Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 20:12)
turėjau omeny ne vien peroksidu balina + kažkokios dar sudedamosios dalys kurios kažkokiu būdu apsaugo plauką...kalbu kirpėjos lūpomis  4u.gif


Idomu kur rast nusipirkt tokiu dazu g.gif
Papildyta:
QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 20:20)
tai kad dabar neturiu fotkių,kur aš palaidais plaukais  blush2.gif


Dek susegtus thumbup.gif
Atsakyti
nius sveikos , ax.gif
niu nespeju su jusu tempais, kol viska perskaiciau, visa diena praejo, doh.gif

as sian pasiemiau aussie samouna sausiem plaukams, ir rekonstruktoriu.,
ir john frieda seruma. dar nebandziau bet nekantrauju. paziuresiu , kita syki, sakiau imsiu jonh frieda sampunus pabandymui.
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 13:35)
baik tu
jei tikras anglas, iš viso super

man iš tikro baisu dėl kai kurių merginų, pažįstamų ir ne tik, kai jos Londone ar kur kitur su arabais prasideda, va čia biški nelabai blink.gif

o kuo jau arabai blogi? biggrin.gif nuo zmogaus priklauso tongue.gif as du metus su turku turkijoj gyvenau, super buvo, tik gaila palikau as ji po to blush2.gif
sveikos grazuoles 4u.gif ir labanakt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 17, 16:17)
as gyvenime esu busu pas tris kirpejas ir man nei viena ju nepadare to, ko norejau  doh.gif  siaip tik dazius esu kirpykloj, kirpusi - ne. Zinoma, galiu pasakyti, kad nukirptu  1cm, bet jai gali susviest, kad galai nesveiki ir davai koki 10 nuzarys  doh.gif 

tam kad surast tinkama kirpeja, as pakeiciau turbut 30 biggrin.gif tai trys dar labai mazai mirksiukas.gif ir maniske dabar nei per kur nenukirps daugiau, nei prasau, net jei kartais lieka issisakojusiu galu (pati kalta bunu) blush2.gif superine kirpeja thumbup.gif manau tikrai verta paieskot ir tau tinkamos, nes zinai - plaukai toks dalykas, kaip bebutu, vistiek ataugs tongue.gif

Papildyta:
Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 19:46)
aš kad ir neskaičiau tos knygos, bet žinau keleta pavyzdžių su nelabai gražiom pabaigom
be to, kai žinai jų religijos principus, geriau ten net nelįsti, o juolabiau gyvenimo susieti
bet ką padarysi, mano draugė ištekėjo už tunisijiečio, kita gyvena pas turką, ir jos laimingos....kol kas blink.gif

nu negaliu susilaikyt nepakomentavus doh.gif negalima ziuret siaurai ir visus pagal viena kurpaliu matuot. cia kaip ir su plaukais - net jei visu musu garbanoti, nebutinai visoms mums tiks tos pacios priemones biggrin.gif taip ir su musulmonais pvz - jei vienas bus radikalus, kitas bus konservatyvus, o trecias - laisvamanis 4u.gif maniskis turkas apskritai nebuvo prijauciantis ar praktikuojantis, nors ofcialiai - musulmonas. ir baisiai laiminga gyvenau sau. tik pasakysiu viena dalyka - man kai per daug gerai ir saldu, tada vel netinka doh.gif palikau ji, o jis dar pinigu dave pragyvenimui unsure.gif ir siunte ju po to kelis kartus blush2.gif iki dabar puikiai bendraujam, nors jau beveik 5 metai praejo nuo tada kai isvaziavau blush2.gif o siaip tai durna apskritai buvau kad palikau, nu bet kas buvo tas buvo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 17 gegužės 2009 - 22:56
QUOTE(Eleina @ 2009 05 17, 21:57)
o kuo jau arabai blogi?  biggrin.gif nuo zmogaus priklauso  tongue.gif as du metus su turku turkijoj gyvenau, super buvo, tik gaila palikau as ji po to  blush2.gif


