Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(saldainia @ 2009 05 21, 12:01)
dar kartą visą žaidimą pakartok kaip bus, nelabai supratau, ar čia tik padalinsi ir visis pažadės?
Papildyta:
o žinot, kad ant stalo turi būti 12 žvakučių?


Vienu žodžiu taip. Pasižadėjimo korteles visi trauks ir ką jau ištrauks tą ir pasižadės. Kai pasirašys, sudėsime į vieną vietą ir Gustui atiduosime kai jau bus didelis ir jis galės įvertinti ar žmonės pažadus ištesėjo.
O anketas padariau dvi, duosiu vieną vienam iš krikšto tėvų, o antrą kažkuriam iš senelių. Jie surašys savo atsakymus, tada aš viską sumesiu į kompą ir kompiuteris sugeneruos man jų laišką Kalėdų seneliui. Pasakysiu kad jau pats laikas laiškus rašyti, o rašydami kad krikštasūnio ir anūko nepamirštų. Tada jų laiškus perskaitysiu garsiai prie stalo.
Atsakyti
QUOTE(gerty1 @ 2009 05 21, 14:38)
thumbup.gif
aciukas emmy  bandysiu daryt juos....

o kaip del tos savaites dienos , ar galim rinktis bet kokia.....? g.gif

taip
Papildyta:
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 21, 14:38)
Vienu žodžiu taip. Pasižadėjimo korteles visi trauks ir ką jau ištrauks tą ir pasižadės. Kai pasirašys, sudėsime į vieną vietą ir Gustui atiduosime kai jau bus didelis ir jis galės įvertinti ar žmonės pažadus ištesėjo.

man vyras atkalbėjo nuo pasižadėjimų... sako kaip tu gali įpareigot žmogų kažką pasižadėt ...gali labai rimtai į tai atsižvelgt o jei bus materialūs dalykai parašyti... tai aš nebedarau to žaidimo.. unsure.gif
Atsakyti
Mamytes , kurios uzsisakinejot prijuostes,per kiek laiko jums atsiunte? ir kiek siuntimas kainavo....? g.gif labai man jos patiko, noreciau uzsakyt mociutem.... thumbup.gif

dar norejau pasiklaust, kas uzsakinejat muzikantus krikstynom,gal galit rekomenduot koki gera Kauno apskrity....arba Marijampoles.... ir nebrangu... g.gif bigsmile.gif as viena radau toki jauna vaikinuka , jis nori 700 litu uz 5 valandas... gal sakau koki kita kas pasiulytu.... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerty1: 21 gegužės 2009 - 13:04
QUOTE(Emmy @ 2009 05 21, 13:48)
man vyras atkalbėjo nuo pasižadėjimų... sako kaip tu gali įpareigot žmogų kažką pasižadėt ...gali labai rimtai į tai atsižvelgt o jei bus materialūs dalykai parašyti... tai aš nebedarau to žaidimo..  unsure.gif


Emmy, matai pas mus tokie juokingi ir nieko materialaus. Greičiau tai veiksmai, kuriuos suaugęs galėtų išmokyti vaiką: meškerioti, važiuoti dviračiu, nuvažiuoti prie jūros ir palakstyti per smėlį, išmokyti groti gitara... Na net peržvelgiau visus. Nei vienos materialios dovanos neprašyta.
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 05 19, 18:10)
issiunciau jums popiereliu sablona mirksiukas.gif  4u.gif

ACIU ACIU ACIU smile.gif
Atsakyti
[Laba diena, gal ir as galeciau gauti saldainiu popieriuku sablonus i savo az: dianalukos@yahoo.com rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 21, 15:18)
Emmy, matai pas mus tokie juokingi ir nieko materialaus. Greičiau tai veiksmai, kuriuos suaugęs galėtų išmokyti vaiką: meškerioti, važiuoti dviračiu, nuvažiuoti prie jūros ir palakstyti per smėlį, išmokyti groti gitara... Na net peržvelgiau visus. Nei vienos materialios dovanos neprašyta.

