Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

Sveikutes 4u.gif
niu mes jau po Krikstynu.. .svente praejo puikiai thumbup.gif aisku dekinga esu labai Kriksto mamai, kuri suorganizavo puikia svente, sauniai uzeme svecius, pagamino "Krikstuka", dovanu gavom puikias medines dezes, kuriose isgraviruoti vaikuciu vardeliai, i kurias susidesime visokius Krikstynu dalykelius, dovaneles ir pan... dar gavome iremintas vaiku naudojimo intrukcijas thumbup.gif
zioplike nepasidariau isvis savo foto verysad.gif tai teks laukti, kol fotografe musu foto atsius, tada ir jums pasirodysime.
musu visa seimynele buvo apsirengusi lininiais rubais, labai paprastai, lietuviskai...

emmy tavo zaidimas su pampiais pavyko super, buvo visiems labai juokinga, 1-oji vieta gavo dovanu puoduka su vaiku foto, antroji-pakabuka su vaiku foto, o trecioji-brendzio doze lotuliukas.gif
korteles irgi buvo saunus dalykelis, aciu, kas pasiulete, zaideme kokia 22 val, kai jau buvo pasilike tik apie 10 sveciu (kurie nakvojo), tai susiglaudeme prie stalo, kad butume visi kruvoje ir zaideme...asmenikai man labai patiko "klausiu-atsakyk", prisijuokiau iki asaru...o tas kitas ..."ka daryti jeigu", tai visiems nelabai patiko.

smulkmenu tai nera ko pasakoti, nes viska susirinkau is sios temutes blush2.gif
beveik visus daiktelius, skirtus krikstynoms jau rodziau, tad beliko tik dovanos kriksto tevams:
user posted image

o iskaymus kriksto tevams emiau is www.viskaskrikstynoms.lt ...ten truputi su humoru, tik gal siek tiek brangiau iseina... pacius isakymus dariau pas vitaliux ..aciu tau... atrode va taip:
user posted image

o cia skryneles turinys... (ilgiausiai ieksojau imoniu katalogo ir bokso pirstiniu...)...zmones nebuvo tokiu dalyku mate, visiems patiko:
user posted image

dar Kriksto mama gavo saldainiu medeli is benderiutes gamybos (irgi mazai kas dar buvo mates toki dalyka):
user posted image
user posted image
vakare paleidom dangaus zibintus (si naujove irgi visiems patiko)

kas liecia finansus, tai dar visko nesudejau, bet uz kavine+nakvyne (5seimos)+maistas (vakariene ir pusryciai)+sales puosimas sumokejau 4204 lt ... dar prie to reik suskaiciuot alkoholi, dangaus zibintai , rubai, dovanos, ir t.t. ..bijau net skaiciuot blush2.gif
Atsakyti
Blyn o dar sako krizė lotuliukas.gif

Šiaip smagu kai šauniai šventes surengiat wub.gif

Aš manau drąsiai tilpsim iki 1000 lt su švente, maistu, rūbais, dovanom ir t.t. fotografuosimės patys wub.gif Viską mokėsim patys tėvai, iš krikštatėvių užteks vien jų buvimo. Šią šventę organizuoju aš, vadinasi aš ir moku... pas mus tokia tradicija ax.gif

Ale ir atrandat jūs dar tokių žmonių, kurie sutiktų ne tik būt krikštatėviais, bet ir dar už šventę mokėt cool.gif
Atsakyti
ligita33 kiek tau kainavo rankšluostukai?
Atsakyti
Norejau paklausti kas dare prijuostes is Vivamake.lt, ar uzdejus vaiko fotke su uzrasu gera kokybe gaunasi, ar geriau nedeti fotkes? niekaip neapsisprendziu.
Atsakyti
Mergaites,
is kur jus gaunat saldainiu popieriukus ? man uztektu ir trafaretu, as pati pasidaryciau ,kaip noreciau - su nuotraukytem ir datom ? atsiuskit ,kas turite , prasau , labai labai... (ditreiniai@yahoo.com) ir ar jus vyniojate ant issuktu saldainiu , ar ant jau esamu popieriuku . Gal ir durni klausimai , bet kiek perskaiciau - niekur apie tai neraset blush2.gif
ACIU LABAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 05 18, 21:03)
Blyn o dar sako krizė  lotuliukas.gif

Šiaip smagu kai šauniai šventes surengiat  wub.gif

Aš manau drąsiai tilpsim iki 1000 lt su švente, maistu, rūbais, dovanom ir t.t. fotografuosimės patys  wub.gif Viską mokėsim patys tėvai, iš krikštatėvių užteks vien jų buvimo. Šią šventę organizuoju aš, vadinasi aš ir moku... pas mus tokia tradicija  ax.gif 