Ir as nesusilaikysiu - 2 metai yra labai mazai kad galetum pazinti zmogu ir laikyt ji geru, taikiu, mielu musulmonu (visi jie tokie pradzioj). gal ir gerai kad issiskyrei, taip lemta, nesigailek. kas zino, gal butum kruvinom asarom verkus ir begus nuo jo. taip kad.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay...: 17 gegužės 2009 - 23:03
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 18, 00:01)
Ir as nesusilaikysiu - 2 metai yra labai mazai kad galetum pazinti zmogu ir laikyt ji geru, taikiu, mielu musulmonu (visi jie tokie pradzioj). gal ir gerai kad issiskyrei, taip lemta, nesigailek. kas zino, gal butum kruvinom asarom verkus ir begus nuo jo. taip kad.. 4u.gif

bet matai, esme tame, kad as ji bent dabar jau pazistu 8 metus, o tu net nemacius, tik is keliu mano sakiniu, rasai tokius dalykus doh.gif tongue.gif tikrai pakankamas laikas du metai pazint zmogu biggrin.gif ir tikrai zinau, kad ne visi musulmonai teroristai. nes i pasauli ziuriu placiai, nespaudziu zmoniu i remus. visi mes skirtingi 4u.gif
ir nebuciau nei begus nei verkus. pazinojau ir ji, ir jo seima, draugus, bendradarbius biggrin.gif visi superiniai zmones buvo. o gailesiuos kad palikau tai visa gyvenima doh.gif jauna ir durna buvau.
beje, jei dar kas nezino - turkija turbut liberaliausia musulmonu salis 4u.gif o pasakymas VISI JIE TOKIE mane isvis uzmusa doh.gif doh.gif kaip gali sprest apie VISUS lotuliukas.gif negi VISUS pazisti g.gif doh.gif lotuliukas.gif
bet anyway - kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
lab ryt,
QUOTE(Eleina @ 2009 05 17, 23:57)
nu negaliu susilaikyt nepakomentavus  doh.gif negalima ziuret siaurai ir visus pagal viena kurpaliu matuot. cia kaip ir su plaukais - net jei visu musu garbanoti, nebutinai visoms mums tiks tos pacios priemones  biggrin.gif taip ir su musulmonais pvz - jei vienas bus radikalus, kitas bus konservatyvus, o trecias - laisvamanis  4u.gif maniskis turkas apskritai nebuvo prijauciantis ar praktikuojantis, nors ofcialiai - musulmonas. ir baisiai laiminga gyvenau sau. tik pasakysiu viena dalyka - man kai per daug gerai ir saldu, tada vel netinka  doh.gif palikau ji, o jis dar pinigu dave pragyvenimui  unsure.gif ir siunte ju po to kelis kartus  blush2.gif iki dabar puikiai bendraujam, nors jau beveik 5 metai praejo nuo tada kai isvaziavau  blush2.gif o siaip tai durna apskritai buvau kad palikau, nu bet kas buvo tas buvo verysad.gif

na, žinoma, visokių yra
bet tu juk su juo gyvenimo nepragyvenai....
o vat po vedybų daug kas ir pasisuka kiton pusėn......ko gero g.gif
Papildyta:
QUOTE(Eleina @ 2009 05 18, 07:58)
pasakymas VISI JIE TOKIE mane isvis uzmusa  doh.gif  doh.gif kaip gali sprest apie VISUS  lotuliukas.gif negi VISUS pazisti  g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
bet anyway - kiekvienam savo  4u.gif

