Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

man vaidenasi matyt, bet po kaukės plaukai šviesesni ir nebėra geltonumo doh.gif doh.gif o ji juk neturiu jokio kito poveikio, tik maitinimas, su dažais nieko bendro blink.gif
Papildyta:
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 16:40)
mano buvo blogiukas, paskui įsimylėjęs blogiukas, kuris nešiojo ant rankų, o dabar visaip. kai būnu per gera, tai pradeda mandarvot, tada nuleidžiu, pabūnu aš bloga, tai jis šilkinis. paskui kurį laiką abu geri būnam biggrin.gif o pas mane charakteris tai dievuliau dievuliau... doh.gif mėgstu labai vadovauti, daug kas pagal mane turi būti. kartais užsiožiuoju kokią neamonę ir turi būti pagal mane. paskui galvoju vaje vaje ir kam taip.PMS turbūt veikia tais momentais lotuliukas.gif

na, pas jus matyt su bangom
kartais atsipalaiduoja, tada tau tenka suimti viską į rankas drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 16:37)
prajuokinai su paskutiniu piešiniu...
namie bent trys guli tie daiktai doh.gif sako, jei bėda - imk
o kad man už negalėjimą jais naudotis - baudžiamoji grėstų doh.gif

imk kad nori.... aš gaiduką tik dviem rankom valioju nuspausti, tai jei reiktų staigiai gintis ir viena ranka laikyčiau, man mišios. atimtų ir pačiai ne kas būtų
Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 16:42)
man vaidenasi matyt, bet po kaukės plaukai šviesesni ir nebėra geltonumo doh.gif  doh.gif o ji juk neturiu jokio kito poveikio, tik maitinimas, su dažais nieko bendro blink.gif
Papildyta:

na, pas jus matyt su bangom
kartais atsipalaiduoja, tada tau tenka suimti viską į rankas drinks_cheers.gif  thumbup.gif

turbūt lotuliukas.gif

kaukės "nuėda" dažus. nežinau kaip išsireikšti.Žodžiu naudojant kaukes dažai greičiau nusiplauna.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 14:45)
kaukės "nuėda" dažus. nežinau kaip išsireikšti.Žodžiu naudojant kaukes dažai greičiau nusiplauna.


Visas kaukes blink.gif kuo tada plaukus maitint po dazymo?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 16:45)
kaukės "nuėda" dažus. nežinau kaip išsireikšti.Žodžiu naudojant kaukes dažai greičiau nusiplauna.

ooo rimtai, o man db dar gražiau gavosi
nu liuks
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 16:46)
Visas kaukes blink.gif kuo tada plaukus maitint po dazymo?? unsure.gif

blondinių temoj kirpėja rašė.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 14:48)
blondinių temoj kirpėja rašė.


Paskutinej blondiniu temoj? einu ieskot
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 16:49)
Paskutinej blondiniu temoj? einu ieskot

marods paskutinėj. kalba ėjo, kad naudojant pilkinantį šampūną, kad pilkumas nenusiplautų kaukės geriau neneudoti, arba laikyti labai trumpai, nes kitaip greit nusiplaus pilkumas.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 14:52)
marods paskutinėj. kalba ėjo, kad naudojant pilkinantį šampūną, kad pilkumas nenusiplautų kaukės geriau neneudoti, arba laikyti labai trumpai, nes kitaip greit nusiplaus pilkumas.


Cia gal svarbiau kai visi arba daugiau plauku sviesus, as noriu tik sruogelem. jei nemaitinsiu plauku, nusiurs naturalus, galam iskart sakes doh.gif beto kaip sakiau as nebijau geltono atspalvio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 16:18)
o viso gyvenimo palydovu - sutuoktiniu geriau toks, kuris labiau myli, kuris ant rankų nešioja, kuris visas užgaidas tenkina ir dėl šeimos pasiruošęs viską padaryti ax.gif

tai vat gi kad - uztat dabar galiu nagus nusigrauzt doh.gif nes vyra lietuvi toki gavau, kad labai greitai ir nuo jo pabegau biggrin.gif na bet nieko, sako viskas kas vyksta, vyksta i gera lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 16:33)
Kaip is kokio filmo apie Dzeimsa Bonda wub.gif  wub.gif  wub.gif As irgi labiau prijauciu tokiems, o ne apsiseilejusiems memems. beto tie blogiukai seimoj simta kartu geresni buna (ir dar apgins kai reikes gun_smilie.gif  )

toli grazu ne visi zinok doh.gif pazistu tokiu blogiuku (beje, irgi lietuviu) kur seimoj diktatoriai juodi unsure.gif zmonos ne cyptelet negali doh.gif bet zinoma, pacios pasirinko, tai kaip ir nera ko kaltint g.gif
Papildyta:
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 16:40)
mano buvo blogiukas, paskui įsimylėjęs blogiukas, kuris nešiojo ant rankų, o dabar visaip. kai būnu per gera, tai pradeda mandarvot, tada nuleidžiu, pabūnu aš bloga, tai jis šilkinis. paskui kurį laiką abu geri būnam biggrin.gif o pas mane charakteris tai dievuliau dievuliau... doh.gif mėgstu labai vadovauti, daug kas pagal mane turi būti. kartais užsiožiuoju kokią neamonę ir turi būti pagal mane. paskui galvoju vaje vaje ir kam taip.PMS turbūt veikia tais momentais lotuliukas.gif

nu zinok visai kaip as blush2.gif
Papildyta:
o as i savo plaukus jau ziuret negaliu schmoll.gif isdziuvo be rysio, plausiu galva tik ryt, galai nusiure, spalva nublukus. jau laukiu sestadienio kaip sventes kokios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 05 18, 16:14)
toli grazu ne visi zinok  doh.gif pazistu tokiu blogiuku (beje, irgi lietuviu) kur seimoj diktatoriai juodi  unsure.gif zmonos ne cyptelet negali  doh.gif bet zinoma, pacios pasirinko, tai kaip ir nera ko kaltint  g.gif

o as i savo plaukus jau ziuret negaliu  schmoll.gif isdziuvo be rysio, plausiu galva tik ryt, galai nusiure, spalva nublukus. jau laukiu sestadienio kaip sventes kokios  biggrin.gif


Tai man labai pasiseke su MB - man labai geras, bet moka ir apramint kai mandravot pradedu ax.gif blush2.gif tokio ir norejau wub.gif

Ka kirpykloj gero plaukuciams darysi? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay...: 18 gegužės 2009 - 17:48
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 18:47)
Tai man labai pasiseke su MB - man labai geras, bet moka ir apramint kai mandravot pradedu ax.gif  blush2.gif tokio ir norejau wub.gif

na, va taip kad yra gerų vyrų drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
va mano svajonių plaukai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 17:02)
na, va taip kad yra gerų vyrų drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Papildyta:
va mano svajonių plaukai
user posted image


Dar tikrai yra drinks_cheers.gif tik ne visi is pradziu atsiskleidzia rolleyes.gif

Del sukuosenos - albumelyje kur tavo sio pavasario foto, tai labai panasiai ir yra. tik dar kelis cm paaugink ir turesi tokius. sitoj foto plaukai irgi su zelem ar putom paformuoti ax.gif o spalva grynai kaip tavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay...: 18 gegužės 2009 - 18:10