Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

niu va
pamaitinau plaukučius, su kauke išsėdėjau 30min
net galva apsisuko, ėmė svaigti, matyt ir smegenys pasimaitino tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 18, 15:42)

kuo toliau, tuo labiau man atrodo, kad MB mano diplominio rasymo ir gynimo neatlaikys  doh.gif


jei myli, viską atlaikys drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 18, 15:42)
tesiant off topic - o kodel palikai ji, jeigu super buvo ? ax.gif

oi ten ilga istorija doh.gif as siaip bjauri esu blush2.gif mane uzkniso jo perdetas gerumas, pataikavimas, nuolaidziavimas ir t.t., pradejau ant ausu statyt, o kai pamaciau, kad paklusta, pasidare nebeidomus blush2.gif doh.gif zodziu galit ant kryziaus kalt, ale yra kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 05 18, 15:59)
oi ten ilga istorija  doh.gif as siaip bjauri esu  blush2.gif mane uzkniso jo perdetas gerumas, pataikavimas, nuolaidziavimas ir t.t., pradejau ant ausu statyt, o kai pamaciau, kad paklusta, pasidare nebeidomus  blush2.gif  doh.gif zodziu galit ant kryziaus kalt, ale yra kaip yra.

oi kokios mes panašios lotuliukas.gif ir aš taip darydavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 16:12)
oi kokios mes panašios lotuliukas.gif  ir aš taip darydavau ax.gif

kai jaunos, visos kvailiojam
norisi bligiukų, kad paerzintų, kad širdelė spurdėtų laukiant, ar iškrėstų kokį pokštą
kai gražu viskas, tada nusibosta ir pan.
wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(pandutė @ 2009 05 18, 07:05)
vot as ir galvoju kad nelabai triustu gal prasyti visus nudazyti mano naturalia spalva ir tokiu sruogu kad imestu,nes noriu uzsiauginti ilgus sveikus plaukus,bet nenoriu but tamsiu plauku

drinks_cheers.gif Man sitas variantas kol kad geriausias - plaukai neatrodo tamsus, bet ir nenubalinti per daug. tik abejoju ar is vieno karto pavyks tokia spalva isgaut unsure.gif nors jau ir pries tai daziau sruogom g.gif

QUOTE(Garbane` @ 2009 05 18, 11:32)
Man irgi jau senai knieti mintis kažkaip kitaip nusidažyti plaukus (apie kitokį kirpimą net negalvoju, nes kirpėja jau senai įtikino, kad praktiškai neapsimoka smile.gif  ) , nes jau kokius 5 metu sruogelėm šviesiom dažausi ir tiek.

Butinai atsiusk bigsmile.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(NeNuorama` @ 2009 05 18, 12:23)
o del plauku... turbut as vienintele sitoj temoj nedazanti ju  blush2.gif

Nu geras, niekada nebuciau atspejus kad plaukuciai naturalios spalvos ax.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 16:13)
kai jaunos, visos kvailiojam
norisi bligiukų, kad paerzintų, kad širdelė spurdėtų laukiant, ar iškrėstų kokį pokštą
kai gražu viskas, tada nusibosta ir pan.
wub.gif

tai jau tikrai. o paskui gali nagus nusigraužti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 16:15)
tai jau tikrai. o paskui gali nagus nusigraužti doh.gif

o viso gyvenimo palydovu - sutuoktiniu geriau toks, kuris labiau myli, kuris ant rankų nešioja, kuris visas užgaidas tenkina ir dėl šeimos pasiruošęs viską padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 14:13)
kai jaunos, visos kvailiojam
norisi bligiukų, kad paerzintų, kad širdelė spurdėtų laukiant, ar iškrėstų kokį pokštą
kai gražu viskas, tada nusibosta ir pan.
wub.gif


drinks_cheers.gif ir as tokiu turejau ir labai dziaugiuosi kad meciau - MB ir geras, ir IDOMUS wub.gif (ir biski blogiukas is pradziu buvo hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 16:24)
drinks_cheers.gif ir as tokiu turejau ir labai dziaugiuosi kad meciau - MB ir geras, ir IDOMUS wub.gif (ir biski blogiukas is pradziu buvo hihihi.gif )

drinks_cheers.gif je je
žinai, maniškis buvęs boksininkas, tarnavęs legione prancūzijoje snaiperiu....tikrai blogiukas buvo, kai papasakoja, kokius fintus išdarinėjo, tik va ant moterų buvo labai pastovus...tas labai gerai
bet šeimoj....nežinau, visos draugės pavydi wub.gif kad gyvenam su dukra kaip karalienė su princese
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 14:27)
drinks_cheers.gif je je
žinai, maniškis buvęs boksininkas, tarnavęs legione prancūzijoje snaiperiu....tikrai blogiukas buvo, kai papasakoja, kokius fintus išdarinėjo


Kaip is kokio filmo apie Dzeimsa Bonda wub.gif wub.gif wub.gif As irgi labiau prijauciu tokiems, o ne apsiseilejusiems memems. beto tie blogiukai seimoj simta kartu geresni buna (ir dar apgins kai reikes gun_smilie.gif )
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 16:33)
Kaip is kokio filmo apie Dzeimsa Bonda wub.gif  wub.gif  wub.gif As irgi labiau prijauciu tokiems, o ne apsiseilejusiems memems. beto tie blogiukai seimoj simta kartu geresni buna (ir dar apgins kai reikes gun_smilie.gif  )

prajuokinai su paskutiniu piešiniu...
namie bent trys guli tie daiktai doh.gif sako, jei bėda - imk
o kad man už negalėjimą jais naudotis - baudžiamoji grėstų doh.gif
Atsakyti

mano buvo blogiukas, paskui įsimylėjęs blogiukas, kuris nešiojo ant rankų, o dabar visaip. kai būnu per gera, tai pradeda mandarvot, tada nuleidžiu, pabūnu aš bloga, tai jis šilkinis. paskui kurį laiką abu geri būnam biggrin.gif o pas mane charakteris tai dievuliau dievuliau... doh.gif mėgstu labai vadovauti, daug kas pagal mane turi būti. kartais užsiožiuoju kokią neamonę ir turi būti pagal mane. paskui galvoju vaje vaje ir kam taip.PMS turbūt veikia tais momentais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusiuke: 18 gegužės 2009 - 15:41