Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(Onelė @ 2009 05 18, 22:58)
Ar čia jau laikas miegoti, ar kas čia man... Ligita 33, o ką su ta skrynele darėte?


prajuokinai lotuliukas.gif i ta skrynele sudejome viska, kas susije su tais isakymais lotuliukas.gif matau patingejai ta psl kur nurodziau atsidaryti.. .tada butumei viska supratusi mirksiukas.gif na tai darau tai pati, gal dar kam prireiks :
10 įsakymų krikšto tėvams
Šauni dovana, praskaidrinanti krikštynų šventę - tėvelių ar krikštijamo vaiko įteikti, jumoro formos įsakymai krikštatėviams. Jie gali būti atspausdinti ar parašyti ranka ant popieriaus lapo ar audeklo, įrėminti gražiuose rėmeliuose ar pateikti kitokia forma. Taip pat galima įteikti ir simbolinę dovanėlę, atitinkančią kiekvieną įsakymą.
Krikštasūnio (krikštadukros) įsakymai krikšto tėvams:

1. Mano atvaizdą privalote pasikabinti matomiausioje savo namų vietoje (dovanoju plaktuką ir vynuką);

2. Tikiuosi būti Jums svarbiausiu ir galbūt vieninteliu krikštasūniu (krikštadukra) jūsų gyvenime (dovanoju bokso pirštines, konkurencijai atlaikyti);

3. Nepamirškite mano gimtadienių ir kitų man svarbių dienų, nes privalėsite sveikinti ir dovanoti dovanas (kalendorius);

4. Taupykite pinigus mano būsimoms užgaidoms ir norams įgyvendinti (taupyklė);

5. Jau šiandien dairykitės man žmonos (vyro), kad turėčiau pasirinkimą iš daugelio variantų (žiūronai);

6. Nepamirškite, kad ir aš pretenduoju į Jūsų turtą (Lietuvos įmonių katalogas, advokatų skyrius);

7. Ginsite mane visose gyvenimiškose situacijose, net ir tose, kai reiks ką nors nuslėpti nuo tėvų (pažymių knygutės antrasis variantas);

8. Turėsite mane ugdyti ir mokinti, o tam geriausias būdas - ekskursijos (žemėlapis arba atlasas);

9. Tesėkite visus man šiandien duotus pažadus, nes tai geriausias meilės įrodymas (užrašų knygutė pažadams užsirašyti);

10. Mylėkite mane taip stipriai, kad šią meilę jaustų visi esantys aplinkui (širdies formos žvakė arba pakabukas).

Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 05 18, 12:42)
Aciu Emmy uz saldainiu popieriukus. Bet man blondinei gal paaiskintum kaip pasidaryti worde ta faila kur daug popieriuku pavyzdziu  blush2.gif  ax.gif kaip uzrasa uzdeti?

1. atsidarai wordą

2. Insert - Picture - from file

3. susirandi ir atsidarai

4. tada insert - text box rašai tekstą, jį vartalioji ir pasidarai ..... a

š nebandžiau gal bus bandančių ar viskas gerai gaunasi su dydžiais???

Atsakyti
Vitaliuks, o kiek kainuotu isakymai kriksto tevams PARASYK i az Lauksiu smile.gif
Papildyta:
Merginos, lkaip padarote saldainiukus su savo angeliuko nuotraukyte. As visai ZALIA blush2.gif Patarkit, o gal kas tai daro??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 19, 09:06)
prajuokinai  lotuliukas.gif i ta skrynele sudejome viska, kas susije su tais isakymais  lotuliukas.gif matau patingejai ta psl kur nurodziau atsidaryti.. .tada butumei viska supratusi  mirksiukas.gif na tai darau tai pati, gal dar kam prireiks :

Labai šauniai sugalvojai thumbup.gif Bet žinok aš atsidarius tą psl. vis tiek nesuradau iš kur tiksliai ėmei blush2.gif Ten firmų kontaktai g.gif

