Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

Šiaip savo parašymu apie piniguis nieko nenorėjau įžeisti, ir nei viena neprivalot aiškintis kodėl tiek daug ar mažai išleidžiat rolleyes.gif

Pvz kalbant apie dovanas krikšto tėvams, ar seneliams, nelabai suprantu kodėl reiktų tų dovanų, ne kalėdos gi biggrin.gif nupirksiu ką nors simboliškai atsiminimui ne daugiau nei už 10 lt kiekvienam ax.gif Bet juk čia kiekvienos asmeninis reikalas, kiekviena kaip norim taip darom, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės hi.gif

ligita33 ir LinetaBlue thumbup.gif smagu, kad šventės praėjo smagiai ir niekas neliko nusivylęs clap_1.gif:

dėl pinigėlių - kiekvienas pagal savo kišenę ir pageidavimą sunglasses2.gif

Judam ir mes šiek tiek į priekį su planavimais ax.gif šitoj temoj minčių ir idėjų tiek, kad užtektų keletui švenčių aciuks.gif

Savaitgalį buvau užsiėmus fotoknygos "darymu" mirksiukas.gif , gal kam bus įdomu Fotoknyga Pirmuosius dukrytės metus sudėjau ir po krikštynų galvoju atskirą knygutę pasidaryti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuse: 19 gegužės 2009 - 11:50
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 19, 09:06)
Taip pat galima įteikti ir simbolinę dovanėlę, atitinkančią kiekvieną įsakymą.
Krikštasūnio (krikštadukros) įsakymai krikšto tėvams:

1. Mano atvaizdą privalote pasikabinti matomiausioje savo namų vietoje (dovanoju plaktuką ir vynuką);

2. Tikiuosi būti Jums svarbiausiu ir galbūt vieninteliu krikštasūniu (krikštadukra) jūsų gyvenime (dovanoju bokso pirštines, konkurencijai atlaikyti);

3. Nepamirškite mano gimtadienių ir kitų man svarbių dienų, nes privalėsite sveikinti ir dovanoti dovanas (kalendorius);

4. Taupykite pinigus mano būsimoms užgaidoms ir norams įgyvendinti (taupyklė);

5. Jau šiandien dairykitės man žmonos (vyro), kad turėčiau pasirinkimą iš daugelio variantų (žiūronai);

6. Nepamirškite, kad ir aš pretenduoju į Jūsų turtą (Lietuvos įmonių katalogas, advokatų skyrius);

7. Ginsite mane visose gyvenimiškose situacijose, net ir tose, kai reiks ką nors nuslėpti nuo tėvų (pažymių knygutės antrasis variantas);

8. Turėsite mane ugdyti ir mokinti, o tam geriausias būdas - ekskursijos (žemėlapis arba atlasas);

9. Tesėkite visus man šiandien duotus pažadus, nes tai geriausias meilės įrodymas (užrašų knygutė pažadams užsirašyti);

10. Mylėkite mane taip stipriai, kad šią meilę jaustų visi esantys aplinkui (širdies formos žvakė arba pakabukas).


Nu nerealiai fainiai sugalvotos dovaneles prie kiekvieno isakymo smile.gif
Plaktukas ir advokatu skyrius labiausiai prajuokino - liux lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

Galiu pasiūlyti išsiuvinėti kryželiu metriką visoms, kurios norėtų ir sugalvojo tai padovanoti vaikeliui krikšto proga.

O cia vienas is galimu pavyzdeliu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 19, 12:12)
ar cia pilna ta maldele, nes kai mane mociute moke tai skambejo sitaip  g.gif

Angele sarge man paskirtasis
Būki prie manes, mano gerasis,
Vakarą, Naktį, Rytą ir dieną
Saugoki žingsnį mano kiekvieną.
wub.gif

gal siiap dar kam prireiks tai uzrasiau  blush2.gif

drinks_cheers.gif As irgi norejau taisyti ta teksta, nes mociutes ne taip moke schmoll.gif
Labai gerai, kad idejai tikraji teksta toms, kurios nezino 4u.gif
Atsakyti
laba diena saunios mamytes 4u.gif
mes ir ruosiames krikstynoms, tiklsiau pradesim, siandien leksim i baznycia susitarti del datos blush2.gif noretume kad jos butu liepos 11 d. ax.gif ziuresim kaip susitarim ax.gif
tokiu groziu pas jus galima rasti wub.gif wub.gif tik va ieskojau ziadimuko su pampiai bet taip ir neradau, atsimenu buvau radus bet nenusikopinau o dabar ieskau ir nerandu, gal trumpai galit priminti blush2.gif
Atsakyti
Ligita33, o is kur uzsisaket tuos issiuvinetus ranksluostelius? As kazkaip neradau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(iingaxxx @ 2009 05 19, 14:46)
laba diena saunios mamytes 4u.gif
mes ir ruosiames krikstynoms, tiklsiau pradesim, siandien leksim i baznycia susitarti del datos blush2.gif  noretume kad jos butu liepos 11 d.  ax.gif  ziuresim kaip susitarim ax.gif
tokiu groziu pas jus galima rasti wub.gif  wub.gif  tik va ieskojau ziadimuko su pampiai bet taip ir neradau, atsimenu buvau radus bet nenusikopinau o dabar ieskau ir nerandu, gal trumpai galit priminti blush2.gif


