Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 20, 23:55)
Na va. Gražiai čia mes visos ruošiamės.


na jau grazumas tavo darbu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
niu kad jau tokios tylios, tai ikelsiu dar kai ka, ko nebuvau nufotkinusi Krikstynu tema mirksiukas.gif
va tokia kompozicija stovejo pas mus ant vaisiu stalo. vsikas buvo puosiama ruzava/melsva
user posted image

cia tos minetos girliandos su balandziais, jais pasipuoseme kambariuka namuciuose
user posted image

tokias padariau stalo korteles... jos buvo skirtos veliau vaikucio busimos profesijos spejimui, tik gaila, kad didzioji dauguma drugeliu labai greitai atsidure sveciu atlapuose. reikejo mums tokius iskart prie baznycios visiems isegt lotuliukas.gif
user posted image
popierius is arciau
user posted image

gaila nenufotkinau buteliu ir vaiko koseles su musu etiketemis
Atsakyti
Sveikute, savaitgali buvau Palangos sezono atidaryme ir tiek daug graziu dalykeliu maciau 4u.gif vat vienas is ju graikiniai riesutai su palinkejimais.Man labai patiko ir susipirkau visus buvusius variantus... ten uzrasyta darnos, laimes, sveikatos, sypsenu, dziaugsmo, ideju, pinigu, juoko, kantrybes, gausos, gerio, saules, silumos, sekmes ir vislties as tai po viena riesuteli idesiu sunaus krikstynom i lauktuviu maiseli, cia sunaus palinkejimas seimai kuri gaus ta maiseli... dar gali kriksto mama ideti paciam kriksto vaikui i prisiminimu dezute kokius tris svarbiausius, grazus atsiminimas, kad ta "laime" ar "meile" butu tvirta kaip tas riesuto kiautas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 21, 11:12)
Sveikute, savaitgali buvau Palangos sezono atidaryme ir tiek daug graziu dalykeliu maciau  4u.gif  vat vienas is ju graikiniai riesutai su palinkejimais.Man labai patiko ir susipirkau visus buvusius variantus... ten uzrasyta darnos, laimes, sveikatos, sypsenu, dziaugsmo, ideju, pinigu, juoko, kantrybes, gausos, gerio, saules, silumos, sekmes ir vislties as tai po viena riesuteli idesiu sunaus krikstynom i lauktuviu maiseli, cia sunaus palinkejimas seimai kuri gaus ta maiseli... dar gali kriksto mama ideti paciam kriksto vaikui i prisiminimu dezute kokius tris svarbiausius, grazus atsiminimas, kad ta "laime" ar "meile" butu tvirta kaip tas riesuto kiautas  thumbup.gif
user posted image

gera idėja thumbup.gif prisiminiau čili kinijos sausainiukus su frazėmis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 21, 09:07)
niu kad jau tokios tylios,

viskas be galo grazu saunuole mamyte
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 20, 22:55)
Na va. Gražiai čia mes visos ruošiamės. Aš šiandien paruošiau pasižadėjimų žaidimą ir anketas (surašius atsakymus, paskui žodžiai sukeliami į tekstą ir tada gaunasi labai jau juokingas laiškas Kalėdų Seneliui). Vaizdeliai Jūsų teismui:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




dar kartą visą žaidimą pakartok kaip bus, nelabai supratau, ar čia tik padalinsi ir visis pažadės?
Papildyta:
o žinot, kad ant stalo turi būti 12 žvakučių?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 05 21, 12:01)
o žinot, kad ant stalo turi būti 12 žvakučių?

g.gif o kam čia taip ? blush2.gif
Atsakyti
Ir aš ruošiuosi krikštynom. Pasižadu korteles pasidariau.
user posted image
Linkėjimų atvirukus
user posted image
Diplomus tėvams, krikšto tėvams ir pn.
user posted image
Atsakyti
Mamytes padekit, man tikrai reikia jusu pagalbos, vakar prasiau , saldainiuku sabloneliu,ar gi niekas negalit atsiusti..... verysad.gif verysad.gif man reikia ruostis krikstynoms, as gyvenu londone,labai sunku viska daryti per atstuma, bet reikia stengtis del sunelio, noriu jam isimintinos sventes...net nzn nuo ko pradeti,mamos paprasiau, kad nuvaziuotu pas kuniga , uzsakyti, krikstynu, ir net nzn, kokia diena galima prasyti, ar reikia tik sekmadieni butinai...patarkit prasau.... verysad.gif unsure.gif

gvysniauskaite@yahoo.co.uk

aciukas 4u.gif
Atsakyti
ogo ligita, tyra situacija, loreta, kokie darbeliai, koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gerty1 @ 2009 05 21, 14:29)
Mamytes padekit, man tikrai reikia jusu pagalbos, vakar prasiau , saldainiuku sabloneliu,ar gi niekas negalit atsiusti..... verysad.gif  verysad.gif man reikia ruostis krikstynoms, as gyvenu londone,labai sunku viska daryti per atstuma, bet reikia stengtis del sunelio, noriu jam isimintinos sventes...net nzn nuo ko pradeti,mamos paprasiau, kad nuvaziuotu pas kuniga , uzsakyti, krikstynu, ir net nzn, kokia diena galima prasyti, ar reikia tik sekmadieni butinai...patarkit prasau.... verysad.gif  unsure.gif

gvysniauskaite@yahoo.co.uk

aciukas 4u.gif

atleisk kažkaip praleidau matyt ax.gif
jau išsiunčiau

šiaip daugelis 6dienį krikštyja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 21 gegužės 2009 - 12:45
QUOTE(Emmy @ 2009 05 21, 11:32)
atleisk kažkaip praleidau matyt  ax.gif
jau išsiunčiau



thumbup.gif
aciukas emmy bandysiu daryt juos....

o kaip del tos savaites dienos , ar galim rinktis bet kokia.....? g.gif
Atsakyti