Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

Vis skaitinėdavau jūsų temą, patarimų ir t.t. pasisemdavau. O dabar... Galima pervadint off topico tema. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tomka @ 2009 05 15, 19:34)
Vis skaitinėdavau jūsų temą, patarimų ir t.t. pasisemdavau. O dabar... Galima pervadint off topico tema.  blink.gif

matai, kai jau visos susibendrauja, tai diskutuoja įvairiom temom g.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 15, 17:13)
50pyškių

nedaug irnesakyk.gif

QUOTE(tomka @ 2009 05 15, 17:34)
Vis skaitinėdavau jūsų temą, patarimų ir t.t. pasisemdavau. O dabar... Galima pervadint off topico tema.  blink.gif

yra visos 5 temos vien apie garbanas, o cia del keliu psl jau tragedija doh.gif nu tai pasakok, kas domina, kokie tavo plaukai
Atsakyti
QUOTE(tomka @ 2009 05 15, 16:34)
Vis skaitinėdavau jūsų temą, patarimų ir t.t. pasisemdavau. O dabar... Galima pervadint off topico tema.  blink.gif




gi neprigaminsi tų patarimų ir t.t. biggrin.gif kai kas ką sužinom/sugalvojam/pabandom parašom mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 16:46)
nedaug  irnesakyk.gif
yra visos 5 temos vien apie garbanas, o cia del keliu psl jau tragedija doh.gif nu tai pasakok, kas domina, kokie tavo plaukai



iš BT iš vis papigiai, berods 15 jei neklystu unsure.gif


bet tikrai man rods tose 5iose temose nėra nei vieno off topic blink.gif o va čia sakyčiau ilgai išsilaikėm bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 15, 17:50)
bet tikrai man rods tose 5iose temose nėra nei vieno off topic  blink.gif  o va čia sakyčiau ilgai išsilaikėm  bigsmile.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif dar pries kelis postus aptarinejom plauku prieziuros linija tamsiaodem, o kad eurovizija taip smagiau ziuret buvo, tai turbut ne man vienai mirksiukas.gif
Atsakyti
blink.gif dar viena nepatenkinta doh.gif aš pvz bendrauju dar Vokietijos temoj,tai taip išeina,kad vien apie Vokietiją rašyt ir teturim g.gif schmoll.gif doh.gif nu nejuokinkit ką doh.gif
Atsakyti
Svarbiausia kad jos net temoj nedalyvauja, nei vienos zinutes nebuna parase. sakytum klausia kazko, patarimu, o mes ignoruojam ir toliau savo varom, bet ne - tyli, o paskui prukstauja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay...: 15 gegužės 2009 - 20:10
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 20:08)
Svarbiausia kad jos net temoj nedalyvauja, nei vienos zinutes nebuna parase. sakytum klausia kazko, patarimu, o mes ignoruojam ir toliau savo varom, bet ne - tyli, o paskui prukstauja doh.gif


tai va ką aš ir sakau.. ai nekreipkim dėmesio,kam reikės tas pasiklaus ir taip,kei ką sužinot norės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 18:08)
Svarbiausia kad jos net temoj nedalyvauja, nei vienos zinutes nebuna parase. sakytum klausia kazko, patarimu, o mes ignoruojam ir toliau savo varom, bet ne - tyli, o paskui prukstauja doh.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labi labi,

kur visos g.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

aš šiandien išsimiegojau kaip baltas žmogus lotuliukas.gif o jau visai miego trūkumas buvo doh.gif
ir galvoju,kad reikia kažką su plaukais daryt,nes labai išsausėjo.. o tik pasigyriau,kad mažai priemonių naudoju bigsmile.gif teks ir man kažką naujo išbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
man siand diena laisva, tai sedejau alieju uzsitepus ant plauku ax.gif del laiko trukumo nebelepinu plauku aliejais taip daznai...
jau reiktu ir galus pakirpti, bet gaila doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutte86: 16 gegužės 2009 - 12:34