Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 18:09)
mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:

je je


hmm ploviau indus ir galvojau, o nuo kelių metų jau senmergė skaitos g.gif kaži aš tokia bigsmile.gif

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 18:18)
Tavo vietoj nusipirkciau grazia sage (arba geltona gelyte) i plaukus ir tik plauku putom sutepus isdziovinciau. jau isivaizduoju kaip graziai turetum atrodyt wub.gif ir ant kirpyklos kiek sutaupysi bigsmile.gif





aš ir siūlau su putom ir difūzeriu wub.gif plius koks akcentas į plaukus
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 19:18)
drinks_cheers.gif  ir ta sege susegti vieną šoną biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 19:23)
hmm ploviau indus ir galvojau, o nuo kelių metų jau senmergė skaitos  g.gif  kaži aš tokia  bigsmile.gif
aš ir siūlau su putom ir difūzeriu  wub.gif  plius koks akcentas į plaukus


Siais laikais jau nera senmergiu mirksiukas.gif

Zuosyt, sukuosena tau jau nuspresta ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 21:23)
hmm ploviau indus ir galvojau, o nuo kelių metų jau senmergė skaitos  g.gif  kaži aš tokia  bigsmile.gif

aš tiksliai nežinau, bet gal senais laikais būdavo nuo 25 m? kitos daugiau gal žino apie tai
Atsakyti
garbanes sako - garbanes zino thumbup.gif
Atsakyti
Arba nuo 30. bet teisingai pasakė, kas senmergių šiais laikais nėra
Atsakyti
O as vis ieskau tinkamos foto savo kirpejai parodyt kokiu sruogu noriu. ka manot apie tokia:
user posted image

Noriu gal siek tiek sviesesniu nei dabar, bet ne per daug schmoll.gif kaip manot toks dazymas labai nugraus plauka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 21:27)
aš tiksliai nežinau, bet gal senais laikais būdavo nuo 25 m? kitos daugiau gal žino apie tai

teisingai sakote, ko gero nėra tos ribos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 18:39)
O as vis ieskau tinkamos foto savo kirpejai parodyt kokiu sruogu noriu. ka manot apie tokia:
user posted image

Noriu gal siek tiek sviesesniu nei dabar, bet ne per daug schmoll.gif kaip manot toks dazymas labai nugraus plauka? unsure.gif



labai gražu smile.gif

kaip man kirpėja aiškino, nieks nebebalina vien peroksidu yra visokios spec priemonės saugančios plauką...nieko asmeniškai negaliu pasakyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 22:39)
O as vis ieskau tinkamos foto savo kirpejai parodyt kokiu sruogu noriu. ka manot apie tokia:

Noriu gal siek tiek sviesesniu nei dabar, bet ne per daug schmoll.gif kaip manot toks dazymas labai nugraus plauka? unsure.gif

manau kad tiktu tau tokia spalvyte smile.gif gal net dar siek tiek sviesesne rinkciausi ciut ciut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 19:45)
kaip man kirpėja aiškino, nieks nebebalina vien peroksidu yra visokios spec priemonės saugančios plauką...nieko asmeniškai negaliu pasakyt  rolleyes.gif

Manoji deja vis dar dazo doh.gif nebent pati nusinesciau dazus, bet kur man ju gaut unsure.gif doh.gif salone man per brangu dazytis, kainos nenormalios

QUOTE(zuosytia @ 2009 05 17, 19:45)
manau kad tiktu tau tokia spalvyte  smile.gif  gal net dar siek tiek sviesesne rinkciausi ciut ciut biggrin.gif

Oj sviesios bijau. man tiktu ir visai sviesi bet vel plaukai nutriustu ir galiausiai visai nuluztu unsure.gif beto kaskart dazant sruogom plaukai tik svieseja, tai nesinori iskart nublukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 21:39)
O as vis ieskau tinkamos foto savo kirpejai parodyt kokiu sruogu noriu. ka manot apie tokia:
user posted image

Noriu gal siek tiek sviesesniu nei dabar, bet ne per daug schmoll.gif kaip manot toks dazymas labai nugraus plauka? unsure.gif

tai dar kelias sruogeles įsimesk ir bus taip manau. g.gif
Atsakyti
pažiūrėjau mūsų albumėlį 4u.gif nuuu grožis wub.gif
ir nemačiau,kad mano fotkė pakomentuota irgi ax.gif tai ten plaukai neiššukuoti,zuosytia klausė berods ax.gif
Atsakyti