tai jo, mano draugė gi pas turką Turkijoj gyvena, yra laminga, tik su kai kuriais dalykais tenka taikytis blink.gif
Papildyta:
nors iš tikro, turbūt daugiau viešinamos tos istorijos, kurios baigėsi blogai ar dar kaip nors doh.gif
o kiek sukurtų laimingų šeimų su to tikėjimo atstovais ir gerai gyvena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuosytia @ 2009 05 17, 22:22)
as galvojau kad kazka panasaus i sita turejai minty http://teamsugar.com...es/File0428.jpg  nes ten tai susegti visi plaukai, kaip as suprantu ax.gif

tą ir turėjau galvoje, bet kai pas tave trumpi, atrodytų panašiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusiuke: 18 gegužės 2009 - 07:17
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 08:09)
lab ryt,

na, žinoma, visokių yra
bet tu juk su juo gyvenimo nepragyvenai....
o vat po vedybų daug kas ir pasisuka kiton pusėn......ko gero g.gif
Papildyta:

tai jo, mano draugė gi pas turką Turkijoj gyvena, yra laminga, tik su kai kuriais dalykais tenka taikytis blink.gif
Papildyta:
nors iš tikro, turbūt daugiau viešinamos tos istorijos, kurios baigėsi blogai ar dar kaip nors doh.gif
o kiek sukurtų laimingų šeimų su to tikėjimo atstovais ir gerai gyvena 4u.gif

labai pritariu, kad viesinamos tos istorijos, kur baiges blogai. o kur gerai baiges, tai niekam neidomu biggrin.gif
mano sesuo su turku kipre jau ketvirti metai gyvena. dvejus is ju istekejus, turi vaika. tai kiek zinau tas turkas gerai po padu pakistas blush2.gif zodziu tikrai nera visi vienodi. is esmes negali but visi vienodi doh.gif va mano sesers istorijos niekas neviesina tongue.gif dar pazistu viena lietuvaite, jinai turkijos temoj dalyvavo anksciau, uz turko istekejus gal 15 metu, gal daugiau, du vaikus turi. vargo nemato, puikiai gyvena. bet zinoma, jei isikalsi i galva kad VISI VIENODI, tada tiesiog kitaip ir nematysi. visi atrodys potencialus blogieciai lotuliukas.gif bet man regis mazu maziausiai kvaila taip daryt. tongue.gif
Atsakyti
P.S. Labas ytas
Kavos?
user posted image
Atsakyti
rusiuke kaip į temą kava drinks_cheers.gif

Eleina, o tavo pažįstama tada super thumbup.gif jei sugeba laikyti tokį vyrą po padu, mano draugei nepavyksta doh.gif o čia ji buvo karalaitė....o ten, deja....ji net dvejoja, ar jis jai ištikimas....nes ir tarp turkių popiuliarus nerealiai.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monrutė: 18 gegužės 2009 - 07:32
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 18, 08:29)
rusiuke kaip į temą kava drinks_cheers.gif

Eleina, o tavo pažįstama tada super thumbup.gif jei sugeba laikyti tokį vyrą po padu, mano draugei nepavyksta doh.gif o čia ji buvo karalaitė....o ten, deja....ji net dvejoja, ar jis jai ištikimas....nes ir tarp turkių popiuliarus nerealiai.....

ne pazistama, sesuo 4u.gif sugeba. tas net issitatuiravo jos varda doh.gif labai jau ja myli - viskas jai galima blush2.gif ko nepasakyciau apie ji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 05 18, 08:37)
ne pazistama, sesuo  4u.gif sugeba. tas net issitatuiravo jos varda  doh.gif labai  jau ja myli - viskas jai galima  blush2.gif ko nepasakyciau apie ji  ax.gif

Dar daug kas priklauso nuo to ar stipriai myli. nes yra ir lietuvoj su lietuviais gyvenenčių ir kenčiančių. sėdi vienos su vaikais, o jie gastroliuoja su mergom...
tfu šlykštynės mad.gif
pasidariau darbuky kavos, gal atlips akys. jau taip kažkokia nedamigusi paskutiniu metu jaučiuosi, o gulti einu apie 11, bet vistiek kažko trūksta miego.
Atsakyti