Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 20, 17:12)
Gavau ESTETĖ tavo dezute, ji - daug grazesne nei nuotraukoje !!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  as uz nuostabu darbeli  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

Jau nukeliavo? bigsmile.gif Taigi tik vakar išsiunčiau, nerealiai paštas sudirbo thumbup.gif Smagu,kad patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 20, 18:09)
va gal dar kam prireiks, mes dovanosim toki kriksto mergytei jau vidurnakti, kadangi ji dar tikro torto valgyt negali  lotuliukas.gif

Pampersu tortas:
http://farm4.static....031ef71.jpg?v=0

įdomiai kaip g.gif o kur jį dėsit? ant saldaus stalo? o po tolikimas būt išardytam ir panaudotam?
Atsakyti

Labas visos mamytes, as cia naujoke, rugpjuti ruosiuosi krikstinti savo suneli ir noriu pradeti ruostis.... cia radau daug naudingos informacijos..... dekui emmy uz tokia temele.... thumbup.gif thumbup.gif

norejau paprasyti saldainiukam sabloneliu, gal kas galit atsiusti.... gvysniauskaite@yahoo.co.uk[SIZE=7]aciukas.... rolleyes.gif
Atsakyti
merginos, op kur spauzdinat kritkstynu atributika?copy1? g.gif
Atsakyti
Nu va, uzsakiau siandien kriksto mamytei prijuoste su vaiko foto ir uzrasu, o kriksto teveliui magiska puodeli su vaiko foto ir uzrasu. Idomu kaip atrodys jau padarytas produktas, bandysiu nufotkinti kai jau turesiu ir parodyti visoms.
Beliko tik kazkaip sumastyti ir padaryti sampano etiketes, bet nzn kur ju ieskoti, gal kas turit atsiusti man i evelinadrag@yahoo.com koki sablona?
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 20, 16:16)
Ligita33, tavo šeimyna nuostabi... Esi laaaaaabai laiminga mama smile.gif  O ir krikštynos Jūsų pavyko tiesiog puikiai...  thumbup.gif  4u.gif


aciu ax.gif dar per stresus visokius nespejau tos laimes pajust... bet kai sian pamaciau savo mazutes dukrytes akytes toj vienoj foto tokias grazias, tai net apsiverkiau blush2.gif

QUOTE(Emmy @ 2009 05 20, 16:23)
Ligita33, praaaaaašaaaaau laaaabai, ar gali fotki PRIVATE pasidaryt katalogiuką ir sukelt savo nerealias foto, kurių negaila, ateities kartoms  ax.gif


labai jau laiko nera... gal padarykim taip: kai gausiu po savaites ar daugiau visas foto, tada atrinksiu ir sukelsiu, o sitas jei turi laiko sukelk tu... buciau dekinga.

QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 20, 17:09)


grazus darbiukas thumbup.gif idomi ideja... niu greitai cia mums papasakok, kaip ji dovanosi, ka sakysi, kur jis turetu but padetas ir pan...
Atsakyti
gal SVetlanos Baturos galit nuorodėlę įdėti?
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 20, 17:07)
įdomiai kaip  g.gif  o kur jį dėsit? ant saldaus stalo? o po tolikimas būt išardytam ir panaudotam?


na mes ji dovanosim mamytei, sakysim kad kadangi Emute negali ragauti tikro torto tai dovanojam jai kitoki tortuka, kuri irgi gales panaudoti pagal paskirti, ji dovanosim lauke, kai leisim dangaus zibintus.
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 20, 17:41)
aciu  ax.gif dar per stresus visokius nespejau tos laimes pajust... bet kai sian pamaciau savo mazutes dukrytes akytes toj vienoj foto tokias grazias, tai net apsiverkiau  blush2.gif
labai jau laiko nera... gal padarykim taip: kai gausiu po savaites ar daugiau visas foto, tada atrinksiu ir sukelsiu, o sitas jei turi laiko sukelk tu... buciau dekinga.
grazus darbiukas  thumbup.gif idomi ideja... niu greitai cia mums papasakok, kaip ji dovanosi, ka sakysi, kur jis turetu but padetas ir pan...

na kad cia ne mano darbas, as dar toki tik darysiu su rasuvais kaspineliais, radau tik nuoroda kuri patiko ir tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ups... @ 2009 05 20, 16:37)
Gal galit kas atsiųsti prisijungimo slaptažodį į fotki.com? ax.gif

gal ir man galima prisijungimo duomenis 4u.gif
Atsakyti
Na va. Gražiai čia mes visos ruošiamės. Aš šiandien paruošiau pasižadėjimų žaidimą ir anketas (surašius atsakymus, paskui žodžiai sukeliami į tekstą ir tada gaunasi labai jau juokingas laiškas Kalėdų Seneliui). Vaizdeliai Jūsų teismui:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 20, 23:55)
Na va. Gražiai čia mes visos ruošiamės. Aš šiandien paruošiau pasižadėjimų žaidimą ir anketas (surašius atsakymus, paskui žodžiai sukeliami į tekstą ir tada gaunasi labai jau juokingas laiškas Kalėdų Seneliui). Vaizdeliai Jūsų teismui:

Nerealiai, aš irgi noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 20, 22:55)
Na va. Gražiai čia mes visos ruošiamės. Aš šiandien paruošiau pasižadėjimų žaidimą ir anketas (surašius atsakymus, paskui žodžiai sukeliami į tekstą ir tada gaunasi labai jau juokingas laiškas Kalėdų Seneliui). Vaizdeliai Jūsų teismui:



labai grazus darbeliai... va cia tai jauciasi, kad idejos paimtos is SM, o padsaryta vadovaujantis savo galva thumbup.gif saunuole 4u.gif labai grazu thumbup.gif
Atsakyti