Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 21:51)
Manoji deja vis dar dazo doh.gif nebent pati nusinesciau dazus, bet kur man ju gaut unsure.gif  doh.gif  salone man per brangu dazytis, kainos nenormalios
Oj sviesios bijau. man tiktu ir visai sviesi bet vel plaukai nutriustu ir galiausiai visai nuluztu unsure.gif beto kaskart dazant sruogom plaukai tik svieseja, tai nesinori iskart nublukt biggrin.gif


sruogom dazant dauguma kirpeju turbut naudoja peroksida, nes jeigu plaukas tamsus, tai su paprastais dazais jo nenudazysi..
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 17, 21:56)
sruogom dazant dauguma kirpeju turbut naudoja peroksida, nes jeigu plaukas tamsus, tai su paprastais dazais jo nenudazysi..

ir paprastuose dažuose yra peroksido ax.gif be peroksido pašviesinti plaukų schmoll.gif neįmanoma.
Atsakyti
gutte,info tau: pas mano kirpėją kainos tokios: dažymas ir kirpimas apie 100lt,tik kirpimas ilgi 30,trumpi 25 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 19:52)
tai dar kelias sruogeles įsimesk ir bus taip manau. g.gif


Man virsugalvi tektu labai sviesint nes dabar dar kai ataugo tai vel visa tamsi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 19:53)
pažiūrėjau mūsų albumėlį  4u.gif nuuu grožis  wub.gif
ir nemačiau,kad mano fotkė pakomentuota irgi  ax.gif tai ten plaukai neiššukuoti,zuosytia klausė berods  ax.gif

Imesk savo daugiau ax.gif bigsmile.gif

QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 20:01)
gutte,info tau: pas mano kirpėją kainos tokios: dažymas ir kirpimas apie 100lt,tik kirpimas ilgi 30,trumpi 25  4u.gif


Labai nedaug rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 22:02)
Man virsugalvi tektu labai sviesint nes dabar dar kai ataugo tai vel visa tamsi unsure.gif

kirpėja sumastytų kanors.


Zuozytia štai ką turėjau galvoje
user posted image
Tik reikia daugiau garbanų su putom ir įsisek kokią segę gražią mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 20:00)
ir paprastuose dažuose yra peroksido ax.gif be peroksido pašviesinti plaukų  schmoll.gif  neįmanoma.


drinks_cheers.gif tik aisku dazu kokybe skiriasi. sikart nesiuos pati savo dazus, turbut L'Oreali kuriuo seniau dazydavau, gerai spalva nuimdavo ir ne taip grauzdavo plauka. as kadangi nebijau jei ir ryzoki gausis, kadangi nenoriu baltu sruogu schmoll.gif paskui dar ir pacios nusvieseja bigsmile.gif
Atsakyti
peržiūrėjau naujas įdėtas NeNuorama nuotraukas, gražios garbanėlės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 22:01)
gutte,info tau: pas mano kirpėją kainos tokios: dažymas ir kirpimas apie 100lt,tik kirpimas ilgi 30,trumpi 25  4u.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 19:00)
ir paprastuose dažuose yra peroksido ax.gif be peroksido pašviesinti plaukų  schmoll.gif  neįmanoma.



turėjau omeny ne vien peroksidu balina + kažkokios dar sudedamosios dalys kurios kažkokiu būdu apsaugo plauką...kalbu kirpėjos lūpomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 22:12)
turėjau omeny ne vien peroksidu balina + kažkokios dar sudedamosios dalys kurios kažkokiu būdu apsaugo plauką...kalbu kirpėjos lūpomis  4u.gif

visiškai drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai kad dabar neturiu fotkių,kur aš palaidais plaukais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 23:05)
kirpėja sumastytų kanors.
Zuozytia štai ką turėjau galvoje
user posted image
Tik reikia daugiau garbanų su putom ir įsisek kokią segę gražią mirksiukas.gif

as galvojau kad kazka panasaus i sita turejai minty http://teamsugar.com...es/File0428.jpg nes ten tai susegti visi plaukai, kaip as suprantu ax.gif
Atsakyti