Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(kabesita @ 2009 05 22, 11:06)
Sveikutes  4u.gif
Norejau paklaust, o kaip krikstateviai turi rengtis per krikstynas?  blush2.gif

Nuogai lotuliukas.gif
O jei rimtai-nera kazkokio aprangos kodo, nebent apsitarti reikia su teveliais(jei jie bus su lininiais rubais, tai gal ir krikstoteveliai noretu tokiais rengtis) 4u.gif
Atsakyti
labutes
emmy, ar kas nors... gal turite laikrascio pavyzduka, kur galima butu redaguoti ir savo pagal pvz gaminti? viena mamuke prase blush2.gif buciau labai dekinga... pati nebesurandu blush2.gif ligita_bu@yahoo.de
Atsakyti
gal kas sampano etikeciu sablona turit ir tyreles?

zalieskyte@gmail.com

ax.gif
Atsakyti
sveikos, o man reiktu saldainiu popiereliu sablono 4u.gif
deimado@gmail.com
Atsakyti
as ir noreciau laikrastuko pavyzdelio blush2.gif inga.bubeliene@gmail.com
Atsakyti

Ligita, tu man pasakyk, kada tu davei sveciams ta kosyte ragauti ir ka sakei vaisindama essen.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 05 22, 10:06)
Sveikutes  4u.gif
Norejau paklaust, o kaip krikstateviai turi rengtis per krikstynas?  blush2.gif


na cia manau pagal galimybes, ir stiliu, ir t.t., tikrai niekur ner nurodyta.
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 22, 10:19)
aciuks.gif uz pagalba mirksiukas.gif

kad dar nieko nepadejau, ar pavyo ka nors sugalvoti jau, gal uzsikabintu kokia mintis blush2.gif

QUOTE(ligita33 @ 2009 05 22, 10:50)
labutes
emmy, ar kas nors... gal turite laikrascio pavyzduka, kur galima butu redaguoti ir savo pagal pvz gaminti? viena mamuke prase  blush2.gif buciau labai dekinga... pati nebesurandu  blush2.gif ligita_bu@yahoo.de

issiunciau ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Paspalvinsiu temelę katinukais rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Gal galit kas nors atsiusti sampano ir tyreles etikeciu sabloniukus ax.gif zybarte@gmail.com Labai aciu 4u.gif
Papildyta:
[quote=estetė,2009 05 22, 14:34]Labukas  4u.gif

Paspalvinsiu temelę katinukais  rolleyes.gif
man labai patinka tavo darbeliai wub.gif Noreciau ir as taip moket blush2.gif O priesk kiek laiko pas tave reiketu uzsakyti dezute, kad padarytum? Nes man gali prireikt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristoote: 22 gegužės 2009 - 14:36
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 22, 14:21)
kad dar nieko nepadejau, ar pavyo ka nors sugalvoti jau, gal uzsikabintu kokia mintis  blush2.gif
issiunciau ax.gif

dar negalvojau, bandau laikrastuka kurti, renku idejas ir dedu blush2.gif gal gali ir man pavyzdeli laikrastuko atsiusti inga.bubeliene@gmail.com blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristoote @ 2009 05 22, 16:35)
O priesk kiek laiko pas tave reiketu uzsakyti dezute, kad padarytum? Nes man gali prireikt  ax.gif

Ačiū 4u.gif Bent prieš pusantros savaitėlės reikėtų pasakyti. Tikiuosi rytoj parodysiu dar vieną dėžutę, mamytė turėtų pažinti savo vaiką ant dangtelio rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 22 gegužės 2009 - 14:51
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 22, 14:41)
dar negalvojau, bandau laikrastuka kurti, renku idejas ir dedu blush2.gif  gal gali ir man pavyzdeli laikrastuko atsiusti inga.bubeliene@gmail.com   blush2.gif

issiunciau mirksiukas.gif
Atsakyti