Del sio zaidimo Emmy gali geriau pakomentuoti, bet esme tokia: trims dalyviams(vyrams) reikia uzsideti papmersus, isikasti ciulptukus ir begti isgerti alu is buteliuko su soske smile.gif o as tai pagalvojau, jog soske reiktu deti pirmo numerio gal,na kur su viena skylute, tada mazai begs,ir jie nervuosis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 05 19, 15:06)
soske reiktu deti pirmo numerio gal,na kur su viena skylute, tada mazai begs,ir jie nervuosis smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 05 19, 15:06)
Del sio zaidimo Emmy gali geriau pakomentuoti, bet esme tokia: trims dalyviams(vyrams) reikia uzsideti papmersus, isikasti ciulptukus ir begti isgerti alu is buteliuko su soske  smile.gif  o as tai pagalvojau, jog soske reiktu deti pirmo numerio gal,na kur su viena skylute, tada mazai begs,ir jie nervuosis smile.gif

aciuks.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 19, 11:59)
Sveikos,

na kad jau kalbate apie pinigėlius, tai pasakysiu taip, kaip kiekvieno kišenė neša - taip ir rengia šventę.


Prideciau- ne tik kiek kisene nesa, bet ir protelis nesa... Nes prikist, "prifarsiruot" tokia svente kuo daugiau, kuo kiciskiau- daug proto nereikia.

As tai jau gal susilaikysiu nuo tolesniu planavimu kartu, nes man "nervai nelaiko". biggrin.gif Suaugusiems zmonems pasiulyti zaidima- gerti is buteliuko su zinduku. blink.gif Na, zinot, man net sunku isivaizduoti suagusia publika, kuri toki zaidima priimtu kaip normalu. Ir dar jo metu linksmintusi. blink.gif Jus gal sumaiset- cia ne fuksu krikstynos studentu sutvej, cia vaika krikstija, su seneliais, giminemis ir gerbiamais draugais... Jus dar dantu pasta sveciu masinu dureliu rankenas pritepliokit, oi tai bus juoko. blink.gif

Zodziu, as out, nes gyvenam skirtinguose pasauliuose.

Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 05 19, 17:04)
Prideciau- ne tik kiek kisene nesa, bet ir protelis nesa... Nes prikist, "prifarsiruot" tokia svente kuo daugiau, kuo kiciskiau- daug proto nereikia.

As tai jau gal susilaikysiu nuo tolesniu planavimu kartu, nes man "nervai nelaiko".  biggrin.gif Suaugusiems zmonems pasiulyti zaidima- gerti is buteliuko su zinduku.  blink.gif Na, zinot, man net sunku isivaizduoti suagusia publika, kuri toki zaidima priimtu kaip normalu. Ir dar jo metu linksmintusi.  blink.gif  Jus gal sumaiset- cia ne fuksu krikstynos studentu sutvej, cia vaika krikstija, su seneliais, giminemis ir gerbiamais draugais... Jus dar dantu pasta sveciu masinu dureliu rankenas pritepliokit, oi tai bus juoko.  blink.gif

Zodziu, as out, nes gyvenam skirtinguose pasauliuose.

4u.gif alfa159, nesiparink be reikalo cool.gif niekas juk neperša žaidimų ar dar kokių dalykų, kiekvienas turi laisvę rinktis, kas tinka - darai, kas netinka, lai sau būna irnesakyk.gif juk čia forumas mirksiukas.gif 4u.gif

Pvz: nepatinka man "turginės" suknelės (su tiuliais, kvarkalais ir blizgučiais schmoll.gif ), bet yra žmonių, kuriems tai tinka ir ne mano reikalas juos mokyti ir aiškinti apie skonį cool.gif dar nepatinka, kai SM auksarankė numezga suknelę ir eina per visas temas ją pardavinėdama doh.gif nepatinka, bet taip yra ir ji turi teisę tą daryti, nors man tai ir nepatinka 4u.gif

sudėsčiau karsta.gif ax.gif jei trumpai - tolerancijos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuse: 19 gegužės 2009 - 16:14