Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

Aš biudžeto tema dar... rolleyes.gif
Pati pobūvio vieta su maistu mums apie 1000Lt kainuos, o visa kita - rūbai visai šeimai, dovanos, manau dar apie 700Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 05 19, 18:32)
Na nejaugi niekas nedare prijuosciu?  schmoll.gif

o as manau kad reiktu toj pacioj firmoj paklaust, nes jie vistiek zino ar kokybiskai gaunais, man atrodo su nuotrauka dar niekas nedare g.gif
Atsakyti
del biudzeto tai paskaiciavau pas mus gausis apie 4000lt doh.gif na pas mus dvigubos krikstynos bus ax.gif kavine 1500lt(21 zmogus), fotogras apie 800lt, visos dovaneles vaikuciams, sveciams, drabuzeliai ir gaunasi dar 1500lt...atrodo kas cia yra bet litas prie lito ir susidaro sumele doh.gif
Atsakyti
Viatliux, as jums parasiau i az, bet ir cia paklausiu kaip su angliskais tekstais? Iseitu? Tie patys isakymai tik angliskai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2009 05 19, 20:47)
norejau paklausti, visos taip nori tu saldainiu sablonu su linijom, tai idomu, ar jus tas linijas pasinaikinat veliau, ar atspausdinus pasiliekat su visom lenkimo linijom?  g.gif

maniškiai be linijų, nežinau kodėl visos su linijom nori ax.gif aš neturėjau laiko nupaišyt nes pradedančioji esu, sulanksčiau ir be jų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 19, 20:55)
maniškiai be linijų, nežinau kodėl visos su linijom nori  ax.gif  aš neturėjau laiko nupaišyt nes pradedančioji esu, sulanksčiau ir be jų...  ax.gif

as kai dariau vako gimtadieniui, mums irgi mamyte atsiunte padarytus popieriukus be liniju, ir viskas puikiai issilankste drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mamytes, norejau paklausti, gal kuri zino kur galima nupirkti vaikui (berniukui) kriktynu proga grazu medaliona ?
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 19, 19:38)
Vitaliux, didelis aciu uz maisiukus ir isakymus  wub.gif  4u.gif  thumbup.gif


smagu kad Jums patiko mano darbeliai drinks_cheers.gif

QUOTE(lafan @ 2009 05 19, 20:42)
Viatliux, as jums parasiau i az, bet ir cia paklausiu kaip su angliskais tekstais? Iseitu? Tie patys isakymai tik angliskai?  blush2.gif

Galiu bet kokia kalbabet kokį tekstą užrašyti tik tuo atveju jei atsiūsite tekstuką be klaidelių... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 05 19, 21:04)
Aš biudžeto tema dar... rolleyes.gif
Pati pobūvio vieta su maistu mums apie 1000Lt kainuos, o visa kita - rūbai visai šeimai, dovanos, manau dar apie 700Lt  ax.gif


Va, cia tai protinga suma drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 05 19, 19:32)
Na nejaugi niekas nedare prijuosciu?  schmoll.gif

Dar ne cool.gif dar tik ruošiamės tam procesui, bet manau, kad be foto bus, tik užrašas 4u.gif
Atsakyti
Gal ir man galetumet atsiusti saldainiuku sablonus su linijom i zybarte@gmail.com ax.gif
Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Izabelee @ 2009 05 20, 09:20)
Va, cia tai protinga suma drinks_cheers.gif

Ačiū, man irgi atrodo protinga, nors, aišku, visada norisi mažiau išleisti tongue.gif

Paspalvinu temelę savo naujausiu darbeliu - krikštynų dėžute mergaitei rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti