Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.


mes mokejom 1000lt ir jokiu laiko apribojimu. isejo po pask sveciu nuejimo miegot. beto buvo pasiruoses uzduociu, kalbino svecius ir pan... labai liuks, bet Birzuose. nezinau, ar kitur vaziuoja, bet super. cia

ZIUREJAU, TA MUZIKANTA IS BIRZU, NU TIKRAI ATRODO SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , BET JAU UZIMTAS , VISUS RUGPJUCIO SAVAITGALIUS.... GAILA verysad.gif verysad.gif verysad.gif

GAL DAR KAS TURIT KOKI REKOMENDUOT? rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas,
Parodau sūnelio krikštynų batukus, kuriuos sukūrė viena iš SM mamyčių. Jei norėsite, parašysiu kas ji rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Labai norėtume žinoti, kas kuria tokįgrožį, kaip tik dukrytei ieškau gražių batukų.
Atsakyti
QUOTE(aksi @ 2009 05 21, 21:54)
Labai norėtume žinoti, kas kuria tokįgrožį, kaip tik dukrytei ieškau gražių batukų.

Mamytė b_i_k kuria tokius nuostabius batukus 4u.gif
Atsakyti
ir vel as cia smile.gif

QUOTE(gerty1 @ 2009 05 21, 18:59)
ZIUREJAU, TA MUZIKANTA IS BIRZU, NU TIKRAI ATRODO SUPER thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , BET JAU UZIMTAS , VISUS RUGPJUCIO SAVAITGALIUS.... GAILA  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

GAL DAR KAS  TURIT KOKI REKOMENDUOT? rolleyes.gif


man is pradziu kazkas siule grupe "Mili" ar panasiai is Siauliu. buvom su jais jau kaip ir susitare uz 1200 lt, bet paskui jie pranese, akd isvaziuoja i uzieni, ar kur, bet nepaliko "ant ledo", pasiule savo pazystamus, bet as tada netycia birziecius pakalbinau smile.gif juos irgi turetum rast per google gal... yra net dainikiu paklausyt internetiniam psl
QUOTE(estetė @ 2009 05 21, 20:17)
Labukas,
Parodau sūnelio krikštynų batukus, kuriuos sukūrė viena iš SM mamyčių. Jei norėsite, parašysiu kas ji  rolleyes.gif

user posted image


labai grazus batukai thumbup.gif as is pradziu irgi galvoju pati gamintis (moku sy bei ta), bet paskui ziuriu kad laiko truksta, tai uzsakiau ir pasiuvo blush2.gif
va cia galima rasti daug graziu dalykeliu ir netgi kaip pasigamminti pacioms batukus mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=gerty1,2009 05 21, 15:01]
Mamytes , kurios uzsisakinejot prijuostes,per kiek laiko jums atsiunte? ir kiek siuntimas kainavo....? g.gif labai man jos patiko, noreciau uzsakyt mociutem.... thumbup.gif

Prijuostes atsiunte per 5 d,siuntimas 7lt,o pati prijuoste 40 lt,tai gaunasi 47 doh.gif dabar pas juos kazkokia akcija,tai dar idejo kompakta muzikos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 20, 16:12)
Gavau ESTETĖ tavo dezute, ji - daug grazesne nei nuotraukoje !!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  as uz nuostabu darbeli  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

bigsmile.gif Ir aš pas šią mamytę užsisakiau dėžutes: ir krikštukei, ir vyresniajai dukrytei. Nekantrauju savo akimis išvysti tą grožį.
Tiesa, vakar vyniojau saldainius. Popieriukai be linijų, bet darbas vyko kuo puikiausiai. Mamytės, nebijokite, jog be linijų nepavyks suvynioti! Tikrai nesunku. Na, gal pirmieji 3-4 saldainiai vyniosis lėčiau, bet paskui viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 21, 23:43)
bigsmile.gif Ir aš pas šią mamytę užsisakiau dėžutes: ir krikštukei, ir vyresniajai dukrytei. Nekantrauju savo akimis išvysti tą grožį.
Tiesa, vakar vyniojau saldainius. Popieriukai be linijų, bet darbas vyko kuo puikiausiai. Mamytės, nebijokite, jog be linijų nepavyks suvynioti! Tikrai nesunku. Na, gal pirmieji 3-4 saldainiai vyniosis lėčiau, bet paskui viskas thumbup.gif

norejau paklausti, o ant koki poperi nadojate saldainiams, ta paprasta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 05 21, 23:43)
bigsmile.gif Ir aš pas šią mamytę užsisakiau dėžutes: ir krikštukei, ir vyresniajai dukrytei. Nekantrauju savo akimis išvysti tą grožį.
Tiesa, vakar vyniojau saldainius. Popieriukai be linijų, bet darbas vyko kuo puikiausiai. Mamytės, nebijokite, jog be linijų nepavyks suvynioti! Tikrai nesunku. Na, gal pirmieji 3-4 saldainiai vyniosis lėčiau, bet paskui viskas thumbup.gif

gal darei tuos mano įsikėlus į wordą? viskas gerai pavyko?
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 21, 12:48)
taip
Papildyta:

man vyras atkalbėjo nuo pasižadėjimų... sako kaip tu gali įpareigot žmogų kažką pasižadėt ...gali labai rimtai į tai atsižvelgt o jei bus materialūs dalykai parašyti... tai aš nebedarau to žaidimo..  unsure.gif

na mes materialu neduosim pasizadejimu schmoll.gif, bet tas zaidimas man visai thumbup.gif .

vakar truputi pralekiau po parduotuves, jau nusipirkau siulus nerti gelytems, kai nuners parodysiu kaip atrodo g.gif.
Dar nupirkau mociutems medinius saukstus, dar radau vienam zaidimui ziuronus papigai thumbup.gif.
Atsakyti
aciu Jums labai uz saldainiu sablonelius 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 05 22, 08:26)
norejau paklausti, o ant koki poperi nadojate saldainiams, ta paprasta? g.gif

ax.gif Taip, paprastą kopijavimo popierių. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Emmy @ 2009 05 22, 08:46)
gal darei tuos mano įsikėlus į wordą? viskas gerai pavyko?

4u.gif Taip, tavo sukurtus popierėlius persikėliau į wordą, viskas atitko kuo puikiausiai. Ačiū, Emmy! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

g.gif Tiesa, dar norėjau parašyti apie pasižadėjimų žaidimą. Kas nenori įpareigoti svečių primesti pasižadėjimą, galima padaryti kitaip: Ant kortelių palikti tik paveikslėlį, o svečias, išsitraukęs tą kortelę, pats sugalvoja pažadą ir užrašo. Na, pvz., išsitraukė kortelę su mašina. Sugalvoja ne "Nupirkti mašiną, ne prastesnę nei savo", o "Gimtadienio proga nupirkti žaislinę mašinytę". ar kažką panašaus. Šis variantas man netgi įdomesnis. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 22 gegužės 2009 - 08:25