Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 08:47)
Dar daug kas priklauso nuo to ar stipriai myli. nes yra ir lietuvoj su lietuviais gyvenenčių ir kenčiančių. sėdi vienos su vaikais, o jie gastroliuoja su mergom...
tfu šlykštynės mad.gif
pasidariau darbuky kavos, gal atlips akys. jau taip kažkokia nedamigusi paskutiniu metu jaučiuosi, o gulti einu apie 11, bet vistiek kažko trūksta miego.

tai vat ir sakau, kad visur visokiu yra drinks_cheers.gif negali but VISI VIENODI biggrin.gif
del miego pas mane tas pats doh.gif aiksu as einu veliau miegot, o keliuosi pries 6 ryte, tai gal normalu nedamiegot unsure.gif kas vakara pasizadu, kad jau anksciau eisiu miegot, ir vis nenueinu doh.gif o dar vakar galva issiploviau, ir taip negraziai isdziuvo plaukai schmoll.gif cia kad butu i tema hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 16, 19:27)
Sveikute  mirksiukas.gif  kuom ji padeda  rolleyes.gif

na ir pripliurpet,nespeju skaityt
o ta kauke kirpeja sake labai gera,atstato plauka,nors kiek tiesos nezinau
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 20:39)
O as vis ieskau tinkamos foto savo kirpejai parodyt kokiu sruogu noriu. ka manot apie tokia:
user posted image

Noriu gal siek tiek sviesesniu nei dabar, bet ne per daug schmoll.gif kaip manot toks dazymas labai nugraus plauka? unsure.gif

vot as ir galvoju kad nelabai triustu gal prasyti visus nudazyti mano naturalia spalva ir tokiu sruogu kad imestu,nes noriu uzsiauginti ilgus sveikus plaukus,bet nenoriu but tamsiu plauku


QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 20:45)
labai gražu  smile.gif
kaip man kirpėja aiškino, nieks nebebalina vien peroksidu yra visokios spec priemonės saugančios plauką...nieko asmeniškai negaliu pasakyt  rolleyes.gif

deja manoji tik miltukais ir balina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 18 gegužės 2009 - 08:05
O as sestadieni einu i kirpykla ax.gif jau laukiu sulaukt negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 18, 09:05)
deja manoji tik miltukais ir balina doh.gif

bet ne vienu peroksidu...
seniau peroksidai būdavo kažkur 33 proc. ir juo šviesindavo bijodamos kad nenutrupėtų plaukai. dumai tik ištūkdavo...kaip suprantu vien tik peroksidu šviesindavo.
o db stipriausias oksidatorius maišomas su dažais ar milteliais yra tik 12 proc., kiti 9, 6 ir 3 proc.
Atsakyti
man paskutiniu metu dažo ne su miltukais, o su skystais dažais
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 09:41)
man paskutiniu metu dažo ne su miltukais, o su skystais dažais

na ta masė kurią tepą ant plaukų būna skysta. jei su miltukais dažo, tai miltelius maišo su oksidatorium, jei su kreminės konsistensijos dažais, tai juos maišo su oksidatorium. tai jei tau tepa visus ar šaknis, tai greičiausiai, kad tepa su kreminiais-"skystais" dažais. o milteliniais dažo sruogeles, arba kai norima išgauti labai jau šviesi spalva.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 18, 09:52)
na ta masė kurią tepą ant plaukų būna skysta. jei su miltukais dažo, tai miltelius maišo su oksidatorium, jei su kreminės konsistensijos dažais, tai juos maišo su oksidatorium. tai jei tau tepa visus ar šaknis, tai greičiausiai, kad tepa su kreminiais-"skystais" dažais. o milteliniais dažo sruogeles, arba kai norima išgauti labai jau šviesi spalva.

