Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 23:12)
Bet jei nenaudosi kaukes, kas is tos spalvos kai plaukai nutriuse bus unsure.gif amzinai kas nors negerai doh.gif  biggrin.gif

tai aišku. aš tai naudoju ir pilkintoją karts nuo karto, bet kaukės niekada neatsisakau.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 16:45)
kaukės "nuėda" dažus. nežinau kaip išsireikšti.Žodžiu naudojant kaukes dažai greičiau nusiplauna.

drinks_cheers.gif zinoma,kad greiciau dazai nusiplauna, bet maitinti gi reikia mirksiukas.gif tamsius plaukus kai turejau tai iskart pradedavo svieseti, db kai blondine patapau, niekas nebesvieseja bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 19:19)
jeigu nekirpsi per tuos metus. beto bent jau man kiek uzauga, tiek susisuka doh.gif todel per metus niekaip nepavyksta 15 cm uzsiaugint schmoll.gif


neisivaizduoju kokie turi buti plaukai, kad metus butu galima nekirpti blink.gif 15 cm nauju atauge ir po to 15 cm galu reiketu nutriususiu nurezti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 19:42)
o ką vartojat plaukams stiprinti?


tableciu nevartoju, tepu tik aliejukus i saknis
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 18:34)
Kai man pradejo trupet, iskart su sviesiais atsisveikinau unsure.gif todel dabar ir bijau per daug nusvieset. tokiu atveju sruogos - vienintele iseitis (kol neisras sveiku sviesiu dazu mirksiukas.gif )
Realu, tik gal siek tiek ilgiau uztruks 4u.gif


tame ir beda kad man ir dazo sruogom,bet kad tu sruogu nesimato nes kazkaip viena prie kitos dazo ir gaunas kad ne sruogom o visi plaukai dazyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 18:50)
O cia mano svajone blush2.gif tik jau tokia spalva nusidazius sugadinciau plauka verysad.gif bet pasvajot galima mirksiukas.gif
user posted image
(Shakira net be makiazo nuostabaus grozio) wub.gif
Papildyta:
Paskutini karta geriau Perfectili bet net bert labiau pradejo, plaukams rezultato jokio nebuvo. dar seniau esu gerus kazkokius papildus plaukams, bet velgi nieko schmoll.gif tai ir praradau tikejima tais preparatais unsure.gif laukiu kol subaigsiu dabartinius vitaminus ir vel gryziu prie nakvisu. cia tai patikrintas reikalas (gal ne tiek plaukam, kiek visai moteriskai sistemai) thumbup.gif

man irgi taip grazu nei per tamsus nei per sviesus

QUOTE(Eleina @ 2009 05 18, 19:32)
aha, tau tada pasiseke, saunuole, dziaugiuosi uz tave wub.gif
kirpsiu, dazysiu, zodziu viska beveik, tik sukuosenos nedarysiu  biggrin.gif
Papildyta:

man tokio ilgio irgi nerealu  schmoll.gif nors tokie ir nera mano svajoniu plaukai ,as noreciau biski kitokiu, einu gal paieskot  blush2.gif
Papildyta:
va as tokiu noreciau  wub.gif
user posted image

kokie grazus plaukai,noriu tokiu garbanu
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 19, 10:02)
tame ir beda kad man ir dazo sruogom,bet kad tu sruogu nesimato nes kazkaip viena prie kitos dazo ir gaunas kad ne sruogom o visi plaukai dazyti


tu kirpejai pasakyk, kad nori stambesnem sruogom ir visa galva, o ne kaip salmas kad butu ant virsaus. Man kai plaukus sruogino irgi taip siule kaip tau dazyti, bet atsisakiau
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 19, 10:19)
tu kirpejai pasakyk, kad nori stambesnem sruogom ir visa galva, o ne kaip salmas kad butu ant virsaus. Man kai plaukus sruogino irgi taip siule kaip tau dazyti, bet atsisakiau

