Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

Labas rytas,

O Jus vaikucius kelsite per langa isvaziuojant i baznycia pagal senoves paprocius? As uzskaiciau, kad tai turetu daryti krikstatevis, o jei su jais susitiksime tik prie baznycios, tai tevelis turetu tai padaryti ? Ka Jus manot?
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 22, 15:52)
issiunciau  mirksiukas.gif



QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 22, 16:13)
issiunciau mirksiukas.gif


ir aš norėčiau. Laikraštuką pradėjau po truputį gaminti pagal vieną pavyzdė bet ten daug kas man nelabai tinka, tai gal iš jūsų pavyzdėliogeriau gautūsi ax.gif
būčiau abiem laaabai dėkinga bigsmile.gif
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 22, 16:23)
na as butent todel dariau be vaiku foto, o tik su uzrasu: kieno krikstynos ir kokia diena

aš irgi pasidariau be nuotraukytės, tik dar nepabandžiau atspausdinti ir pažuūrėti kaip atrodo

Vakar parsivežiau dukrytės suknytę numezgtą, nu tikrai gražiai gavos, tik reiks dar pasipuošti ir bus thumbup.gif

mes per langą nekelsim nes gyvenam 2 aukšte namo tai nelabai ir gautusi biggrin.gif o šiaip jei tik išeina aš daryčiau taip.
Atsakyti
QUOTE(loretasb @ 2009 05 23, 00:53)
sakykit, kur pirkot seneliams lazdas?

ten ne aš pirkau, bet pamenu, kad pirkėja minėjo, jog pirko "viskas už 1 eurą" pardej ax.gif

QUOTE(spindulys @ 2009 05 23, 08:35)
O Jus vaikucius kelsite per langa isvaziuojant i baznycia pagal senoves paprocius?

manot verta rizikuot pro 8 aukšto langą mastau.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

atvirai pasakius net gyvendama 1 aukšte, nekelčiau schmoll.gif nebent gyvenčiau senobinėj rąstinėj troboj, su medinėm langinėm, žemom palangėm, maudyčiau vaiką kubile šalia krosnies... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 05 23, 10:37)
ten ne aš pirkau, bet pamenu, kad pirkėja minėjo, jog pirko "viskas už 1 eurą" pardej  ax.gif
manot verta rizikuot pro 8 aukšto langą  mastau.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

atvirai pasakius net gyvendama 1 aukšte, nekelčiau  schmoll.gif nebent gyvenčiau senobinėj rąstinėj troboj, su medinėm langinėm, žemom palangėm, maudyčiau vaiką kubile šalia krosnies...  cool.gif


Nu jo, kai parasiau, tada pagalvojau, jog sulauksiu tokiu komentaru is merginu kurios gyvena daugiaauksciose. Ir as nerizikuociau.
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 05 23, 08:35)
Labas rytas,

O Jus vaikucius kelsite per langa isvaziuojant i baznycia pagal senoves paprocius? As uzskaiciau, kad tai turetu daryti krikstatevis, o jei su jais susitiksime tik prie baznycios, tai tevelis turetu tai padaryti ? Ka Jus manot?


Šio papročio esmė- apgauti laumes ar mirtį ar dar ten ką, kas tyko mažo vaikučio prie durų. Tai taip išeitų kad nelabai yra skirtumo, kas perduos, svarbu kad per langą smile.gif
Nors žinoma, nelogiška to daryt daugiaaukštyje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 05 23, 08:35)
Labas rytas,

O Jus vaikucius kelsite per langa isvaziuojant i baznycia pagal senoves paprocius? As uzskaiciau, kad tai turetu daryti krikstatevis, o jei su jais susitiksime tik prie baznycios, tai tevelis turetu tai padaryti ? Ka Jus manot?

bigsmile.gif Mes krikštui pasiruošime Rumšiškių buities muziejuje. Ten, kiek žinau, vaiką per langą krikšto tėčiui perduoda pribuvėja. Smulkiau gal galėtų papasakoti tos mamytės, kurios ten jau buvo. g.gif O aš tik birželio pabaigoje galėsiu pasidalinti įspūdžiais. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 23, 13:50)
bigsmile.gif Mes krikštui pasiruošime Rumšiškių buities muziejuje. Ten, kiek žinau, vaiką per langą krikšto tėčiui perduoda pribuvėja. Smulkiau gal galėtų papasakoti tos mamytės, kurios ten jau buvo. g.gif O aš tik birželio pabaigoje galėsiu pasidalinti įspūdžiais. thumbup.gif