Beje gal galėčiau ir aš gauti tų saldainių popieriukų mulancikas@gmail.com blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mulan: 19 gegužės 2009 - 09:47
QUOTE(D. mama @ 2009 05 19, 10:05)
Vitaliuks, o kiek kainuotu isakymai kriksto tevams PARASYK i az Lauksiu smile.gif
Papildyta:
Merginos, lkaip padarote saldainiukus su savo angeliuko nuotraukyte. As visai ZALIA blush2.gif  Patarkit, o gal kas tai daro??? 4u.gif


KIEK ZINAU, APIE 20 LT...

daroma yra su photoschopu... bet sioj srity as irgi per daug blondine blush2.gif
yra Sm forumai photoschopo, ten viskas isaiskinta, bet man ti laiko tiek nera, kad viska perskaityt
Atsakyti
As irgi labai labai buciau dekinga, jei kas atsiustu saldainiu popierelio sablona su linijom jurgita.du@gmail.com. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 05 19, 07:10)
Nelabai suprantu, kur reikia kriksto mamai tiek isleisti  doh.gif

po krikstyno galesiu daugiau parasyti.
KRiksto rubeliai (kostiumas, batai ir skraiste) 320. dovana 500lt. paciu kriksto tevu apranga apie 1000lt. o kur dar visos smulkmenos.sake paskaciavo kad gaunasi apie 3tukstanciai. sunenui nieko negaila blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau ir as saldainiu popierelio sablono jurga.povilaitiene@gmail.com
Is anksto ACIU 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

na kad jau kalbate apie pinigėlius, tai pasakysiu taip, kaip kiekvieno kišenė neša - taip ir rengia šventę. Mūsų šventė apsistos maždaug apie 500 lt. suma. Vaikui drabužėlius neriu pati (siūlai kainavo 30 lt), drabužius su vyru turime, pirkti nereikėjo, dovanos krikštatėviams apie 100 lt., sūnui dovanėlės irgi apie 100 lt (mano pačios siuvinėtas metrikas, estetės pagaminta nuostabi taupyklė ir dar visokie niekučiai), papuošimai stalui ~ 20 lt (viskas savom rankom daryta), dovanos seneliams (50 lt)... Na ir maistas... Balius bus namie, muzikontų nereikia... Na vienu žodžiu... pas mus ir žmonės tik patys artimiausi.
Atsakyti
Dėkui už info Onele ir Estete 4u.gif ,

Bet kiek supratau, čia Kauno urmo bazėje ane, tie rūbeliai?
Vakar užėjau į tokią užslėptą parduotuvę ir radau tikro lino suknelę, jau tokia paprastutė ir daili, bet man per didelė doh.gif .
O kitų dydžių nėra ir nebus greitu laiku. Bandysiu šiandien kokią siuvėją pakalbinti, kad pasiūtų pagal tą modeliuką...
Mes nieko neorganizuojam krikštynom. Nes nenorim jokių balių, nei mes nei tėvai. Svarbiausia, vaikiuko krikšto palaiminimas, o po to kuklus pasibuvimas lauke, prie namo, jei geras oras...
Žvakę turim, dovanėlę irgi užsakėm. Drabužėlius pati mamytė nusipirko. Bet čia kita istorija lotuliukas.gif .
Turėjom praėjusią vasarą krikštyti, nupirkau ir drabužėlius ir žvakę ir dovaną, o taip išėjo, kad nepakrikštijom. Tai dovanos jau seniai sunešiotos ir naudojamos, dabar tik simboliškai sveikinsim ax.gif .
Va, dar noriu paprašyti, kas gali įdėti kontaktus mamytės, kas angelėlius daro?
Kažin ar apsiimtų tik keturis padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 05 18, 21:21)
Gal kuri norėtumėte mano siuvamų darbelių?

user posted image


daugiau foto ant nuorodos apačioje paspaudus...

ar cia pilna ta maldele, nes kai mane mociute moke tai skambejo sitaip g.gif

Angele sarge man paskirtasis
Būki prie manes, mano gerasis,
Vakarą, Naktį, Rytą ir dieną
Saugoki žingsnį mano kiekvieną.
wub.gif

gal siiap dar kam prireiks tai uzrasiau blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes gal ir as galeciau gauti saldainiu popereliu sablona geerdutia@hotmail.com dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akella: 19 gegužės 2009 - 11:18