tai kad sakė miltelių pas juos net nėra
Papildyta:
QUOTE(Eleina @ 2009 05 18, 09:15)
O as sestadieni einu i kirpykla  ax.gif jau laukiu sulaukt negaliu  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Man vienintelis žodis, kuris šauna į galvą : OHO! biggrin.gif Atrodo ką tik mačiau naują temą atidarytą, o jau 32 lapai blink.gif thumbup.gif
Man irgi jau senai knieti mintis kažkaip kitaip nusidažyti plaukus (apie kitokį kirpimą net negalvoju, nes kirpėja jau senai įtikino, kad praktiškai neapsimoka smile.gif ) , nes jau kokius 5 metu sruogelėm šviesiom dažausi ir tiek. Tik kažkaip visi mano pamastymai ir baigiasi nudažytom šaknim ataugusių sruogelių... Viena spalva dažyti irgi nenoriu, nes tada ne taip garbanos išryškėja, tai kaip ir nelieka nieko kito smile.gif Reikės nepatingėt nusifotografuot ir atsiųst kelias foto, gal patarsit ką... blush2.gif
p.s. dabar esu ypatingai garbanota iš pykčio, nes sėdžiu darbe, nors jau senai treniruotėj turėjau būt verysad.gif , tie viršvalandžiai... smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane` @ 2009 05 18, 13:32)
Sveikos  mirksiukas.gif
Man vienintelis žodis, kuris šauna į galvą : OHO!  biggrin.gif  Atrodo ką tik mačiau naują temą atidarytą, o jau 32 lapai  blink.gif  thumbup.gif
Man irgi jau senai knieti mintis kažkaip kitaip nusidažyti plaukus (apie kitokį kirpimą net negalvoju, nes kirpėja jau senai įtikino, kad praktiškai neapsimoka smile.gif  ) , nes jau kokius 5 metu sruogelėm šviesiom dažausi ir tiek. Tik kažkaip visi mano pamastymai ir baigiasi nudažytom šaknim ataugusių sruogelių... Viena spalva dažyti irgi nenoriu, nes tada ne taip garbanos išryškėja, tai kaip ir nelieka nieko kito  smile.gif  Reikės nepatingėt nusifotografuot ir atsiųst kelias foto, gal patarsit ką...  blush2.gif
p.s. dabar esu ypatingai garbanota iš pykčio, nes sėdžiu darbe, nors jau senai treniruotėj turėjau būt  verysad.gif , tie viršvalandžiai...    smile.gif biggrin.gif

atsiųsk, apžiūrėsim 4u.gif
Atsakyti
Ma mergaites ir jusu tempai doh.gif reik visos dienos temos perskaitymui smile.gif
Na balsavimo eurovizijos neziurejau, bet tema paskaicius kaip ir aisku kaip ten kas vyko smile.gif
apie arabus diskusija praleisiu smile.gif))
o del plauku... turbut as vienintele sitoj temoj nedazanti ju blush2.gif
o kadangi nedazau, tai man ten visokie keraste aliejukai sake ir netinka, nes per daug prisotins plauka ir liepe kirpeja naudot tik purskiamus serumus, nes tepami per daug riebins...
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 05 18, 13:23)
o del plauku... turbut as vienintele sitoj temoj nedazanti ju  blush2.gif


ne viena ne viena tu 4u.gif aš irgi nedažius dar nei karto ax.gif ir nenoriu,bent jau kol kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 05 17, 23:57)
o kuo jau arabai blogi?  biggrin.gif nuo zmogaus priklauso  tongue.gif as du metus su turku turkijoj gyvenau, super buvo, tik gaila palikau as ji po to  blush2.gif


tesiant off topic - o kodel palikai ji, jeigu super buvo ? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 20:17)
o kadangi jis vyresnis, daug matęs, jau iš karto žinojo, kad būsim kartu, o aš dar ilgai nesupratau, tačiau jis kantriai siekė, atlaikė visus magistro rašymo ir gynimo nervus ir t.t.


kuo toliau, tuo labiau man atrodo, kad MB mano diplominio rasymo ir gynimo neatlaikys doh.gif
Papildyta:
QUOTE(magistrante @ 2009 05 18, 15:02)
ne viena ne viena tu  4u.gif aš irgi nedažius dar nei karto  ax.gif ir nenoriu,bent jau kol kas  4u.gif


As db audziu minti atsiauginti naturalia spalva, gal nebent tik su sviesiom sruogelem bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutte86: 18 gegužės 2009 - 14:37