Lauksim tada Jusu pasisakymu, gal dar ir ka panaudosim, jei Jus nieko pries busite. Mes tai tik rugpjuti organizuojam krikstynas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 22, 23:42)
kokią dėžutę? krikšto daiktų? labai įdomu, ką sumąstei  ax.gif
Irgi dekupažo technika darysi, ar kažkaip kitaip?
Prašom, turbūt ne tik iš manęs gavai, o dar kokius tris  biggrin.gif
Papildyta:
Gal galit papasakot, ką kas gavot iš krikštatėvių dovanų?  blush2.gif
Mūsų jie klausinėja, ką padovanot, o nieks į galvą neateina...
na ir apskritai, jei netingit, gal galit papasakot, kokios dovanos labiausiai patiko, pradžiugino.
ax.gif

1. taip, kriksto daiktu, bet deja ne dekupazo, nes nemoku, darysiu paprastai verysad.gif , nuprikau grazia dezute, ja paklijuosiu, dar tokiom geltytem puosiu ir t.t, man bus grazu, nes is meiles daryta wub.gif

2. as kriksto mergytei jau nupirkau albuma, knyga pirmieji metai, to pageidavo mama, o dar pirksime ar koki medaliona, ar kazkokia grandinele, net nzn doh.gif .

QUOTE(loretasb @ 2009 05 22, 23:53)
sveiki,

sakykit, kur pirkot seneliams lazdas?

siandien pirkai viskas uz 1 eura parduotuvej siauliuose thumbup.gif . dar nulekiau i "Urte" papirkau prijuostes mociutems, jau issiuvineta ir uzrasyta "močiutei".
grazu linini ranksluosti radau, enorejos kazko mociukisko, tai radau su piestais katineliais wub.gif , ir taupykles radau, kazkaip kiauliu norejosi blush2.gif , na ir t.t. (pinigai tiesiog tirpo blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 22, 16:18)
Aš tai galvočiau, bet bet kokiais puošnesniais rūbais (na tarkim suknelė, kostiumėlis, kostiumas vyrui), bet ne juodais. Kažkaip...vaiko tai šventė, tai galvoju kad turėtų būti šviesi ji.  smile.gif Žiūrėjau neseniai krikštynų filmą, kur tėtis su juodu kostiumu- na nelabai žiūrisi, gražiau gal kai šviesiu... mano vaiką krikštys mano brolis, tai sakė šviesų kostiumą (ar bent jau švarką) dėsis.

Nu va o as atvirksciai norejau detis juoda suknele, o MB juoda kostiuma blush2.gif gal reikes sita klausima man aptart su vaiko teveliais blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 23, 00:42)
[color=blue]Gal galit papasakot, ką kas gavot iš krikštatėvių dovanų?  blush2.gif

mes tai nusprendem pirkt auksine grandinele su vaiko vardo raide mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 23, 18:19)
(pinigai tiesiog tirpo  blink.gif )



O vat šitie, kai pradedi ką nors organizuoti tai tikrai neauga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 22, 15:05)
islekiu i kaimuka galten kokiu dar minciu kils ax.gif  gero savaitgalio ir minciu sturmo mirksiukas.gif  4u.gif

niu va per siandien pavyko kazka sukurbti, gal tiks kazkas, as jau sau naudosiu bigsmile.gif
Emutės įsakymai tėvams

Daug visi labai žadėjo
Parašus tikrus sudėjo
Ir įsakymus kūmams
Pristačiau visiems svečiams
Tik vieni be darbo liko
Tai tėveliai mūs Emuko
Teks ir jiems mane auginti
Pareigas visas atlikti:
Kad nelikčiau alkana
Teks sriubos išvirt tada (samtis)
O pavalgius ant puoduko
Pasodins mane tetukas (naktipuodis)
Kai miegelis aplankys
Man lopšinę kas primins (cd lopšinės)
Ir į lauką po lietaus
Po balas kartu pasiaust
Kad kojytės nesušlaptų
Prašom tinkamai apaut (botai)
Namuose kai nuobodu
Prašom duot kokių darbų
Interjerą pataisyti
Sieną gal apipaišyti
Kad nepyktumėt labai
Skystis nuvalys tikrai (valiklis)
Kai metukai bus treji
Šventė turės būt smagi
Su didžiausia dovana
Noriu būtų, kad tokia (didelė dėžė su kaspinu)
Augsiu augsiu ir užaugsiu
Į mokyklą iškeliausiu
Diskotekos prasidės ir
Bernai namo lydės
Kai laiku namų nerasiu
Tėtis eis ieškot manęs
Su mama paimkit šitą
Pasišviesite gatves (prožektorius)
Kai paliksiu aš namus
Kad nebūtų taip nyku
Dovanoju Jums lėlytę (lėlė kūdikis)
Ją galėsite auginti.

gal dar ką pridėsit, tai parašykite bigsmile.gif
Atsakyti
Reginiuk, super wub.gif
Atsakyti