Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(gutte86 @ 2009 05 15, 11:13)
su mielu noru pasiziureciau dar karta, ale nera darbe ausiniu prie kompo  unsure.gif

aš pažiūrėjau, bet jei dar būtų video, tai būtų thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Turiu as banguotus plaukucius, bet dazniausiai juos tiesinu. Ant vasaros noretusi pakeisti retkarciais savo sukuosena ir patapti garbane rolleyes.gif
Labai noreciau jusu patarimu kaip ir su kuo pasidaryti tokio tipo bangeles:

user posted image

(sorry, foto padidint nemoku)
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 15, 08:11)
Labas rytas  4u.gif  sapnavau eurovoziją  lotuliukas.gif
gutte o draugė Europoj tas priemones pirko  g.gif  kaži kaip vadinas, nieko net nesu girdėjus kad juodaodžiams spec priemonės būtų  bigsmile.gif

As irgi pirma karta isgirdau g.gif

QUOTE(gutte86 @ 2009 05 15, 08:43)
Londone tikrai yra tu priemoniu - kai buvau pries kelis metu pati maciau  bigsmile.gif

Gal pameni parduotuves pavadinima ar firma kaip vadinas? ax.gif

QUOTE(aurytea @ 2009 05 15, 10:24)
Sveikutes  4u.gif  Turiu as banguotus plaukucius, bet dazniausiai juos tiesinu. Ant vasaros noretusi pakeisti retkarciais savo sukuosena ir patapti garbane rolleyes.gif
Labai noreciau jusu patarimu kaip ir su kuo pasidaryti tokio tipo bangeles:

user posted image

Oj kad ziociau, patik tokiais vaiksciociau biggrin.gif ax.gif man atrodo tokia sukuosena lengviau pasidaryti is tiesiu nei is garbanotu. bet net neisivaizduoju nuo ko pradet reiketu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 13:43)
As irgi pirma karta isgirdau g.gif
Gal pameni parduotuves pavadinima ar firma kaip vadinas? ax.gif


oj, su mano atmintim, kai as neprisimenu kas pries menesi vyko, tai kokioj parduotuvej pries kelis metus buvau man be sansu prisimint doh.gif
tik pamenu pati pirkau plauku dazus irgi spec juodaodems, kazkokioj nedidelej parduotuvej g.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 15, 11:50)
oj, su mano atmintim, kai as neprisimenu kas pries menesi vyko, tai kokioj parduotuvej pries kelis metus buvau man be sansu prisimint  doh.gif
tik pamenu pati pirkau plauku dazus irgi spec juodaodems, kazkokioj nedidelej parduotuvej  g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jei ten kokia spec. parduotuve tai galiu pamirst, nes juodaodziu tam mieste kur gyvenu labai nedaug, niekas tik jiems parduotuves neatidarines. yra viena kirpejoms skirta parduotuve, profesionaliomis priemonemis prekiauja, gal ten ka panasaus uzmatysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 14:09)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jei ten kokia spec. parduotuve tai galiu pamirst, nes juodaodziu tam mieste kur gyvenu labai nedaug, niekas tik jiems parduotuves neatidarines. yra viena kirpejoms skirta parduotuve, profesionaliomis priemonemis prekiauja, gal ten ka panasaus uzmatysiu unsure.gif


kadangi londone juodaodziu pilna, tai ir spec parduotuviu yra smile.gif
ziuriu darbe eurovizijos kartojima, vel graikas doh.gif man baisu, kai jis soka, jo maike kilnojasi ir plika bamba sviecia doh.gif
o db lietuvaaaaaa lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutte86: 15 gegužės 2009 - 13:16
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 15, 12:15)
kadangi londone juodaodziu pilna, tai ir spec parduotuviu yra  smile.gif
ziuriu darbe eurovizijos kartojima, vel graikas  doh.gif man baisu, kai jis soka, jo maike kilnojasi ir plika bamba sviecia  doh.gif
o db lietuvaaaaaa lotuliukas.gif


Ir as kritau is graiko maikes ir bambos lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet vis tiek jis man grazus wub.gif As vis per youtuba pasiziuriu lietuvio pasirodyma, net siurpas nueina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 05 15, 12:24)
Sveikutes  4u.gif  Turiu as banguotus plaukucius, bet dazniausiai juos tiesinu. Ant vasaros noretusi pakeisti retkarciais savo sukuosena ir patapti garbane rolleyes.gif
Labai noreciau jusu patarimu kaip ir su kuo pasidaryti tokio tipo bangeles:

user posted image

(sorry, foto padidint nemoku)



Nu blyn, noriu tokiu plauku lotuliukas.gif Cia gal su difuzorium g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 14:24)
Ir as kritau is graiko maikes ir bambos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  bet vis tiek jis man grazus wub.gif As vis per youtuba pasiziuriu lietuvio pasirodyma, net siurpas nueina bigsmile.gif


man jis negrazus schmoll.gif toks perdaug nusaldintas vyriskis, bandantis atrodyti kaip dvidesimtmetis doh.gif
as dar laukiu estu pasirodymo - nu man tos mergickos super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aurytea @ 2009 05 15, 14:25)
Nu blyn, noriu tokiu plauku lotuliukas.gif  Cia gal su difuzorium g.gif

su difuzorium is tiesiu plauku galima tokia sukuosena padaryti smile.gif o jeigu garbanotus, tai juos is pradziu reiks tiesinti ir po to formuoti
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 15, 12:26)
man jis negrazus  schmoll.gif  toks perdaug nusaldintas vyriskis, bandantis atrodyti kaip dvidesimtmetis  doh.gif 
as dar laukiu estu pasirodymo - nu man tos mergickos super  thumbup.gif


As kazkaip esciu taip ir nemaciau unsure.gif tuoj paziuresiu bigsmile.gif is tos laimes man net Sasha biski grazus pasidare hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 14:24)
Ir as kritau is graiko maikes ir bambos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  bet vis tiek jis man grazus wub.gif As vis per youtuba pasiziuriu lietuvio pasirodyma, net siurpas nueina bigsmile.gif

man irgi gražus graikas wub.gif be šokis doh.gif
Man visada gražu pažiūrėti į tokius "juodukus" tiksliau "rudukus" lotuliukas.gif nes juodukais negrus vadina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 14:29)
As kazkaip esciu taip ir nemaciau unsure.gif tuoj paziuresiu bigsmile.gif is tos laimes man net Sasha biski grazus pasidare hihihi.gif


man tai norvegu atstovas toks be galo nuosirdus pasirode ir siaip neblogas biggrin.gif oj, jau Sashos grozio as nevertinsiu.. unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 15, 14:32)
man irgi gražus graikas wub.gif  be šokis doh.gif
Man visada gražu pažiūrėti į tokius "juodukus" tiksliau "rudukus" lotuliukas.gif nes juodukais negrus vadina ax.gif


o as tokiu visada nemegau lotuliukas.gif mano skonis ant vyru siek tiek nesveikas lotuliukas.gif
Papildyta:
man ukrainos sou patinka bigsmile.gif
Atsakyti