Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.



g.gif Tiesa, dar norėjau parašyti apie pasižadėjimų žaidimą. Kas nenori įpareigoti svečių primesti pasižadėjimą, galima padaryti kitaip: Ant kortelių palikti tik paveikslėlį, o svečias, išsitraukęs tą kortelę, pats sugalvoja pažadą ir užrašo. Na, pvz., išsitraukė kortelę su mašina. Sugalvoja ne "Nupirkti mašiną, ne prastesnę nei savo", o "Gimtadienio proga nupirkti žaislinę mašinytę". ar kažką panašaus. Šis variantas man netgi įdomesnis. thumbup.gif
[/quote]
Tai mes su kriksto mamyte taip ir sugalvojom, nes kai jau viskas surasyta tai nera taip jau ir idomu, idomiau kai reikia patiems pazada sugalvoti thumbup.gif
Atsakyti
gal kas turit kokius linksmesnius isakymus teveliams? blush2.gif na iekau ieskau ir nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 22, 09:03)
gal kas turit kokius linksmesnius isakymus teveliams?  blush2.gif  na iekau ieskau ir nerandu  verysad.gif

as perdariau kur buvo kriktasunio isakymai krikstotevams, man atrodo cia ligitos lyg buvo, bijau suklysti, gal tiks:
1. Mano atvaizdą privalote pasikabinti matomiausioje savo namų vietoje (dovanoju plaktuką ir vynuką);

2. Tikiuosi būti Jums svarbiausia ir galbūt vienintele dukra jūsų gyvenime (dovanoju bokso pirštines, konkurencijai atlaikyti);

3. Nepamirškite mano gimtadienių ir kitų man svarbių dienų, nes privalėsite sveikinti ir dovanoti dovanas (kalendorius);

4. Taupykite pinigus mano būsimoms užgaidoms ir norams įgyvendinti (taupyklė);

5. Jau šiandien dairykitės man vyro, kad turėčiau pasirinkimą iš daugelio variantų (žiūronai);

6. Nepamirškite, kad ir aš pretenduoju į Jūsų turtą (advokatų skyrius, vizitinė);

7. Ginsite mane visose gyvenimiškose situacijose, net ir tose, kai reiks ką nors nuslėpti nuo tėvų (pažymių knygutės antrasis variantas);

8. Turėsite mane ugdyti ir mokinti, o tam geriausias būdas - ekskursijos (žemėlapis);

9. Tesėkite visus man šiandien duotus pažadus, nes tai geriausias meilės įrodymas (užrašų knygutė pažadams užsirašyti);

10. Mylėkite mane taip stipriai, kad šią meilę jaustų visi esantys aplinkui (širdies formos žvakė).
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 22, 10:30)
as perdariau kur buvo kriktasunio isakymai krikstotevams, man atrodo cia ligitos lyg buvo, bijau suklysti, gal tiks:

siuos palieku krikstateviams mirksiukas.gif o va teveliams ne nebezinau,nes po siu isakymu krikstateviams , teveliams ir labai rimtu nesinori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 22, 09:39)
siuos palieku krikstateviams mirksiukas.gif  o va teveliams ne nebezinau,nes po siu isakymu krikstateviams , teveliams ir labai rimtu nesinori ax.gif

o tai jus busit teveliai, ar kriksto teveliai g.gif

manau, teks pasitelkti tada savo fantazija ir kurti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 22, 10:46)
o tai jus busit teveliai, ar kriksto teveliai  g.gif

manau, teks pasitelkti tada savo fantazija ir kurti  biggrin.gif

ir teveliai ir kriksto teveliai mirksiukas.gif bus krikstyjamas mususunelis ir mes busim kriksto teveliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 22, 09:53)
ir teveliai ir kriksto teveliai mirksiukas.gif bus krikstyjamas mususunelis ir mes busim kriksto teveliai smile.gif

wub.gif , dviguba svente 4u.gif. as manau sunkiausia yra pati prima sugalvoti, o daugiau viskas einas kaip is pypkes, gal visos kartu kazka sumastysim, jei saus kokia mintis, parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Norejau paklaust, o kaip krikstateviai turi rengtis per krikstynas? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Skaitneju, skaitineju, uzsirasineju ka man reikia pasidaryti, pasiruosti ir pradejau galvoti, jei as pasiruosiu nuo A iki Z, o krikstamote ir pasiruos, kad ir tie patys rubeliai ar pyragas, seneliam padekos ir t.t. Bet geriau dvigubai, nei is vis nieko turbut. Bliamba kaip gaila, kad mes nesame tokios kur galima butu aptarti

Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 22, 11:01)
wub.gif , dviguba svente  4u.gif. as manau sunkiausia yra pati prima sugalvoti, o daugiau viskas einas kaip is pypkes, gal visos kartu kazka sumastysim, jei saus kokia mintis, parasysiu  mirksiukas.gif

aciuks.gif uz pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 05 22, 11:15)
Skaitneju, skaitineju, uzsirasineju ka man reikia pasidaryti, pasiruosti ir pradejau galvoti, jei as pasiruosiu nuo A iki Z, o krikstamote ir pasiruos, kad ir tie patys rubeliai ar pyragas, seneliam padekos ir t.t. Bet geriau dvigubai, nei is vis nieko turbut. Bliamba kaip gaila, kad mes nesame tokios kur galima butu aptarti


Na nemanau kad nesuderinusi nieko krikštamotė pultų organizuot balių, scenarijų ir t.t. g.gif manau geriau pati pasiruošk. Negu tikėtis, kad ir ji pasiruoš, o per šventę paaiškės kad ji nieko nepasiruošė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 05 22, 11:19)
Na nemanau kad nesuderinusi nieko krikštamotė pultų organizuot balių, scenarijų ir t.t.  g.gif manau geriau pati pasiruošk. Negu tikėtis, kad ir ji pasiruoš, o per šventę paaiškės kad ji nieko nepasiruošė  biggrin.gif

Na as po truputi jau krutu i prieki, bent jau su info. Is cia tiek suzinojau geru dalyku. As kiek esu buvus krikstynose kaip svecias, tai niekur nebuvo ruosiamasi. Svente prasideda baznycia, o baigiasi prie stalo ir nieko daugiau.
Atsakyti