Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(bambukas* @ 2009 05 23, 20:08)
P.S. gal kazkas iesko sidabrines soskes, kur galima pirma dantuka isideti, tai tokiu yra Akropolyje  smile.gif

ačiū, kaip tik galvojau paklausti kur galėtų būti. o kuroj parduotuvėj gal pamenat?

QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 23, 20:40)
Bet jei svente bus vasara-manau, kad kvaila vilktis tamsiu rubu blush2.gif Nors is kitos puses(dovanokit, kad atvirauju, tiesiog siandien issiunciau maisto siunta vienai badaujanciai seimai, tad pergalvojau daug visko), eina krize, zmonems mazina algas ar atleidzia, gal jie ta vienatini tamsu kostiuma sliubui ir laidotuvems laiko, gal nusipirkti negali uz ka... Argi yra esme, kokiais rubais rengiasi krikstotevai ar sveciai? Ar kvieciate tik tuos, kurie siais laikais istengia nusipirkti kostiuma pagal sezona bei dovanu iteikti minimum uz 1000lt? Tai vaiko svente 4u.gif Ir lai kiekvienas svecias rengiasi taip, kaip jam patogu, svarbu, kad ta diena suptu kaip galima daugiau nuosirdziu zmogu, kurie ateje i svente nesipuikuoja savo turtais 4u.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
ai, beje aš turiu 2 laikraštukų pavyzdžius iš sm, tik nežinau kurių mamyčių jie yra ir ar galiu platinti. Bet manau jei aš turiu tai galiu ir kitoms parodyti, nors gal jūs turit tą patį g.gif taigi jei norit galiu atsiūsti kam reikia mirksiukas.gif

beje ir aš norėčiau tų mamyčių paprašyti, kurios čia siuntė laikraštukus, kad atsiūstų ir man ernesta_pusinskiene@yahoo.com ačiūūūūū
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 24, 08:57)
na siame formume informacijos labai daug, tik reikia skirtki laiko viskam

manau svarbiausia kriksto mamai tureti zvake ir kriksto skraiste, o daugiau viskas nuo noro, finansu, pastangu, susitarimo su mamyte  mirksiukas.gif

Aciu uz atsakyma, manau kriksto zvake ten uzsienyje toje pacioje baznycioje gausiu ax.gif Gal kuri is jusu yra dalyvavusi uzsienyje krikstynose? Butu malonu isgirsti komentara blush2.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(kristoote @ 2009 05 22, 22:13)
Kadangi man jos reiketu tik rugpjuti, tai dabar dar ir neuzsakau  mirksiukas.gif

Sutarta, laiko dar turim į valias mirksiukas.gif

Mano mažasis vyrukas jau turi lininius krikšto rūbelius, vyrui nupirkau linines kelnes, nepatikėsite...už 15Lt blush2.gif Visai netyčia aptikau dėvėtų drabužių parduotuvėje rolleyes.gif Liko sau kažką susirast lininio smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos smile.gif
Kadangi si tema rupi ir man tai pradedu skaitineti, tik va pastebiu kad norint krikstynas galima padaryti didesne svente nei vestuves blink.gif Kadangi savo vestuves nuo A iki Z organizavau pati, tai kazkaip nieko panasaus nesinori. Ir nesinori daryti visko ant staigiuju, taigi krikstynas planuojame liepos gale arba rugpjucio.. is pradziu galvojome per metuku gimtadieni, bet.. dingsta tas pirmasis gimtadienis tokiu atveju doh.gif Tai manau kad reiktu vaika pakrikstyti ir tik minimaliai su kazkokiomis tradicijomis, taigi klausimelis, ar kas turite koki minimalu, paprasta krikstynu scenariju bei laikrastuka? g.gif: jei taip prasau atsiuskite i jurintux@yahoo.com.
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif man iskilo toks klausimas... g.gif noriu abiems maziesiems pasiut vardines skraistes(su vardu ir krikstynu data), skraistes beabejo bus baltos bet va siulai kuriais bus issiuvineti vardai ir data tai kitokios spalvos tai ar tada skaistosi kad tai kriksto rubas? g.gif juk jis tada nebebus visiskai baltas.. g.gif ka apie tai kunigas gali pasakyti? g.gif gal kas krikstyjo su vardine skraiste? g.gif
Papildyta:
tarp kitko turiu prisikopijavus daug paveiksliuku vaikiuku, angeliuku, drugeliu ir t.t...jei kam reikia laikrastukui ar saldainiu popieriukams rasykit e-meila, atsiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 23, 19:52)
niu va per siandien pavyko kazka sukurbti, gal tiks kazkas, as jau sau naudosiu  bigsmile.gif