galima ir smulkių, bet ne taip arti viena kitos. geriausia nusinešti foto ir parodyti kaip nori, o ji tegu sukasi iš padėties
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusiuke: 19 gegužės 2009 - 09:25
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 19, 09:19)
tu kirpejai pasakyk, kad nori stambesnem sruogom ir visa galva, o ne kaip salmas kad butu ant virsaus. Man kai plaukus sruogino irgi taip siule kaip tau dazyti, bet atsisakiau


tai ji buvo padarius stambiom sruogom,tai atrode kaip tamsus plaukai berysio
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 19, 09:24)
galima ir smulkių, bet ne taip arti viena kitos. geriausia nusinešti foto ir parodyti kaip nori, o ji tegu sukasi iš padėties

jo noriu foto bet nerandu tokios kaip as noriu
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 19, 11:02)
tai ji buvo padarius stambiom sruogom,tai atrode kaip tamsus plaukai berysio


keisk kirpeja. jeigu nesusisneki ir ji padaro ne taipo, kaip tu nori, tai manau pats laikas pabandyti kitai kirpejai plaukus patiketi blush2.gif
Atsakyti
jau buvau pakeitusi i dvi bet viena vi4etoj svieinimo is vis nutamsino,o kita irgi pasake reik tamsint,gryzau pas sena
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 19, 13:42)
jau buvau pakeitusi i dvi bet viena vi4etoj svieinimo is vis nutamsino,o kita irgi pasake reik tamsint,gryzau pas sena

kažkuri sakė, kad 30 pakeitė, kol rado savo. bandyk ir tu, nes ta pas kuria grįžai tai visai grybauja. sakei viršugalvį nušviesino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 19, 12:56)
kažkuri sakė, kad 30 pakeitė, kol rado savo. bandyk ir tu, nes ta pas kuria grįžai tai visai grybauja. sakei viršugalvį nušviesino doh.gif

tu isivaizduoji kas liktu is mano plauku jei per 30pereiciau.as per tris perejau ir tai puse plauku nukrito,jo man visada saknis dazo,na nesuprantu tai kaip kitom dazo jei ne nuo saknu?virsugalvis tai tipo kad visu nereiktu balinti ji ataugusias saknis nudaze,o toliau po biski visus sviesins, bet as jau bjau nukris jie man visi,noreciau ismetytu sruogu per visa galva gal kad nebutu kaip dabar kad nesimato sruogu ,visi sviesus gaunas
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 19, 13:59)
tu isivaizduoji kas liktu is mano plauku jei per 30pereiciau.as per tris perejau ir tai puse plauku nukrito,jo man visada saknis dazo,na nesuprantu tai kaip kitom dazo jei ne nuo saknu?virsugalvis tai tipo kad visu nereiktu balinti ji ataugusias saknis nudaze,o toliau po biski visus sviesins, bet as jau bjau nukris jie man visi,noreciau ismetytu sruogu per visa galva gal kad nebutu kaip dabar kad nesimato sruogu ,visi sviesus gaunas

bet sakei nemoka ji normaliai sruogų įdėti, tai vėl suvarys plaukus.
man tai nei karto nebuvo nudažę taip kad viršugalvis šviesus o galai rudi.palaipsniui visus šviesino.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 19, 13:03)
bet sakei nemoka ji normaliai sruogų įdėti, tai vėl suvarys plaukus.
man tai nei karto nebuvo nudažę taip kad viršugalvis šviesus o galai rudi.palaipsniui visus šviesino.

as jau nebezinau ka ji moka,kai nieks nera normaliai nudaze tai ir nezinau kaip turi buti,bet dabar tai jauciuosi kaip margutis su plaukais tokiais,visi kazkokie kaip murzini,virsus sviesus,saknys ataugusios,bijau net eit pas ja nes nezinau ka daryti plaukam kad jie butu ir sviesus ir tvarkingi ir nenutriustu,o pas kita kirpeja jau bijau eiti
Atsakyti