Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 19:42)
Apie arabus turiu savo nuomone ir jos niekada nekeisiu schmoll.gif dabar kaip tik skaitau knyga Tik Su Dukra, jau vaikystej skaiciau (mama ibruko kai pradejau zavetis juodukais), bet dar karta norisi paskaityti, labiau sukreciancios knygos nesu skaicius unsure.gif tai iskart dingo visos simpatijos tiem zmonem ir ju religijai. iskart atsiprasau prijaucianciu uz savo nuomone, bet su jais geriau jokiu reikalu neturet - nei biznio, o tuo labiau meiles schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

aš kad ir neskaičiau tos knygos, bet žinau keleta pavyzdžių su nelabai gražiom pabaigom
be to, kai žinai jų religijos principus, geriau ten net nelįsti, o juolabiau gyvenimo susieti
bet ką padarysi, mano draugė ištekėjo už tunisijiečio, kita gyvena pas turką, ir jos laimingos....kol kas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monrutė: 17 gegužės 2009 - 18:46
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 17:46)
bet ką padarysi, mano draugė ištekėjo už tunisijiečio, kita gyvena pas turką, ir jos laimingos....kol kas blink.gif


drinks_cheers.gif kol paklusta vyrui arba neisvaziuoja i jo sali. Sesuo UK buvo pradejus su vienu arabu draugaut, is pradziu net nesake savo kilmes, atseit ispanas doh.gif bet is vardo paskui isriso kad nelabai ispaniskos kilmes. tai tevai is proto kraustesi unsure.gif gerai, kad atkalbejo, bet nervu visi prisigadino
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 18:42)
Apie arabus turiu savo nuomone ir jos niekada nekeisiu schmoll.gif dabar kaip tik skaitau knyga Tik Su Dukra, jau vaikystej skaiciau


QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 18:58)
drinks_cheers.gif kol paklusta vyrui arba neisvaziuoja i jo sali.


tame ir yra bėda,kad prisiskaičius knygų va taip galvojama..
o realybė šiaip dažniausiai kitokia būna.. juk žmonės visi skirtingi.. jei vienam nepasisekė,nereiškia kad ir kitiems taip pat bus..
tas tiesa,kad išvažiavus į vyro šalį labai daug pasikeičia.. bet ir čia nereikia imti vieno nutikimo už gryną pinigą..
o ką reiškia paklusti vyrui?? ir tuo labiau jei toms moterims taip gerai,tai kodėl gi ne.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 19:58)
drinks_cheers.gif kol paklusta vyrui arba neisvaziuoja i jo sali. Sesuo UK buvo pradejus su vienu arabu draugaut, is pradziu net nesake savo kilmes, atseit ispanas doh.gif bet is vardo paskui isriso kad nelabai ispaniskos kilmes. tai tevai is proto kraustesi unsure.gif gerai, kad atkalbejo, bet nervu visi prisigadino

kol neišvažiuoja, kol nesusiduria su šeima, jų tradicijom, reik vis tiek pripažinti, jei ir neturi blogų kėslų, kaip kad įtraukti į kažkokią blogą veiklą ar uždaryti namuose, jiems pirmoje vietoje šeima ir motina, o ne žmona

mes gi pripratusios kitaip, juk vyrui žmona svarbiausia, o ne motina
su šiuo dalyku mano draugė bando kovoti, nors ji dar neištekėjo, bet....sako, man žiauriai sunku, kad bučkį jam grįžus namo gaunu vos ne paskutinė, po mamos ir seserų ir t.t. o ne pirmoji doh.gif
Papildyta:
QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 20:05)
tame ir yra bėda,kad prisiskaičius knygų va taip galvojama..
o realybė šiaip dažniausiai kitokia būna.. juk žmonės visi skirtingi.. jei vienam nepasisekė,nereiškia kad ir kitiems taip pat bus..
tas tiesa,kad išvažiavus į vyro šalį labai daug pasikeičia.. bet ir čia nereikia imti vieno nutikimo už gryną pinigą..
o ką reiškia paklusti vyrui?? ir tuo labiau jei toms moterims taip gerai,tai kodėl gi ne..  4u.gif

sakyčiau db yra ir taip, ir taip
nes vienos merginos tėvai vyko ieškoti į palestiną ar kur ten, ir ne kokią rado...tikrai, buvo kraupi istorija, o mergina jauna, nepatyrus, vokietijoje susirado tą savo būsimąjį
praktiškai ją spėjo ištraukti iš savižudybės

