Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 23, 18:19)
Reginiuk, super  wub.gif

aciu blush2.gif , stengiausi kazka pati sugalvoti, kad ne viskas butu is sm, o va mintis tai is sm thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! 4u.gif siandien ieskojom sidabrinio saukstelio, tai kazkaip nelabai yra tokiu idomesniu visi arba su zodiako zenklais arba su laikrodziu, dar mateme su gandru (Akropolyje). Gal kazkuri mamyte surado saukteli ispudingo grozio ir gali pasakyti kur pirko? ax.gif
P.S. gal kazkas iesko sidabrines soskes, kur galima pirma dantuka isideti, tai tokiu yra Akropolyje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambukas*: 23 gegužės 2009 - 19:10
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 23, 00:42)
Gal galit papasakot, ką kas gavot iš krikštatėvių dovanų?  blush2.gif
Mūsų jie klausinėja, ką padovanot, o nieks į galvą neateina...
na ir apskritai, jei netingit, gal galit papasakot, kokios dovanos labiausiai patiko, pradžiugino.
ax.gif

Kadangi krize ir mes ja jauciam blush2.gif Mes, teveliai, visu sveciu, ju tarpe ir krikstoteveliu prasem padovanoti pinigais thumbup.gif Tad labai drasiai keliau baliu Belmonte, uzsakinejau geriausius patiekalus, sugrize namuose gerem geriausius gerimus. Man pasidenge visos krikstynu islaidos thumbup.gif Tai buvo pats geriausias sprendimas, nei ten milijonai visokiu niekuciu, kur ner ju kur kisti doh.gif Ka reikia vaikui-ta nusiperku pati, o va svente-visi susidejo ir man nepasijuto skausminga krikstynos.

QUOTE(kabesita @ 2009 05 23, 18:45)
Nu va o as atvirksciai norejau detis juoda suknele, o MB juoda kostiuma  blush2.gif gal reikes sita klausima man aptart su vaiko teveliais  blush2.gif

Musu atveju(balandzio 25) visi sveciai buvo apsivilke juodai(vyru kostiumai, kostiumeliai moteru, mes patys irgi juodai apsivilke), o vaikas visiskai baltai wub.gif Ziurejosi labai graziai drinks_cheers.gif Baltu rubu buvo tik vaikas, kurio svente, bei kunigas wub.gif
Bet jei svente bus vasara-manau, kad kvaila vilktis tamsiu rubu blush2.gif Nors is kitos puses(dovanokit, kad atvirauju, tiesiog siandien issiunciau maisto siunta vienai badaujanciai seimai, tad pergalvojau daug visko), eina krize, zmonems mazina algas ar atleidzia, gal jie ta vienatini tamsu kostiuma sliubui ir laidotuvems laiko, gal nusipirkti negali uz ka... Argi yra esme, kokiais rubais rengiasi krikstotevai ar sveciai? Ar kvieciate tik tuos, kurie siais laikais istengia nusipirkti kostiuma pagal sezona bei dovanu iteikti minimum uz 1000lt? Tai vaiko svente 4u.gif Ir lai kiekvienas svecias rengiasi taip, kaip jam patogu, svarbu, kad ta diena suptu kaip galima daugiau nuosirdziu zmogu, kurie ateje i svente nesipuikuoja savo turtais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 05 23, 07:35)
O Jus vaikucius kelsite per langa isvaziuojant i baznycia pagal senoves paprocius? As uzskaiciau, kad tai turetu daryti krikstatevis, o jei su jais susitiksime tik prie baznycios, tai tevelis turetu tai padaryti ? Ka Jus manot?

oi, isivaizduoju, atvaro pas mus gaisrininkai su kopciom, kad vaika krikstynoms pro 7-to auksto langa iskelt lotuliukas.gif

QUOTE(kabesita @ 2009 05 23, 17:45)
Nu va o as atvirksciai norejau detis juoda suknele, o MB juoda kostiuma  blush2.gif gal reikes sita klausima man aptart su vaiko teveliais  blush2.gif

aisku, kaip kas nori, taip tas rengias, bet as nenoreciau, kad i mano vaiko krikstynas, zmones, kaip i laidotuves apsirenge eitu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau patarimo, busiu krikstamote pirma karta ir kazkaip nejauku nes visiskai nesigaudau kas ten ir kaip ax.gif
Atsakyti
nes matote man krikstynos vyks ne Lietuvoje, tai ka man reikia tureti mazdaug... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 05 23, 20:52)
aisku, kaip kas nori, taip tas rengias, bet as nenoreciau, kad i mano vaiko krikstynas, zmones, kaip i laidotuves apsirenge eitu  schmoll.gif

as nemanau kad juoda spalva tik i laiduotuves, o kai jaunasis per vestuves juoda kostiuma dedasi, tai juk ne laidotuvem blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2009 05 23, 20:55)
Sveikutes, norejau patarimo, busiu krikstamote pirma karta ir kazkaip nejauku nes visiskai nesigaudau kas ten ir kaip ax.gif


nusipirk iš žavingos scenarijų (yra linkas pirmam psl). Čia paprasčiausias kelias. O kitas kelias, kuriuo eina dauguma mūsų- tiesiog skaityti viską, kad yra šiame skyrelyje. Panaršius galima rasti visai išsamių krikštynų scenarijų. 4u.gif

QUOTE(kabesita @ 2009 05 23, 22:22)
as nemanau kad juoda spalva tik i laiduotuves, o kai jaunasis per vestuves juoda kostiuma dedasi, tai juk ne laidotuvem  blush2.gif


Na kas ten žino, gal kai kurie taip laidoja savo senbernystę? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 05 23, 21:22)
as nemanau kad juoda spalva tik i laiduotuves, o kai jaunasis per vestuves juoda kostiuma dedasi, tai juk ne laidotuvem  blush2.gif

as nesakau, kad kostiumas tinkamas tik i laidotuves, tiesiog, nenoreciau, kad visi masiskai apsirengtu juodai, nes tikrai butu panasu i laidotuviu procesija. Butent krikstynoms, man norisi sviesios spalvos. Bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2009 05 23, 19:55)
Sveikutes, norejau patarimo, busiu krikstamote pirma karta ir kazkaip nejauku nes visiskai nesigaudau kas ten ir kaip ax.gif

na siame formume informacijos labai daug, tik reikia skirtki laiko viskam

manau svarbiausia kriksto mamai tureti zvake ir kriksto skraiste, o daugiau viskas nuo noro, finansu, pastangu, susitarimo su mamyte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 05 24, 00:09)
as nesakau, kad kostiumas tinkamas tik i laidotuves, tiesiog, nenoreciau, kad visi masiskai apsirengtu juodai, nes tikrai butu panasu i laidotuviu procesija. Butent krikstynoms, man norisi sviesios spalvos. Bet cia tik mano nuomone  4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 23, 00:42)
Prašom, turbūt ne tik iš manęs gavai, o dar kokius tris  biggrin.gif


na ne...gavau is taves ir Reginiuko... daugiau kaip suprantu niekas neturi smile.gif

QUOTE(loretasb @ 2009 05 23, 00:53)
sveiki,

sakykit, kur pirkot seneliams lazdas?


lazdas pirkompardej uz 1 Eura

QUOTE(spindulys @ 2009 05 23, 08:35)
Labas rytas,

O Jus vaikucius kelsite per langa isvaziuojant i baznycia pagal senoves paprocius? As uzskaiciau, kad tai turetu daryti krikstatevis, o jei su jais susitiksime tik prie baznycios, tai tevelis turetu tai padaryti ? Ka Jus manot?

nekelem schmoll.gif
Atsakyti