tada taip, bet kai būna nupirkt mašiną neprastesnią kaip savo.... na tada žinai...
Papildyta:
QUOTE(analuk @ 2009 05 21, 16:23)
[Laba diena, gal ir as galeciau gauti saldainiu popieriuku sablonus i savo az: dianalukos@yahoo.com rolleyes.gif

išsiunčiau
Atsakyti
o kaip jums mintis:jei il ekstes sudeti popierinius angelkukus kuriu viduje surasyt pasizadejimus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 19, 09:06)


Krikštasūnio (krikštadukros) įsakymai krikšto tėvams:

1. Mano atvaizdą privalote pasikabinti matomiausioje savo namų vietoje (dovanoju plaktuką ir vynuką);

sakykit manos man neismaneliai blush2.gif ar skliaustuose dovanelias reikia rasyti i isakymus ar ne blush2.gif nes jie labai saunus thumbup.gif lotuliukas.gif pasinaudosiu keliomis mintimis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 21, 16:46)
o kaip jums mintis:jei il ekstes sudeti popierinius angelkukus kuriu viduje surasyt pasizadejimus? blush2.gif

jei bus stalo kortelės kas kur sėdi tai gausis kad patipriskyrei kam ką padaryt... geriau gal kad trauktų, tada galės kaltint tik savo ranką biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 21, 17:06)
sakykit manos man neismaneliai blush2.gif  ar skliaustuose dovanelias reikia rasyti i isakymus ar ne blush2.gif  nes jie labai saunus thumbup.gif  lotuliukas.gif  pasinaudosiu keliomis mintimis ax.gif

nu neeeeee, tik sau iš ko skaitysi nebent ax.gif kaip šperą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 21, 15:08)
jei bus stalo kortelės kas kur sėdi tai gausis kad patipriskyrei kam ką padaryt... geriau gal kad trauktų, tada galės kaltint tik savo ranką  biggrin.gif


nebus stalo korteliu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 21, 13:48)
man vyras atkalbėjo nuo pasižadėjimų... sako kaip tu gali įpareigot žmogų kažką pasižadėt ...gali labai rimtai į tai atsižvelgt o jei bus materialūs dalykai parašyti... tai aš nebedarau to žaidimo..  unsure.gif


turiu pasiulyma: musu muzikantas buvo pasiruoses beveik toki pat zaidima su trais pazadais. sudejo korteles i skrybele, kai zmogus issitraukia, tada muzikantas sako: perskaitykit ir nuspreskit, ar galesite sita pazada isteseti.jei taip, tai perskaitykite garsiai, jei ne- tuomet isgerkite ir mes keliaujame ratu toliau. visiems labai patiko thumbup.gif jei kuris perskaite, tada galima uzrasyut ant kitos puses varda ir det vaikuciui prisiminimui. o kuriu neskaito surenki atgal ir zaidimo pabaigoj perskaitai pasizadejimus, kuriuos zmones atsisake ispildyti ir paklausi, gal kas kitas noretu perimti smile.gif pvz apmoketi Krikstynu islaidas... mano puske apsieme skiepu islaidas lotuliukas.gif ot sakau liuks, kaip tik nepaskiepijom nuo roto (1100lt)...tai kaip visi juokesi smile.gif
QUOTE(gerty1 @ 2009 05 21, 14:01)
dar norejau pasiklaust, kas uzsakinejat muzikantus  krikstynom,gal galit rekomenduot koki gera  Kauno apskrity....arba Marijampoles.... ir nebrangu... g.gif  bigsmile.gif as viena radau toki jauna vaikinuka , jis nori 700 litu uz 5 valandas... gal sakau koki kita kas pasiulytu.... g.gif  g.gif  g.gif


mes mokejom 1000lt ir jokiu laiko apribojimu. isejo po pask sveciu nuejimo miegot. beto buvo pasiruoses uzduociu, kalbino svecius ir pan... labai liuks, bet Birzuose. nezinau, ar kitur vaziuoja, bet super. cia
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 21, 16:06)
sakykit manos man neismaneliai blush2.gif  ar skliaustuose dovanelias reikia rasyti i isakymus ar ne blush2.gif  nes jie labai saunus thumbup.gif  lotuliukas.gif  pasinaudosiu keliomis mintimis ax.gif

nereikia. bet patarciau ismokt, ka duot ties kiekvienu isakymu, nes as tai bhiski "pastrigus" buvau lotuliukas.gif
Atsakyti