Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 18:47)
Tai man labai pasiseke su MB - man labai geras, bet moka ir apramint kai mandravot pradedu ax.gif  blush2.gif tokio ir norejau wub.gif

Ka kirpykloj gero plaukuciams darysi? bigsmile.gif

aha, tau tada pasiseke, saunuole, dziaugiuosi uz tave wub.gif
kirpsiu, dazysiu, zodziu viska beveik, tik sukuosenos nedarysiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 19:25)
o kur dar nušiurę galai doh.gif žodžiu, nerealu man tokius turėti verysad.gif

man tokio ilgio irgi nerealu schmoll.gif nors tokie ir nera mano svajoniu plaukai ,as noreciau biski kitokiu, einu gal paieskot blush2.gif
Papildyta:
va as tokiu noreciau wub.gif
user posted image
Atsakyti
Eleina, gražūs ir tavo įdėti, bet pats plaukas pas ją storas, man tokie be šansų doh.gif mano labai plonas pats plaukas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 18:22)
kas be ko
o berti neberia?

Nu manes ne schmoll.gif

QUOTE(Eleina @ 2009 05 18, 18:32)
kirpsiu, dazysiu, zodziu viska beveik, tik sukuosenos nedarysiu  biggrin.gif


Tik butinai pasirodyk ir mums ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 20:57)
Nu manes ne schmoll.gif
Tik butinai pasirodyk ir mums ax.gif  bigsmile.gif

bandysiu biggrin.gif
monrute, man irgi tokie neiseitu, nes irgi plaukai plonesni. sita moteriske juk pusiau ta tokia.. nu kaip jinai biggrin.gif meksikiete, mulate, zodziu pas jas stiprus stori plaukai, man tokiu neturet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 05 18, 21:01)
bandysiu  biggrin.gif
monrute, man irgi tokie neiseitu, nes irgi plaukai plonesni. sita moteriske juk pusiau ta tokia.. nu kaip jinai  biggrin.gif meksikiete, mulate, zodziu pas jas stiprus stori plaukai, man tokiu neturet  doh.gif

va va doh.gif
Atsakyti

susigundžiau nakvišų aliejum bigsmile.gif Chardonnay kokiam pavidale juo gėrei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 17:38)
Cia gal svarbiau kai visi arba daugiau plauku sviesus, as noriu tik sruogelem. jei nemaitinsiu plauku, nusiurs naturalus, galam iskart sakes doh.gif beto kaip sakiau as nebijau geltono atspalvio schmoll.gif

kas bijo geltonumo, naudoja pilkintoją. bet esmė tame, kad dėl kaukės nusiplauna greičiau dažai. jei pvz nedažai rudai, tai ir niekas nenusiplaus. o jei džai tai spalva greičiau nusiplaus.
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 18, 19:42)
susigundžiau nakvišų aliejum  bigsmile.gif  Chardonnay kokiam pavidale juo gėrei  rolleyes.gif


Geriu 1000mg kapsules, buna ir 500mg bet jas reikia gerti 2 kartus per diena, tai praktiskai gaunasi tas pats. perku is Holland and Barrett parduotuves (ta naturaliu ir sveiku prekiu)
user posted image
Kaina labai panasi kaip ir kitur, tik labiau pasitikiu sitos kokybe ax.gif buna ivairiausiu kiekiu (nuo 30 iki 250 kapsuliu pakuotej)
Papildyta:
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 19:53)
kas bijo geltonumo, naudoja pilkintoją. bet esmė tame, kad dėl kaukės nusiplauna greičiau dažai. jei pvz nedažai rudai, tai ir niekas nenusiplaus. o jei džai tai spalva greičiau nusiplaus.


Bet jei nenaudosi kaukes, kas is tos spalvos kai plaukai nutriuse bus unsure.gif amzinai kas nors negerai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 20:12)
Geriu 1000mg kapsules, buna ir 500mg bet jas reikia gerti 2 kartus per diena, tai praktiskai gaunasi tas pats. perku is Holland and Barrett parduotuves (ta naturaliu ir sveiku prekiu)
user posted image
Kaina labai panasi kaip ir kitur, tik labiau pasitikiu sitos kokybe ax.gif buna ivairiausiu kiekiu (nuo 30 iki 250 kapsuliu pakuotej)




dėkui 4u.gif tik ta parduotuvė negirdėta g.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 18, 21:58)
dėkui  4u.gif  tik ta parduotuvė negirdėta  g.gif


Gal akis neuzkliuvo, musu mieste net 2 yra centre, ten prekiauja pagrinde maisto papildais, arbatom, visokiais sveikais uzkandziais ir pan. nueik i store locator. beto juk bet kur gali rasti tu nakvisu - boots, superdrug, tesco ir t.t.,as tik kaip pavyzdi daviau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 21:07)
Gal akis neuzkliuvo, musu mieste net 2 yra centre, ten prekiauja pagrinde maisto papildais, arbatom, visokiais sveikais uzkandziais ir pan. nueik i store locator. beto juk bet kur gali rasti tu nakvisu - boots, superdrug, tesco ir t.t.,as tik kaip pavyzdi daviau 4u.gif



aš už organic produkciją blush2.gif

yra ir pas mane, net pačiam centre doh.gif biggrin.gif 4u.gif kaži neturės jokios sąveikos jei aš geriu beta karoteną ir cinką g.gif gal pameni kokia mėnesio dozės kaina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 18, 22:17)
aš už organic produkciją  blush2.gif

yra ir pas mane, net pačiam centre  doh.gif  biggrin.gif  4u.gif  kaži neturės jokios sąveikos jei aš geriu beta karoteną ir cinką  g.gif  gal pameni kokia mėnesio dozės kaina  rolleyes.gif


Siaip as nakvisas irgi maisydavau su kitais papildais, nieko blogo nenutiko mirksiukas.gif
Nete radau kad maziausiai 60 kapsuliu jie turi (2 men kursas), as toki ir pirkau, mokejau virs 6 svaru, o sitoj nuorodoj raso kad dabar 2,74 g.gif arba ne taip suprantu. bet cia jau laaabai pigu blink.gif uzbek kai turesi laiko ir apsiziuresiu kas ten gero toj parduotuvej ax.gif as visada ten uzsuku kai einu pro sali biggrin.gif
Atsakyti