Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(D. mama @ 2009 05 19, 09:05)
Vitaliuks, o kiek kainuotu isakymai kriksto tevams PARASYK i az Lauksiu smile.gif

Parasiau i az

QUOTE(ligita33 @ 2009 05 19, 09:47)
KIEK ZINAU, APIE  20 LT...


Isakymai po 20lt, kaip ir visoki kiti darbeliai susukti ant pagaliuku.

QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 19, 11:12)
ar cia pilna ta maldele, nes kai mane mociute moke tai skambejo sitaip  g.gif

Angele sarge man paskirtasis
Būki prie manes, mano gerasis,
Vakarą, Naktį, Rytą ir dieną
Saugoki žingsnį mano kiekvieną.
wub.gif

gal siiap dar kam prireiks tai uzrasiau  blush2.gif



QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 19, 13:13)
drinks_cheers.gif As irgi norejau taisyti ta teksta, nes mociutes ne taip moke schmoll.gif
Labai gerai, kad idejai tikraji teksta toms, kurios nezino 4u.gif

Man viena mamytė atsiuntė tokius žodelius kuriuos aš užrašiau ant audinio mirksiukas.gif O
Atsakyti
G al ir man butu galima saldainiuku sablonus su linijom blush2.gif is anksto dekoju.ligetukas@one.lt
Atsakyti
QUOTE(Vaidux @ 2009 05 19, 13:53)
Nu nerealiai fainiai sugalvotos dovaneles prie kiekvieno isakymo smile.gif
Plaktukas ir advokatu skyrius labiausiai prajuokino - liux  lotuliukas.gif


nupirkau extra dideli "vinuka" (skardai kalti ant stogo). tai vsiiems juoko buvo lotuliukas.gif

QUOTE(lafan @ 2009 05 19, 15:00)
Ligita33, o is kur uzsisaket tuos issiuvinetus ranksluostelius? As kazkaip neradau.  blush2.gif


yra pirmam psl nuoroda, bet is cia: www.urte.lt

QUOTE(Izabelee @ 2009 05 19, 15:06)
Del sio zaidimo Emmy gali geriau pakomentuoti, bet esme tokia: trims dalyviams(vyrams) reikia uzsideti papmersus, isikasti ciulptukus ir begti isgerti alu is buteliuko su soske  smile.gif  o as tai pagalvojau, jog soske reiktu deti pirmo numerio gal,na kur su viena skylute, tada mazai begs,ir jie nervuosis smile.gif


pas mus buvo visos trys poros sustatytos ir mes tik movemes su moteru pagalba pampius, o paskui isgereme alucio is buteliuko per soske (dacviau mazucius avent, ns ju jau nebenaudoju), tai gerai atrode: didelis pampis ir mazuciukas butelaitis

QUOTE(alfa159 @ 2009 05 19, 17:04)
Zodziu, as out, nes gyvenam skirtinguose pasauliuose.


tsakant... aciu D....


o kas liecia islaidas... nereikia pamirsti, kad mes krikstyjom dvynukus, t.y. 2 vaikucius is karto mirksiukas.gif o ir krikstateviai buvo vieni, + vestuviu nekeleme dideliu, tai ir gimines nebuvome nieko pakviete, o cia buvo puiki proga tam... + Birzu raj nezinau kur pigiau buciau galejusi svesti, nes vienintele kavine, kuri yra normalesne Birzuose jau pries 2men buvo uzsakyta...

o siaip esu skaiciusi, kad per Krikstynas negali nieko trukti...tada ir vaikuciu gyvenimuose nieko netruks... tai as suprantu taip... nesvarbu kokio didumo svente, svarbiausia, kad tai kas suplanuota turi buti ispildyta...ir kukliose Krikstynose gali nieko netrukti... tiesiog reikia viska apgalvoti. auksarankems aisku viskas kainuoja maziau...
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 05 19, 16:19)
Parasiau i az
Isakymai  po 20lt, kaip ir visoki kiti darbeliai susukti ant pagaliuku.
Man viena mamytė atsiuntė tokius žodelius kuriuos aš užrašiau ant audinio  mirksiukas.gif  O

tai cia as nepiktai, sakau gal noresit visa maldele parasyti, nes sita kazkaip jusu nelabai rimuojasi blush2.gif , o siaip viskas okei mirksiukas.gif , mums dziugu kad taip graziai siuvat ir galim daug visko pas jus rasti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas: 19 gegužės 2009 - 16:59
QUOTE(Ligetukas @ 2009 05 19, 16:24)
G al ir man butu galima saldainiuku sablonus su linijom  blush2.gif  is anksto dekoju.ligetukas@one.lt



issiunciau jums popiereliu sablona mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 05 19, 18:10)

