Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(Vijuke @ 2009 05 22, 16:42)
o kodel nevalgyti ir nemesti?? juk kiekvieno saldainuo popieriuka ismeti.. taigi tada ir su buteliu etiketemis - kaip tuscia buteli ismest?  lotuliukas.gif

nelabai norėčiau kad mano vaiko fotke atsidurtų šiukšlinėj ax.gif

beje, alkoholį per šią šventę vartosim tik simboliškai, apie degtinę, trauktinę nei kalbos negali būt. Tik alus (vyram prie šašlykų) ir šampanas (kiekvienam suaugusiam po taurę). Ir etiketės su vaiko veidu ant alkoholio niekada neklijuočiau. Man tai visiškai nesuderinami dalykai, mažas kūdikėlis ir alkoholis ax.gif aišku gi čia kiekvienos asmeninis reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 05 22, 16:29)
va taip su mintimis ir kitų idėjomis gimsta rezultatai  thumbup.gif  aciuks.gif


mirksiukas.gif
QUOTE(Prula @ 2009 05 22, 16:47)
nelabai norėčiau kad mano vaiko fotke atsidurtų šiukšlinėj  ax.gif 

beje, alkoholį per šią šventę vartosim tik simboliškai, apie degtinę, trauktinę nei kalbos negali būt. Tik alus (vyram prie šašlykų) ir šampanas (kiekvienam suaugusiam po taurę). Ir etiketės su vaiko veidu ant alkoholio niekada neklijuočiau. Man tai visiškai nesuderinami dalykai, mažas kūdikėlis ir alkoholis  ax.gif aišku gi čia kiekvienos asmeninis reikalas  4u.gif


na siaip jau tokias etiketes ant alkoholio butelio galima klijuot, kai tuos butelius dovanoji...pvz seneliams su uzrasu" atidaryti per 18 gimtadieni... ant stalo aisku tokiu buteliu nelabai stato gal kas nors g.gif as tai nestatyciau
Atsakyti
as cia gal ne visai i tema, bet va tokiom dovanom - atidaryti po n metu galima rinktis tik stipriuosius, tauriuosius gerimus - visa kita yra salyginio naudojimo, o daro juk sampano etiketes.. sampano negalima ilgai sandeluoti, ar vynai ne visi laikymui tinka.. nekalbant apie likerius
siaip pati dar nesusiduriau su situo reikalu, tai negaliu labai gincytis, kas ka kur deda, bet siaip jau dideliu skrupulu del saldainiu popieriuku tai netureciau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijuke: 22 gegužės 2009 - 16:21
mano sampanas bus su sunelio foto etiketes, taip pat ir saldainiai bei degtukai. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 05 22, 14:48)
Ačiū  4u.gif Bent prieš pusantros savaitėlės reikėtų pasakyti. Tikiuosi rytoj parodysiu dar vieną dėžutę, mamytė turėtų pažinti savo vaiką ant dangtelio  rolleyes.gif  tongue.gif

ar cia apie mane? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2009 05 22, 17:42)
o kodel nevalgyti ir nemesti?? juk kiekvieno saldainuo popieriuka ismeti.. taigi tada ir su buteliu etiketemis - kaip tuscia buteli ismest?  lotuliukas.gif

Aš tai nedėsiu sūnelio foto ant saldainukų, bus tik užrašas "Benuko saldainiai", tai negaila ir mest bus ax.gif
Ligita 33, verslininke tu lotuliukas.gif
Fox lady - ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 22, 15:13)
issiunciau mirksiukas.gif

labai labai aciu notworthy.gif

ka tik buvau akropoly, nupirkau rausvo plauso, tik popieriaus neissirenku, darysiu dezute irgi pati g.gif , dar nesu nieko darius panasaus, bet kaip gausis taip blush2.gif
Atsakyti
Vitaliux, siandien gavau darbelius - labai grazus......
Aciu 4u.gif

P.S. jei kas abejojat, galit drasiai pas Vitaliux uzsisakyti
Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 22, 17:37)
Ligita 33, verslininke tu  lotuliukas.gif


mirksiukas.gif
Papildyta:
Fox_lady aciu uz laikrastuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 22, 15:48)
Ačiū  4u.gif Bent prieš pusantros savaitėlės reikėtų pasakyti. Tikiuosi rytoj parodysiu dar vieną dėžutę, mamytė turėtų pažinti savo vaiką ant dangtelio  rolleyes.gif  tongue.gif

Kadangi man jos reiketu tik rugpjuti, tai dabar dar ir neuzsakau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 22, 18:11)
ka tik buvau akropoly, nupirkau rausvo plauso, tik popieriaus neissirenku, darysiu dezute irgi pati  g.gif , dar nesu nieko darius panasaus, bet kaip gausis taip  blush2.gif


kokią dėžutę? krikšto daiktų? labai įdomu, ką sumąstei ax.gif
Irgi dekupažo technika darysi, ar kažkaip kitaip?

QUOTE(ligita33 @ 2009 05 22, 21:11)
Fox_lady aciu uz laikrastuka  mirksiukas.gif


Prašom, turbūt ne tik iš manęs gavai, o dar kokius tris biggrin.gif
Papildyta:
Gal galit papasakot, ką kas gavot iš krikštatėvių dovanų? blush2.gif
Mūsų jie klausinėja, ką padovanot, o nieks į galvą neateina...
na ir apskritai, jei netingit, gal galit papasakot, kokios dovanos labiausiai patiko, pradžiugino.
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 22 gegužės 2009 - 23:43
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 10:41)
dezutes seneliams su pinigeliais
user posted image

saukstai mociutems
user posted image

seneliu komplektas (nu visas rinkinys, ka dovanojam seneliukams)
user posted image
reklama Maximai... tie gerimukai is arciau:
user posted image

kol kas tiek...



sveiki,

sakykit, kur pirkot seneliams lazdas?
Atsakyti


kita savaitgali krikstyju sunena, tik dabar su savo kumu pradejome galvoti apie sventes scenariju, dovanas ir kt.
Krikstuka jau padariau, liko tik atspausdinti, kriksto rubelius pasiuvau ir kt atributika nupirkau,vaikui dovanas turim, tik bociams dovanu neturim, mociutems, kaip ir sumanyta (saukstas ir skarele)

labai prasau, patarkit, gal kur matet lazdu pirkti ? ar kokiu kitu ideju galite pasiulyt.

Lauksiu Jusu pasiulymu, cia 4u.gif
Atsakyti