Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(ROSE @ 2009 05 22, 13:27)
Ligita, tu man pasakyk, kada tu davei sveciams ta kosyte ragauti ir ka sakei vaisindama  essen.gif  aciu


niu kose davem pazadams uztvirtinti mirksiukas.gif siaip m\kadangi buvau padarius su degtinike, tai mazai kas suprato, kad tas dalykas su alkoholiu lotuliukas.gif dabar laizau vakarais likucius pati blush2.gif

aciu Reginiukas uz pavyzduka...

BRANGIOSIOS MAMYTES... kreipiuosi i tas, kurios vos ikise cia nosi parasot viena vieninteli sakini..."man reikia saldainiu popieriuko sablono)" ir email... nu negrazu taip schmoll.gif nu biski pasipasakokkit nors kaip ruosiates, kada krikstynos... nu ka nors... nu as tai ne vienai taip atleiskite "naglai" ateinanciai ir prasanciai nieko niekada nesiusciau schmoll.gif mes juk cia uz atsiuntima algu negaunam mirksiukas.gif tai gal pirma pabendraukim, pasidalinkim tuo, ka turim, o tada jau galima ir kazko prasyti.... pikciausia kai kazkas dar paraso... "nu negi gaila atsiust" doh.gif o kiek padekojimo pamatom??? nu tik viena kita ... niu visos mes norim but pastebetos, tai ir elkimes taip, kad taip atsitiktu...

va maciau alfa cia iskoneveike mus, sake nebeplanuos krikstynu su mumis kartu...o maciau anadien vistiek karts nuo karto nosi ikisa lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 22, 14:21)

aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
na as atsiusti neprasysiu, bet gal kas matet pavyzduka kur itaikiamas kazkoks gandru ministerijos diplomas, kazkada pries metus buvau macius, ir pati dariau, perkraciau kompe visus dokumentus, nu niekur nerandu blush2.gif .
Atsakyti
islekiu i kaimuka galten kokiu dar minciu kils ax.gif gero savaitgalio ir minciu sturmo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darijete @ 2009 05 22, 12:20)
gal kas sampano etikeciu sablona turit ir tyreles?

zalieskyte@gmail.com

ax.gif


10 lt lotuliukas.gif
QUOTE(tarzaniuke @ 2009 05 22, 12:33)
sveikos, o man reiktu saldainiu popiereliu sablono  4u.gif
deimado@gmail.com


5 lt lotuliukas.gif
Atsakyti
su tais saldainių šablonais, gal aš per toli į ateitį žiūriu, ar per daug giliai mastau hihihi.gif galvoju daryt, bet... gauna svečias tą saldainį ir ... nei valgyt nei nevalgyt. Na kur jį dėt lotuliukas.gif Jei išviniojęs suvalgysi, gi popieruko nemesi šiukšlinėn blink.gif o jei nevalgysi, tai negi sekcijoj džiovint g.gif Pas mane šventėj bus vaikų, tai jiems saldainius gi tik paduok. Nepaaiškinsi, kad čia kitoks popierukas ir jo šiukšlinėn negalima mest mastau.gif

Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 22, 16:00)
na as atsiusti neprasysiu, bet gal kas matet pavyzduka kur itaikiamas kazkoks gandru ministerijos diplomas, kazkada pries metus buvau macius, ir pati dariau, perkraciau kompe visus dokumentus, nu niekur nerandu  blush2.gif .

issiunciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 05 22, 11:06)
Norejau paklaust, o kaip krikstateviai turi rengtis per krikstynas?  blush2.gif


Aš tai galvočiau, bet bet kokiais puošnesniais rūbais (na tarkim suknelė, kostiumėlis, kostiumas vyrui), bet ne juodais. Kažkaip...vaiko tai šventė, tai galvoju kad turėtų būti šviesi ji. smile.gif Žiūrėjau neseniai krikštynų filmą, kur tėtis su juodu kostiumu- na nelabai žiūrisi, gražiau gal kai šviesiu... mano vaiką krikštys mano brolis, tai sakė šviesų kostiumą (ar bent jau švarką) dėsis.

