Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

ligita33 wub.gif viskas atrodo thumbup.gif vaikiukai labai mieli wub.gif

vis galvojau, kaip tie gintariukai ten buvo padaryti, tai dabar jau pamačiau aciuks.gif
Atsakyti
Ligita33 - nuostabios nuotraukos wub.gif
Atsakyti
ligita, fantastiskos foto wub.gif labai graziai visi atrodete wub.gif
Atsakyti
ligita, kokios nuotraukos wub.gif .

dar klausimelis, kadangi esu kriksto mama, o man labai patiko tokie juokingi įsakymai krikštotėvams, kazin jei perdaryciau juos tėvams, tikriausiai irgi tiktu g.gif

ir kas gal turit issisaugoje dedes pasizadejima, kazkur skiciau bet neberandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 20, 12:21)
na va, as vel toliau rasau scenariju, ir vel kilo klausimas del močiučiu priesaiku, ar kiekviena močiutė kazin geriau kad skaitytu atskirai, ar abi kartu  g.gif , bet abiems kaip ir tie patys žodžiai netinka, nes vienas senelis mires  g.gif , bet jei skaitys kiekvien atskirai ar nebus neidomu antra kart to patie klausytis.  doh.gif

As kitaip issprendziau sia problema 4u.gif Vienai seimai daviau skaityti mociutei, o is kitos seneliu seimos daviau seneliui-visi buvo patenkinti ir jokiu nesklandumu nekilo thumbup.gif Plius iteikiau tada dovanas-kiekvienai seneliu seimai po priesaikos po puodeli su anukelio atvaizdu.
Tad ir jus duokit skaityti seneliui, kuris gyvas, o is kitos puses mociutei, kuri vyro nebeturi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 20, 11:54)
As kitaip issprendziau sia problema 4u.gif Vienai seimai daviau skaityti mociutei, o is kitos seneliu seimos daviau seneliui-visi buvo patenkinti ir jokiu nesklandumu nekilo thumbup.gif Plius iteikiau tada dovanas-kiekvienai seneliu seimai po priesaikos po puodeli su anukelio atvaizdu.
Tad ir jus duokit skaityti seneliui, kuris gyvas, o is kitos puses mociutei, kuri vyro nebeturi 4u.gif

aciu uz nuomone, bet nesinori kad kita mociute tuo metu sedetu, tai pasinaudojau emy patarimu blush2.gif .

dar papasakosiu ka sugalvojau su pasaka padaryti, kur dievas ir angelas kalbasi, mano sese dvi sake ja suvaidins, persirengs angelu ir dievu. na angela aisku kaip aprengti, o kaip dieva g.gif , daryti siuolaikiska, su kostiumu, lazda, skrybele g.gif , na bent mano tokia vizija. ir gale pasakos kur pasako, kad vadinti mamyte, mes padovanojam gelytes visoms sventeje esancioms mamytems wub.gif , kaip manot ar tinkama? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 20, 14:19)
o kaip dieva  g.gif


man asocijuojasi su ilgu rūbu kaip kunigas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 20, 12:24)
man asocijuojasi su ilgu rūbu kaip kunigas  blush2.gif

na taip, bet nezinau net is kur kazka panasaus paimti doh.gif , o cia prisiminiau filma briusas visagalis, ten dievas visai kitoks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 20, 14:26)
na taip, bet nezinau net is kur kazka panasaus paimti  doh.gif , o cia prisiminiau filma briusas visagalis, ten dievas visai kitoks  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif aga
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 20, 12:19)
aciu uz nuomone, bet nesinori kad kita mociute tuo metu sedetu, tai pasinaudojau emy patarimu  blush2.gif .

dar papasakosiu ka sugalvojau su pasaka padaryti, kur dievas ir angelas kalbasi, mano sese dvi sake ja suvaidins, persirengs angelu ir dievu. na angela aisku kaip aprengti, o kaip dieva  g.gif , daryti siuolaikiska, su kostiumu, lazda, skrybele  g.gif , na bent mano tokia vizija. ir gale pasakos kur pasako, kad vadinti mamyte, mes padovanojam gelytes visoms sventeje esancioms mamytems  wub.gif , kaip manot ar tinkama?  unsure.gif


o gal apvyniok balta paklode, kaip romenai vilkdavosi? g.gif paskui gal is teksto bus galima suprasti kur Dievas, o kur angelas
Atsakyti
[quote=Emmy,2009 05 20, 12:20]
vilniuj mačiau PANORAMOJ netoli Rimi KAMĖJA yra tai kaina 81-128, dabar taiko dar 10 proc nuolaidą. auksinis. Marija su kūdikiu.

aciu kaip tik ruosiames i Panorama 4u.gif
Atsakyti
aciu visoms mamytems uz pagyras musu seimynai ax.gif labai miela wub.gif

QUOTE(linuse @ 2009 05 20, 12:32)
vis galvojau, kaip tie gintariukai ten buvo padaryti, tai dabar jau pamačiau aciuks.gif


taigi paprastai paemiau ir prisiuvau lotuliukas.gif reik ne galvot ir galva sukt, o tiesiog klaust mirksiukas.gif
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 20, 12:52)
dar klausimelis, kadangi esu kriksto mama, o man labai patiko tokie juokingi įsakymai krikštotėvams, kazin jei perdaryciau juos tėvams, tikriausiai irgi tiktu  g.gif


man atrodo, akd galima ... siaip mano nuomone pas vitaliux uzsakkyti tie isakymai ant tu bambukiniu lazdu labai gerai buvo, isitraukiau ir skaiciau istiesta... o kaina irgi prieinama mirksiukas.gif bet zinok tos dezutes turinys gaunas nepigus... nemaniau, kad taip viskas brangu. reiktu pries pradedant rinkti tuos daiktus pirma pasiskaiciuoti, kiek iseis. bokso pirstines galvojau rast raktu pakabuka...bet neradau... kainavop 29.90 lt, panasiai iek kainavo ziuronai...kiti daiktai pigesni, bet vistiek nemazai susideda. taciau ispudi padaro mirksiukas.gif

suklydau rasydama fotografes nicka blush2.gif ji vadins sviecia
Atsakyti