Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(gutte86 @ 2009 05 15, 14:35)
o as tokiu visada nemegau  lotuliukas.gif  mano skonis ant vyru siek tiek nesveikas lotuliukas.gif


matai man į saldainiukus gražu tik pažiūrėti, bet tokio vyro nenorėčiau, jis už mane ilgiau praleistų laiko prie veidrodžio besišukuodamas ir vonioje besidepiliuodamas, o jau apie soleriumą nekalbu. aišku pažastis vyrai turi nusiskusti, bet ne krūtinę, ar kojas. Nu aišku jei telike pradėtų šokti su apžėlusiomis krūtinėmis, tai jau nekaip atrodytų.
man patinka tamsūs mėlynakiai, gražūs bet ne saldūs. jei kalbant apie išvaizdą. Beje maniškis man toks mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusiuke: 15 gegužės 2009 - 13:45
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 15, 12:42)
matai man į saldainiukus gražu tik pažiūrėti, bet tokio vyro nenorėčiau, jis už mane ilgiau praleistų laiko prie veidrodžio besišukuodamas ir vonioje besidepiliuodamas, o jau apie soleriumą nekalbu. aišku pažastis vyrai turi nusiskusti, bet ne krūtinę, ar kojas.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visiskai sutinku. man ir grazus akeles paganyt, bet MB - tikras lietuvis lithuania.gif sviesus, melynu akiu, ir plaukuciai banguoti (jei paaugintu..) ax.gif
Atsakyti
nu va didelį darbą padariau, užsirašiau pas kirpėją kirpimui ir dažymui po dviejų savaičių, kai parskrisim iš kretos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(aurytea @ 2009 05 15, 14:25)
Nu blyn, noriu tokiu plauku lotuliukas.gif  Cia gal su difuzorium g.gif

ir ko gero iš tiesių padaryta, o ne garbanotų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 15, 14:50)
nu va didelį darbą padariau, užsirašiau pas kirpėją kirpimui ir dažymui po dviejų savaičių, kai parskrisim iš kretos ax.gif
Papildyta:


tai visgi nusprendei po keliones eiti i kirpykla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 15, 14:58)
tai visgi nusprendei po keliones eiti i kirpykla  ax.gif

taip
ikalbejot ir čia mane, ir vyras
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 15, 12:50)
nu va didelį darbą padariau, užsirašiau pas kirpėją kirpimui ir dažymui po dviejų savaičių, kai parskrisim iš kretos ax.gif


Cia mano svajoniu kelione ax.gif blush2.gif kada nors tikiuosi ir as ten nuvaziuosiu vacation4.gif su MB net medaus menesio neturejom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 15:09)
Cia mano svajoniu kelione ax.gif  blush2.gif kada nors tikiuosi ir as ten nuvaziuosiu vacation4.gif su MB net medaus menesio neturejom unsure.gif

mes ir neturėjom, ir vestuvių taip pat
nors gražiai gyvenam ir be jų

tiesiog tais metais remontavom butą, sesuo pateko į avariją, nevaikščiojo metus, aš pastojau, ir vestuvėms nebuvo nei laiko, nei nuotaikos, nei pinigų tongue.gif

o mes norėjom db į turkiją, ale kad skrydžiai visi užbukinti artimiausią savaitę, košmaras, viešbučiuose vietų yra, ale nėr kaip nuskristi
db kai nuimta dalis skrydžių, vat toks ir reikalas
o kreta, visai neblogą pasiūlymą pasiūlė
ir vyras graikijoj net nebuvęs
aš tik atėnuose, tad varom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 15, 15:11)
mes ir neturėjom, ir vestuvių taip pat
nors gražiai gyvenam ir be jų

tiesiog tais metais remontavom butą, sesuo pateko į avariją, nevaikščiojo metus, aš pastojau, ir vestuvėms nebuvo nei laiko, nei nuotaikos, nei pinigų tongue.gif

o mes norėjom db į turkiją, ale kad skrydžiai visi užbukinti artimiausią savaitę, košmaras, viešbučiuose vietų yra, ale nėr kaip nuskristi
db kai nuimta dalis skrydžių, vat toks ir reikalas
o kreta, visai neblogą pasiūlymą pasiūlė
ir vyras graikijoj net nebuvęs
aš tik atėnuose, tad varom tongue.gif


mano darbe turkijos manija - viena bendradarbe buvo praeita savaite, kita sia savaite isskrido, dar kita kita savaite skrenda blink.gif o siaip kas del pasirinkimo, tai as rinkciausi kreta bigsmile.gif nors turkijoj irgi nesu buvus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 15, 15:16)
mano darbe turkijos manija - viena bendradarbe buvo praeita savaite, kita sia savaite isskrido, dar kita kita savaite skrenda  blink.gif  o siaip kas del pasirinkimo, tai as rinkciausi kreta  bigsmile.gif  nors turkijoj irgi nesu buvus  biggrin.gif

drinks_cheers.gif tai dabar visi man sako: o kaip faina, tai ne turkija
nors turkijos servisas gal ir lipšnesnis ir temperatūra aukštesnė
bet mums su mažu vaiku....geriau ramybė ir geras maistas
Atsakyti


o nė vienai danas neužstrigo bigsmile.gif blush2.gif


Monrute kaip faina wub.gif aš ir šiemet lb norėjau per atostogas kur nuvažiuot šiltai paatostogaut, bet kompanijos neradau doh.gif atostogausiu Lietuvoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 15, 15:20)
o nė vienai danas neužstrigo  bigsmile.gif  blush2.gif
Monrute kaip faina  wub.gif  aš ir šiemet lb norėjau per atostogas kur nuvažiuot šiltai paatostogaut, bet kompanijos neradau  doh.gif  atostogausiu Lietuvoje  biggrin.gif

nu nieko, kada nors
arba ieškok company ir viskas

nu nu, danas bigsmile.gif įdomu
reikės rytoj įdėmiai žiūrėti
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 15, 15:18)
drinks_cheers.gif tai dabar visi man sako: o kaip faina, tai ne turkija
nors turkijos servisas gal ir lipšnesnis ir temperatūra aukštesnė
bet mums su mažu vaiku....geriau ramybė ir geras maistas


kaip tik zadejau klausti, ar su vaikiuku skrisit biggrin.gif kas del serviso jau kaip nemegstu tokio perdem lipsnumo doh.gif svarbiausia, kad zinai, kad jie tik prie taves tokie mieli ir geri, o uz akiu tai ir keikia visus turistus lotuliukas.gif
jei ne paslaptis, kiek sumokejot uz kelione? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 15, 15:20)
o nė vienai danas neužstrigo  bigsmile.gif  blush2.gif
Monrute kaip faina  wub.gif  aš ir šiemet lb norėjau per atostogas kur nuvažiuot šiltai paatostogaut, bet kompanijos neradau  doh.gif  atostogausiu Lietuvoje  biggrin.gif


as irgi noreciau nuvaziuoti, bet:
1. man vasara nieks atostogu neduos
2. neuzsidirbau dar kelionei unsure.gif
Atsakyti