na, be geriau apie gerus dalykus
aš sakau taip, pačios renkamės likimą, su kuo gyventi su kuo ne, o daug kas matyti dar iki vedybų, tikrai nebūnam aklos....taip kad - laimė mūsų rankose mirksiukas.gif
Atsakyti
Moralas - merginos, zenykimes tik su lietuviais bigsmile.gif
tik kad is ju pasirinkimas nlb koks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 19:09)
na, be geriau apie gerus dalykus
aš sakau taip, pačios renkamės likimą, su kuo gyventi su kuo ne, o daug kas matyti dar iki vedybų, tikrai nebūnam aklos....taip kad - laimė mūsų rankose mirksiukas.gif


sutinku pilnai,laimė priklauso tik nuo mūsų pačių 4u.gif
bet reikia pripažinti,kad dauguma merginų stengiasi nematyti trūkumų,mano,kad po vestuvių pasikeis,deja deja vyrai nesikeičia.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 17, 19:11)
Moralas - merginos, zenykimes tik su lietuviais  bigsmile.gif
tik kad is ju pasirinkimas nlb koks  doh.gif


schmoll.gif nuo tautybės nepriklauso bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 20:13)
sutinku pilnai,laimė priklauso tik nuo mūsų pačių  4u.gif
bet reikia pripažinti,kad dauguma merginų stengiasi nematyti trūkumų,mano,kad po vestuvių pasikeis,deja deja vyrai nesikeičia..  ax.gif

čia jau jų bėda, tad paskui nėr ko dejuoti ar skųstis, pačios pasakė: TAIP
Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 17, 20:11)
Moralas - merginos, zenykimes tik su lietuviais  bigsmile.gif
tik kad is ju pasirinkimas nlb koks  doh.gif

na, grynų lietuvių mažai jau berasim
bet....
gerų vyrų yra ir LT, ir lietuvių...
tikrai taip....

sprendžiu pagal save, pagal seserį, drauges, tik nereikia skubėti renkantis
na, sesei mano pasisekė, ji anksti savąjį sutiko, o man pvz teko ilgiau pasenmergiauti....
tačiau, kantrybės
tie geri vyrai tiesiog labai užimti, turi hobius, ir juos sunku sutikti

aš pvz savąjį sutikau kelyje vilnius-kaunas..... bigsmile.gif tiesiog sustojo, pakalbino ir pakvietė kavos mus su sese...taip ir užsimezgė pažintis, paskui susitikom tik po gero mėnesio, o tada jau neišsiskyrėm iki dabar bigsmile.gif o kadangi jis vyresnis, daug matęs, jau iš karto žinojo, kad būsim kartu, o aš dar ilgai nesupratau, tačiau jis kantriai siekė, atlaikė visus magistro rašymo ir gynimo nervus ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 17, 18:11)
Moralas - merginos, zenykimes tik su lietuviais  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif palyginus su kitomis salimis, tikrai daug grazesni tautieciai wub.gif

QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 18:13)
schmoll.gif nuo tautybės nepriklauso  bigsmile.gif

dar ir kaip priklauso, juk kulturiniai skirtumai vis dar egzistuoja
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 19:19)
dar ir kaip priklauso, juk kulturiniai skirtumai vis dar egzistuoja


tai taip,bet jei labai nori viskas išsprendžiama kompromisų pagalba,aišku nesakau,kad lengva,bet įmanoma ax.gif
aš turėjau omeny,koks skirtumas kokia tautybė visi mes žmonės su savais privalumais ir trūkumais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 20:19)
drinks_cheers.gif palyginus su kitomis salimis, tikrai daug grazesni tautieciai wub.gif


gal grazesni, bet protu nepasizymi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 20:17)
sprendžiu pagal save, pagal seserį, drauges, tik nereikia skubėti renkantis
na, sesei mano pasisekė, ji anksti savąjį sutiko, o man pvz teko ilgiau pasenmergiauti....


ilgiau pasenmergiauti? blink.gif tai kad tu isvis nepakliuvai i ta kategorija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 17:19)
drinks_cheers.gif palyginus su kitomis salimis, tikrai daug grazesni tautieciai wub.gif
dar ir kaip priklauso, juk kulturiniai skirtumai vis dar egzistuoja


drinks_cheers.gif

QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 17:25)
tai taip,bet jei labai nori viskas išsprendžiama kompromisų pagalba,aišku nesakau,kad lengva,bet įmanoma  ax.gif
aš turėjau omeny,koks skirtumas kokia tautybė visi mes žmonės su savais privalumais ir trūkumais  4u.gif


tik ne su musulmonais, žinau ką sakau...
Atsakyti
manau,kad šia tema galim diskutuot be galo be krašto,bet vistiek vieningos nuomonės nebus 4u.gif ax.gif
Atsakyti