Ale ir atrandat jūs dar tokių žmonių, kurie sutiktų ne tik būt krikštatėviais, bet ir dar už šventę mokėt  cool.gif


mes taremes, kad sale papuos iki 300... nueinu sian atsskaityt... 524 lt doh.gif bet pasiule keleta dalykeliu grazinti (deja visi grazus dalykeliai yra labai brangus...) ir man atiduos kazkiek pinigiuku ax.gif
neisivaizduoju, kaip reiktu tilpt i 1000 lt schmoll.gif
krikstateviai nemokejo uz viska... jie tik svnete organizavo... kaip ir tu skai, taip ir as: noriu dideles sventes, pati ja ir organizuoju mirksiukas.gif
as ir rubiukus vaikams pati pirkau... o zvakes pirkau is baznycios tokias geltonas per verbu sekmadieni tik po 1 lt, man jos labai graziai ziurejosi prie baltu lininiu rubiuku ir gintariukais siuvinetos skraistes. beje, kunigas pagyre, kad vilkime skraiste, bet is susijaudinimo nebeprisimenu ka sake apie jos reiksme... blush2.gif
QUOTE(saldainia @ 2009 05 18, 21:05)
ligita33 kiek tau kainavo rankšluostukai?


kainavo patys raksluosciai po 22 lt ir siuvinejimas paie 40 lt (jei renkiesi pati pardeje ranksluoscius, tai gali issirinkti kokius tik nori, beto siuvinejimo kaina irgi priklauso nuo rasto, yra labai brangiu, yra labai pigiu...) as rinkausi viska pati mirksiukas.gif tikiuosi kriksto mama jau cia nebeuzsuks ir nepaskaitys blush2.gif labai jau ji uzsiemus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 18, 11:37)
kamžadėjau žydrus popieriukus padaryt  ax.gif  gal prisipažinsit... ax.gif

Man zadejai ax.gif Jei gali atsiusk i zybarte@gmail.com labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri norėtumėte mano siuvamų darbelių?

user posted image
user posted image
user posted image

daugiau foto ant nuorodos apačioje paspaudus...
Atsakyti
QUOTE(rapoliute @ 2009 05 18, 21:34)
Mergaites,
is kur jus gaunat saldainiu popieriukus ? man uztektu ir trafaretu, as pati pasidaryciau ,kaip noreciau - su nuotraukytem ir datom ?  atsiuskit ,kas turite , prasau , labai labai... (ditreiniai@yahoo.com) ir ar jus vyniojate ant issuktu saldainiu , ar ant jau esamu popieriuku . Gal ir durni klausimai , bet kiek perskaiciau - niekur apie tai neraset  blush2.gif
   ACIU LABAI 4u.gif

4u.gif Išsiunčiau. O saldainius vyniojame vaflinius, tuos, kurie būna dar ir į foliją suvynioti. Nuimame viršutinį popierėlį, o foliją paliekame.



Papildyta:
QUOTE(ligita33 @ 2009 05 18, 20:53)

o cia skryneles turinys... (ilgiausiai ieksojau imoniu katalogo ir bokso pirstiniu...)...zmones nebuvo tokiu dalyku mate, visiems patiko:
user posted image



Ar čia jau laikas miegoti, ar kas čia man... Ligita 33, o ką su ta skrynele darėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 18 gegužės 2009 - 22:01
QUOTE(Prula @ 2009 05 18, 20:03)
Blyn o dar sako krizė  lotuliukas.gif

Šiaip smagu kai šauniai šventes surengiat  wub.gif

Aš manau drąsiai tilpsim iki 1000 lt su švente, maistu, rūbais, dovanom ir t.t. fotografuosimės patys  wub.gif Viską mokėsim patys tėvai, iš krikštatėvių užteks vien jų buvimo. Šią šventę organizuoju aš, vadinasi aš ir moku... pas mus tokia tradicija  ax.gif 

Ale ir atrandat jūs dar tokių žmonių, kurie sutiktų ne tik būt krikštatėviais, bet ir dar už šventę mokėt  cool.gif


Mano kriksto dukriuko teveliai tokie visai nereiklus yra ir labai paprasti, butu mergaitei kasdienini nuskalbta bodziuka uzdeje po nauja balta suknyte ir dar labai daug dalyku nebutu dare, todel mes ir emem viska i savas rankas. Taciau mes su vyru esam visai kitokie ir norejosi, kad ta svente butu ypatinga, atnestu daug dziaugsmo visiems. Foto galeciau idet, ale nenoriu, kad mamyte kr. dukriuko pamatytu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 05 18, 20:51)
mano kriksto mama paie pora tuksattnciu isleis. ax.gif o as kazkur 4tukstanciudoh.gif


Nelabai suprantu, kur reikia kriksto mamai tiek isleisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 05 19, 07:10)
Nelabai suprantu, kur reikia kriksto mamai tiek isleisti  doh.gif



Na gal labai sikarnai viska daro g.gif Mums isejo galutiniais skaiciavimais siek tiek daugiau nei tukstantis blush2.gif
Atsakyti