Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(estetė @ 2009 05 20, 08:52)
Labas rytas  4u.gif

Ačiū, man irgi atrodo protinga, nors, aišku, visada norisi mažiau išleisti  tongue.gif

Paspalvinu temelę savo naujausiu darbeliu - krikštynų dėžute mergaitei  rolleyes.gif



gal galit i az brukstelt okia kainyte dezutes mazdaug tokios butu, ir kokio ji dydzio blush2.gif
Atsakyti


Paspalvinu temelę savo naujausiu darbeliu - krikštynų dėžute mergaitei rolleyes.gif

user posted image
[/quote]

oi kokia grazi dezute thumbup.gif na bet ir rankas turite mamyte mirksiukas.gif man tokie darbeliai patinka o pati kazka panasaus pasidaryti nemoku schmoll.gif tiesiog nesu tokia isradinga.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 20, 09:52)
Ačiū, man irgi atrodo protinga, nors, aišku, visada norisi mažiau išleisti  tongue.gif

Paspalvinu temelę savo naujausiu darbeliu - krikštynų dėžute mergaitei  rolleyes.gif

rolleyes.gif tai va, kad norisi mažiau ax.gif bet ne visada taip gaunas... cool.gif

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 05 20, 11:21)
oi kokia grazi dezute  thumbup.gif na bet ir rankas turite mamyte  mirksiukas.gif man tokie darbeliai patinka o pati kazka panasaus pasidaryti nemoku schmoll.gif  tiesiog nesu tokia isradinga.

Ačiū, mane visada traukė papaišymai, radau kur realizuot save, kiekvienam savo matyt rolleyes.gif

QUOTE(linuse @ 2009 05 20, 11:24)
rolleyes.gif  tai va, kad norisi mažiau  ax.gif bet ne visada taip gaunas...  cool.gif

wub.gif  thumbup.gif

Rytoj jau pasiimsiu krikštynų rūbelius mažiuko, galėsiu įdėti dėl smalsumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 05 20, 09:24)
rolleyes.gif  tai va, kad norisi mažiau  ax.gif bet ne visada taip gaunas...  cool.gif

wub.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 15, 11:37)
angeliukai (aciukas Emmy)
user posted image


Skambinau siandien keramikei, tai sake kad angeliuku yra visokiu thumbup.gif , ir besimeldzianciu ir nevarpeliu, ir aukscio ivairaus, tai sutarem kad birzelio viduri (dabar isvyksta kazkur) man atsius pavyzdzius ir tada rinksimes, oi kaip laukiu rolleyes.gif
Atsakyti
niu gal nelabai tam tinkama tema, bet noreciau pasirodyt, tikiuosi nesupyksit, ... bet labai noriu parekomenduot fotografe Svetlana Batura.. .(SM-siecia)... super fotografe ir super moteris... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
fotoreportazas (kol kas tik tiek foto tegavau, tai visas ir rodau blush2.gif
namie pries isvaziuojant...
user posted image
baznycioje...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2009 05 20, 00:59)
Mamytes, norejau paklausti, gal kuri zino kur galima nupirkti vaikui (berniukui) kriktynu proga grazu medaliona ?


vilniuj mačiau PANORAMOJ netoli Rimi KAMĖJA yra tai kaina 81-128, dabar taiko dar 10 proc nuolaidą. auksinis. Marija su kūdikiu.

QUOTE(Egle.vb @ 2009 05 20, 12:26)
Skambinau siandien keramikei, tai sake kad angeliuku yra visokiu  thumbup.gif , ir besimeldzianciu ir nevarpeliu, ir aukscio ivairaus, tai sutarem kad birzelio viduri (dabar isvyksta kazkur) man atsius pavyzdzius ir tada rinksimes, oi kaip laukiu  rolleyes.gif

tai ir mums įdėk pažiūrėt ax.gif aga gal turi ir kitokių (nepamenu), man reikėjo nemažai tai žiūrėjau kad būtų kaina mažesnė ax.gif

Ligita33, nerealu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif kito žodžio nerandu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 20 gegužės 2009 - 11:21
na va, as vel toliau rasau scenariju, ir vel kilo klausimas del močiučiu priesaiku, ar kiekviena močiutė kazin geriau kad skaitytu atskirai, ar abi kartu g.gif , bet abiems kaip ir tie patys žodžiai netinka, nes vienas senelis mires g.gif , bet jei skaitys kiekvien atskirai ar nebus neidomu antra kart to patie klausytis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 20, 13:21)
na va, as vel toliau rasau scenariju, ir vel kilo klausimas del močiučiu priesaiku, ar kiekviena močiutė kazin geriau kad skaitytu atskirai, ar abi kartu  g.gif , bet abiems kaip ir tie patys žodžiai netinka, nes vienas senelis mires  g.gif , bet jei skaitys kiekvien atskirai ar nebus neidomu antra kart to patie klausytis.  doh.gif

ištrink tekstą apie senelį ir tegu abi skaito blush2.gif
Atsakyti
Ligita,labai grazios foto. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 20, 11:23)
ištrink tekstą apie senelį ir tegu abi skaito  blush2.gif

aciu uz patarima, turejau tokia minti mirksiukas.gif . kaip faina kad cia randu atsakymus thumbup.gif
Atsakyti