Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 19:08)
Del sukuosenos - albumelyje kur tavo sio pavasario foto, tai labai panasiai ir yra. tik dar kelis cm paaugink ir turesi tokius. sitoj foto plaukai irgi su zelem ar putom paformuota ax.gif

na man gerų 15cm dar trūksta, o tai visų metų auginimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 17:10)
na man gerų 15cm dar trūksta, o tai visų metų auginimas doh.gif


jeigu nekirpsi per tuos metus. beto bent jau man kiek uzauga, tiek susisuka doh.gif todel per metus niekaip nepavyksta 15 cm uzsiaugint schmoll.gif
Atsakyti
as tai laukiu kada uzauks man ilgi,bet kazkaip trupa ir trupa visi
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 19:19)
jeigu nekirpsi per tuos metus. beto bent jau man kiek uzauga, tiek susisuka doh.gif todel per metus niekaip nepavyksta 15 cm uzsiaugint schmoll.gif

o kur dar nušiurę galai doh.gif žodžiu, nerealu man tokius turėti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 18, 17:25)
as tai laukiu kada uzauks man ilgi,bet kazkaip trupa ir trupa visi

Kai man pradejo trupet, iskart su sviesiais atsisveikinau unsure.gif todel dabar ir bijau per daug nusvieset. tokiu atveju sruogos - vienintele iseitis (kol neisras sveiku sviesiu dazu mirksiukas.gif )

QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 17:25)
o kur dar nušiurę galai doh.gif žodžiu, nerealu man tokius turėti verysad.gif

Realu, tik gal siek tiek ilgiau uztruks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 19:34)
Realu, tik gal siek tiek ilgiau uztruks 4u.gif

tai jau taip g.gif
Papildyta:
o ką vartojat plaukams stiprinti?
aš jau metus geriu visokius vitaminus, tam skirtus, na slinkimas šiek tiek apmažėjo, nes po gimdymo galvojau be plaukų liksiu doh.gif
bet kad labai stiprūs plaukai, nepasakyčiau.... doh.gif
Atsakyti
O cia mano svajone blush2.gif tik jau tokia spalva nusidazius sugadinciau plauka verysad.gif bet pasvajot galima mirksiukas.gif
user posted image
(Shakira net be makiazo nuostabaus grozio) wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 17:42)
o ką vartojat plaukams stiprinti?


Paskutini karta geriau Perfectili bet net bert labiau pradejo, plaukams rezultato jokio nebuvo. dar seniau esu gerus kazkokius papildus plaukams, bet velgi nieko schmoll.gif tai ir praradau tikejima tais preparatais unsure.gif laukiu kol subaigsiu dabartinius vitaminus ir vel gryziu prie nakvisu. cia tai patikrintas reikalas (gal ne tiek plaukam, kiek visai moteriskai sistemai) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 19:50)
Paskutini karta geriau Perfectili bet net bert labiau pradejo, plaukams rezultato jokio nebuvo. dar seniau esu gerus kazkokius papildus plaukams, bet velgi nieko schmoll.gif tai ir praradau tikejima tais preparatais unsure.gif laukiu kol subaigsiu dabartinius vitaminus ir vel gryziu prie nakvisu. cia tai patikrintas reikalas (gal ne tiek plaukam, kiek visai moteriskai sistemai) thumbup.gif

ane?
o tai kas, vitaminai ar kas?
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 17:54)
ane?
o tai kas, vitaminai ar kas?


Nakvisu aliejaus kapsules, cia daugiau info apie ji
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 19:57)
Nakvisu aliejaus kapsules, cia daugiau info apie ji

ačiuks, reikės pabandyti
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 18:05)
ačiuks, reikės pabandyti


Norint pajausti rezultata, reikia kaip ir visus papildus bent kelis menesius gerti
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 20:08)
Norint pajausti rezultata, reikia kaip ir visus papildus bent kelis menesius gerti

kas be ko
o berti neberia?
Atsakyti