Pvz: nepatinka man "turginės" suknelės (su tiuliais, kvarkalais ir blizgučiais schmoll.gif ), bet yra žmonių, kuriems tai tinka ir ne mano reikalas juos mokyti ir aiškinti apie skonį  cool.gif 

man irgi neeeepatinkaaaa bigsmile.gif
Atsakyti
pradejau rasyti scenariju, ir va problema, ka daryti su tuo seimos zidiniu g.gif . kadangi tėveliai jo visai neturi, nes yra nesusituoke, kazin ar utu grazu ji padovanoti, nes tai yra ju pirma tokia seimos svente g.gif , nzn kaip cia pasielgt, ar neatrodys labai vestuviska doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 19, 19:49)
pradejau rasyti scenariju, ir va problema, ka daryti su tuo seimos zidiniu  g.gif . kadangi tėveliai jo visai neturi, nes yra nesusituoke, kazin ar utu grazu ji padovanoti, nes tai yra ju pirma tokia seimos svente  g.gif , nzn kaip cia pasielgt, ar neatrodys labai vestuviska  doh.gif

o tai jį ne per vestuves dovanoja ax.gif mes gavom per vestuves iš tėvų blush2.gif
Atsakyti
va ka dar senuose uzrasuose radau:
NAUJAGIMIO MONOLOGAS
"Kas per kvaila liaudis aplink mane gyvena?! Jau 20 dienų negalim susikalbėti. Štai vakar, pavyzdžiui... Apsisiusiojau – visa nugara šlapia. Nakti rėkiu jiems, kad man nekomfortiška taip gulėti, o jie... Taip manęs nemyli, kad apsidirbusiam vietoj sauso pamperso po užpakaliu, čiulptuka burnon kiša. Nuo jo sausiau juk nepasidaro... Suprantama, aš jį išspjoviau. Aiškinu jiems toliau apie šlapias kelnes. Nesupranta...
APSISIUSIOJAU AŠ!!! – rėkiu jiems. Jokio rezultato.
Beje, o ar tikrai aš vyrukas? Pasijudinau, pamperse lyg tai kažkas yra. Ufff, palengvėjo. Vyrukas. Tikras.
O čia kas per veidas apsimiegojęs išlindo? Koks, po galais, „Valgyt jis nori"??? Šlapia man!
Gal tyliai kalbu? Reikia pamėginti garsiau... Na, štai – jau trys apsimiegoję veidai. Bando suprasti. Ne, jie tikrai – arba arabai, arba mongolai. Kas cia per uti-puti? Lietuviškai jiems aiškinu – pampersa pakeiskit... Ne, nu tu tik pažvelk – vėl čiulptuką įkišo... Blin, užaugsiu – pakaišios jie man...
Opa, viena protinga atsirado. Sako, pampersa reikia pačiupinėti. Tai čiupinėk gi greičiau – akys ant kaktos išsivers... Aha, aš buvau teisus. Išsivertė.
Ėėėė... pala pala, tu ką, nurenginėsi mane dabar? O pampersų keitimo technologijos nenurengiant dar nesugalvojo? Tiek to, bala jūsų nematė, nuoginkit. Brrr... Vėsoka. Aprenkit greičiau. Ei, klounai, ka ten apžiūrinėjate??? A? Grožitės? Na, gerai, grožėkitės. Visgi šiltas pampersas – geras daiktas. Ko tai valgyt užsimaniau. Valgyt noriu!!!! Blin, atsiuntė man Dievas šitus stabdžius... Koks po perkūnais – „Vėl apsidirbo"?!!! Kuo sysioti??? Kartoju skiemenimis ir dar garsiau – nė-ra kuo!!! Stop stop, kuriems galams pampersa nuiminėji, aš gi ką tik apšilau tiktai. Ko nustebus tokia? Tuščia ten? Taigi taigi!! O valgyt kaip norisi, vaje tau... O! Vėl ta protinga sako – gal pamaitinti jį? Šaunuolė. Tikrai protinga. Skiriu vyresniąja. Girdžiu, ta, kur protinga, tam, kuris kvailas, sako – tą padaryk, aną, šitą... Taip, viskas gerai, nesuklydau dėl jos. Ji čia svarbiausia. Čept čept... mmmmm... skanumėlis... Kažko tai miegas apėmė... Nusnausti gal, ar ką? Čiulptuką duok. Kam sakau – čiulptukas, kad man būtų!! Čiulptuką, čiulptuką! O! Netgi tas kvailesnis jau suprato. Vystosi liaudis ir tai džiugina. Rytoj atsikelsiu – toliau auklėsiu... Hrrrr... "

Papildyta:
QUOTE(Emmy @ 2009 05 19, 18:03)
o tai jį ne per vestuves dovanoja  ax.gif  mes gavom per vestuves iš tėvų  blush2.gif

nu jo tikrai per vestuves, bet paskaiciau scenarijus, tai ziuriu daug kas dega ugni seimos zidinio per kirkstynas, et jau atsisakiau sios minties, kazkaip ne taip pasirode blush2.gif , aciu jums uz nuomone bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 05 18, 21:23)
Norejau paklausti kas dare prijuostes is Vivamake.lt, ar uzdejus vaiko fotke su uzrasu gera kokybe gaunasi, ar geriau nedeti fotkes? niekaip neapsisprendziu.


Na nejaugi niekas nedare prijuosciu? schmoll.gif
Atsakyti
norejau paklausti, visos taip nori tu saldainiu sablonu su linijom, tai idomu, ar jus tas linijas pasinaikinat veliau, ar atspausdinus pasiliekat su visom lenkimo linijom? g.gif
Atsakyti
Vitaliux, didelis aciu uz maisiukus ir isakymus wub.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti