mums kuriai
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 24, 22:46)
Chi chi, čia gi mano paveiksliukai, kuriuos naudojau savo kvietimuose. Ten beje irgi angeliukai. smile.gif Labai gražiai juos panaudojai.

4u.gif ax.gif o man pasirodė, kad mergytės pūkuose rolleyes.gif dar kartą aciuks.gif
Atsakyti
rašiau rašiau ir dingo viskas verysad.gif sm išdaigos....

bet sukūriau e-mailą , ten siūskite šamano, košių etiketes, laikraštykų šablonus... ir t..t. nereik po 100 kart kiekvienai persiuntinėt. Nes man irgi atsibodo biggrin.gif


krikstynos2009@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 25, 08:03)
rašiau rašiau ir dingo viskas  verysad.gif  sm išdaigos....

bet sukūriau e-mailą , ten siūskite šamano, košių etiketes, laikraštykų šablonus... ir t..t. nereik po 100 kart kiekvienai persiuntinėt. Nes man irgi atsibodo  biggrin.gif
krikstynos2009@gmail.com

thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 25, 08:03)
rašiau rašiau ir dingo viskas  verysad.gif  sm išdaigos....

bet sukūriau e-mailą , ten siūskite šamano, košių etiketes, laikraštykų šablonus... ir t..t. nereik po 100 kart kiekvienai persiuntinėt. Nes man irgi atsibodo  biggrin.gif
krikstynos2009@gmail.com

bigsmile.gif Labas rytelis visoms! Bėgu ką nors įdėti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2009 05 24, 21:07)
O kodel kriksto rubas turi buti grynai baltas? Cia tik grozio ir skonio reikalas,krikstyja ir su rozinem suknelem,ir zydrais kostiumeliais.

Baltas drabužis simbolizuoja Dievo malonę. Tai tyrumo, skaistumo, šventumo ženklas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ups...: 25 gegužės 2009 - 08:21
QUOTE(Onelė @ 2009 05 25, 07:31)
bigsmile.gif Labas rytelis visoms! Bėgu ką nors įdėti. wub.gif

o kaip galima paziurėti kas ten atsiūsta jau yra?
slaptažodžio reikia blush2.gif
turiu ir aš kažkiek informacijos krikštynų tema , atsiūsčiau tai ko ten nėra...
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 24, 19:52)

Papildyta:
tarp kitko turiu prisikopijavus daug paveiksliuku vaikiuku, angeliuku, drugeliu ir t.t...jei kam reikia laikrastukui ar saldainiu popieriukams rasykit e-meila, atsiusiu mirksiukas.gif

labas, jei pasisiulei tai gal paskolinsi man blush2.gif , kaip tik sia savaite darysiu reginiukas@inbox.lt

QUOTE(VANDA-panda @ 2009 05 24, 19:56)
na kaip grazu  good.gif

aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 25, 09:21)
labas, jei pasisiulei tai gal paskolinsi man  blush2.gif , kaip tik sia savaite darysiu reginiukas@inbox.lt


aciu  blush2.gif

issiunciau smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti gal kas matėt ar žinot kur rasti gražių, nelabai brangių angeliukų?
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 05 25, 09:09)
o kaip galima paziurėti kas ten atsiūsta jau yra?
slaptažodžio reikia  blush2.gif
turiu ir aš kažkiek informacijos krikštynų tema , atsiūsčiau tai ko ten nėra...

ax.gif Manau, Emmy paaukos valandžiukę ir išsiųs mums slaptažodį. mirksiukas.gif
Atsakyti