QUOTE(spindulys @ 2009 05 22, 11:15)
Skaitneju, skaitineju, uzsirasineju ka man reikia pasidaryti, pasiruosti ir pradejau galvoti, jei as pasiruosiu nuo A iki Z, o krikstamote ir pasiruos, kad ir tie patys rubeliai ar pyragas, seneliam padekos ir t.t. Bet geriau dvigubai, nei is vis nieko turbut. Bliamba kaip gaila, kad mes nesame tokios kur galima butu aptarti


o kodėl negalite aptarti? Juk normalu yra suderinti savo veiksmus prieš renginį...

QUOTE(estetė @ 2009 05 22, 14:34)
Paspalvinsiu temelę katinukais  rolleyes.gif


Jūsų darbeliai nuostabūs wub.gif Jei nebūčiau užsikepusi pati padaryti sūnui krikšto daiktų dėžutės, tai pas Jus užsakinėčiau smile.gif

QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 22, 16:00)
na as atsiusti neprasysiu, bet gal kas matet pavyzduka kur itaikiamas kazkoks gandru ministerijos diplomas, kazkada pries metus buvau macius, ir pati dariau, perkraciau kompe visus dokumentus, nu niekur nerandu  blush2.gif .


pažiūrėk pas žavingą , pas ją visokio gėrio pilna smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Prula @ 2009 05 22, 16:11)
su tais saldainių šablonais, gal aš per toli į ateitį žiūriu, ar per daug giliai mastau  hihihi.gif galvoju daryt, bet... gauna svečias tą saldainį  ir ... nei valgyt nei nevalgyt. Na kur jį dėt  lotuliukas.gif Jei išviniojęs suvalgysi, gi popieruko nemesi šiukšlinėn  blink.gif o jei nevalgysi, tai negi sekcijoj džiovint  g.gif Pas mane šventėj bus vaikų, tai jiems saldainius gi tik paduok. Nepaaiškinsi, kad čia kitoks popierukas ir jo šiukšlinėn negalima mest  mastau.gif


Aš turbūt tuos saldainius sudėsiu į maišelius su dovanomis svečiams. Tai kai jau gaus, tegul ir daro su jais ką nori. Kas namie suvalgo, kas sekcijoj džiovina, koks skirtumas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 05 22, 16:11)
su tais saldainių šablonais, gal aš per toli į ateitį žiūriu, ar per daug giliai mastau  hihihi.gif galvoju daryt, bet... gauna svečias tą saldainį  ir ... nei valgyt nei nevalgyt. Na kur jį dėt  lotuliukas.gif Jei išviniojęs suvalgysi, gi popieruko nemesi šiukšlinėn  blink.gif o jei nevalgysi, tai negi sekcijoj džiovint  g.gif Pas mane šventėj bus vaikų, tai jiems saldainius gi tik paduok. Nepaaiškinsi, kad čia kitoks popierukas ir jo šiukšlinėn negalima mest  mastau.gif


na as butent todel dariau be vaiku foto, o tik su uzrasu: kieno krikstynos ir kokia diena
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 22, 16:23)
na as butent todel dariau be vaiku foto, o tik su uzrasu: kieno krikstynos ir kokia diena


nu jo, čia variantas, dėkui už idėją 4u.gif Tada aš irgi taip darysiu.
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 22, 16:23)
na as butent todel dariau be vaiku foto, o tik su uzrasu: kieno krikstynos ir kokia diena

va taip su mintimis ir kitų idėjomis gimsta rezultatai thumbup.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 05 22, 16:11)
su tais saldainių šablonais, gal aš per toli į ateitį žiūriu, ar per daug giliai mastau  hihihi.gif galvoju daryt, bet... gauna svečias tą saldainį  ir ... nei valgyt nei nevalgyt. Na kur jį dėt  lotuliukas.gif Jei išviniojęs suvalgysi, gi popieruko nemesi šiukšlinėn  blink.gif o jei nevalgysi, tai negi sekcijoj džiovint  g.gif Pas mane šventėj bus vaikų, tai jiems saldainius gi tik paduok. Nepaaiškinsi, kad čia kitoks popierukas ir jo šiukšlinėn negalima mest  mastau.gif

o kodel nevalgyti ir nemesti?? juk kiekvieno saldainuo popieriuka ismeti.. taigi tada ir su buteliu etiketemis - kaip tuscia buteli ismest? lotuliukas.gif
Atsakyti