na kaip grazu good.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 05 24, 20:52)
sveikos mamos 4u.gif man iskilo toks klausimas... g.gif noriu abiems maziesiems pasiut vardines skraistes(su vardu ir krikstynu data), skraistes beabejo bus baltos bet va siulai kuriais bus issiuvineti vardai ir data tai kitokios spalvos tai ar tada skaistosi kad tai kriksto rubas? g.gif juk jis tada nebebus visiskai baltas.. g.gif ka apie tai kunigas gali pasakyti? g.gif gal kas krikstyjo su vardine skraiste? g.gif
Papildyta:
tarp kitko turiu prisikopijavus daug paveiksliuku vaikiuku, angeliuku, drugeliu ir t.t...jei kam reikia laikrastukui ar saldainiu popieriukams rasykit e-meila, atsiusiu mirksiukas.gif


O kodel kriksto rubas turi buti grynai baltas? Cia tik grozio ir skonio reikalas,krikstyja ir su rozinem suknelem,ir zydrais kostiumeliais. Musu suknute ir skraiste yra balta su kremine spalva. Zadejom irgi dukrytes varda siuvineti, bet galiausiai nusprendem nemarginti nugaros. Bet jei tik yra noras, tai tikrai galima, daug tokiu maciau. Kunigui tai visiskai nerupi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 24 gegužės 2009 - 20:08
QUOTE(EXTRAA @ 2009 05 24, 21:07)
O kodel kriksto rubas turi buti grynai baltas? Cia tik grozio ir skonio reikalas,krikstyja ir su rozinem suknelem,ir zydrais kostiumeliais. Musu suknute ir skraiste yra balta su kremine spalva. Zadejom irgi dukrytes varda siuvineti, bet galiausiai nusprendem nemarginti nugaros. Bet jei tik yra noras, tai tikrai galima, daug tokiu maciau. Kunigui tai visiskai nerupi  smile.gif

mums baznycioje kunigas sake tureti zvake ir balta kriksto ruba(skraiste), tai man ir iskilo toks klausima... g.gif aciu, nuraminai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donata87: 24 gegužės 2009 - 20:13
Labas vakaras mirksiukas.gif

atsinešu parodyti kvietimus blush2.gif
user posted image

spalvos nelabai realios unsure.gif , bet manau mintis aiški rolleyes.gif vokas iš storesnio reljefinio popieriaus su įspaustais angeliukais (Dauksos gatves popieriaus salonas), viduje kreminis "svietinis" popierius cool.gif

Beje, iš vienos mamytės pasiskolinau tuos mažyčius paveikslelius aciuks.gif nenorėjau angeliukų, tai labai džiaugiausi radusi tokias stilizuotas mergytes ant pienių, ant pienių pūkų thumbup.gif wub.gif dar kartą dėkui aciuks.gif

dabar jau užsiimsiu laikraštuko gamyba mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuse: 24 gegužės 2009 - 20:18
QUOTE(linuse @ 2009 05 24, 21:16)
Labas vakaras  mirksiukas.gif

atsinešu parodyti kvietimus  blush2.gif
user posted image

spalvos nelabai realios  unsure.gif  , bet manau mintis aiški  rolleyes.gif vokas iš storesnio reljefinio popieriaus su įspaustais angeliukais (Dauksos gatves popieriaus salonas), viduje kreminis "svietinis" popierius  cool.gif

Beje, iš vienos mamytės pasiskolinau tuos mažyčius paveikslelius aciuks.gif nenorėjau angeliukų, tai labai džiaugiausi radusi tokias stilizuotas mergytes ant pienių, ant pienių pūkų  thumbup.gif  wub.gif dar kartą dėkui aciuks.gif

dabar jau užsiimsiu laikraštuko gamyba mastau.gif

grazu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donata87: 24 gegužės 2009 - 20:19
Linuse - labai gražūs kvietimai, į mūsų vestuvinius labai panašūs ax.gif
Atsakyti
Sveikos, jau senokai skaitineju cia visokias idomybes, susijusias su krikstynomis, bet ne sykio nieko nerasiau...Musu krikstynos planuojamos birzelio 13 d, taigi laiko - ne marios like...Viska organizuoju pati, nes, kaip cia ir skaiciau, kadangi su MB norime grazios sventes, nesinori uzkrauti rupesciu (ypac finansiniu) busimiems krikstateviams. Buciau labai dekinga, jei kas nors atsiustu krikstynu saldainiu sabloniuka jurmork@yahoo.com

Beje, del kelimo per langa...Pas mus virtuves langas atsiveria i balkona, tai sakiau gal reikes per ta langa savo mazasias simboliskai ir iskelt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgute2008: 24 gegužės 2009 - 21:35