Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 15:59)
gutte,prisiminiau ką vakar pasakyt norėjau,tik prašau nesupykti ant manęs  4u.gif
kodėl tu taip įsitikinus,kad visos kirpėjos blogos? jei viena bloga buvo,tai nereiškia,kad visos tokios  4u.gif manau,kad nusistatymo reikalas  ax.gif ir nesuprantu tavo pasakymo,jei nukirps daugiau nei sprindį.. juk visada pasakai kirpėjai,kiek nori,kad kirptų  ax.gif taigi,aukščiau nosį ir viskas bus ok  4u.gif  4u.gif


as gyvenime esu busu pas tris kirpejas ir man nei viena ju nepadare to, ko norejau doh.gif siaip tik dazius esu kirpykloj, kirpusi - ne. Zinoma, galiu pasakyti, kad nukirptu 1cm, bet jai gali susviest, kad galai nesveiki ir davai koki 10 nuzarys doh.gif
As nezinau, gal as kalbet lietuviskai nemoku, bet ir del dazymo pas visas buvo problemu - totalus nesusikalbejimas doh.gif as sakau viena, o jos isgirsta kitaip ir daro taip, kaip joms susviecia doh.gif
todel as kazkaip ir vengiu kirpeju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 15:59)
gutte,prisiminiau ką vakar pasakyt norėjau,tik prašau nesupykti ant manęs  4u.gif
kodėl tu taip įsitikinus,kad visos kirpėjos blogos? jei viena bloga buvo,tai nereiškia,kad visos tokios  4u.gif manau,kad nusistatymo reikalas  ax.gif ir nesuprantu tavo pasakymo,jei nukirps daugiau nei sprindį.. juk visada pasakai kirpėjai,kiek nori,kad kirptų  ax.gif taigi,aukščiau nosį ir viskas bus ok  4u.gif  4u.gif

aš irgi buvau įsitikinus, kad visos kirpėjos nemokšos, bet... kažkaip supratau, kad mano norai buvo ne pagal mano plaukus. Db pasikalbam su kirpėja, kad ateina kokia su keliais lygiais prigludusiais plaukais, parodo kirpimą su daug plaukų ir tikisi tokia išeiti...arba atsineša paveiksliuką su labai gražiu kirpimu ant gražios manekenėe, o jai pačiai toks netiktų dėl pvz ilgo kaklo, auštos kaktos ar pan...bet vistiek reikalauja ir išeina nepatenkinta atlikus kirpimą.
aš irgi norėdavau baltų plaukų, bet kad man tokią išgauti spalvą, pradėtų trupėti plaukai...
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 16:05)
o kaukes laikau gal 10min, tyngiu aš su jom žaist  blush2.gif  nors galvoju gal reiktų kokią per nakt užsidėt  ax.gif

lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 17, 16:13)
kokia kauke? ta paprasta kur po plovimo dedam?  g.gif  tai as neturiu kantrybes, nuplaunu uz penkiu minuciu  doh.gif  o jau tas namines, aliejines tai per nakti laikau arba diena po kelias val  unsure.gif

ne balzamą, o kaukę, kurią kartą per savaitę naudoti pataria
Papildyta:
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 16:14)
kaukę kai laiko tai ir porą val. palaikau. vat db eisiu plautis galvą, tai išsitepsiu kaukę ir sėdėsiu prie kompo, nagus susitvarkysiu nail.gif

thumbup.gif mane vyras prikėlė, nes užmigau su vaiku, irgi einu nagų tvarkytis tongue.gif
Papildyta:
eina sau, vyras jau padaręs tikrųjų sezario salotų, pasiruošęs vištytę tik pakept ir lašinukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 16:45)
thumbup.gif mane vyras prikėlė, nes užmigau su vaiku, irgi einu nagų tvarkytis tongue.gif
Papildyta:
eina sau, vyras jau padaręs tikrųjų sezario salotų, pasiruošęs vištytę tik pakept ir lašinukus rolleyes.gif

šaunuolis tas tavo vyras thumbup.gif
jau išsiploviau galvą, db su kauke sėdžiu,mane taip miegas suėmė, galvoju, gal reikia prigulti, o nusnaudusi nusiplausiu kaukę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 16:49)
šaunuolis tas tavo vyras thumbup.gif
jau išsiploviau galvą, db su kauke sėdžiu,mane taip miegas suėmė, galvoju, gal reikia prigulti, o nusnaudusi nusiplausiu kaukę ax.gif

tai iš vis gerai pasimaitins plaukučiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 16:58)
tai iš vis gerai pasimaitins plaukučiai thumbup.gif

aš tai net jaučiu skirtumą, kada kaukę nuplaunu išsyk, o kada tik po kelių valandų. būna švelnesni.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 17:01)
aš tai net jaučiu skirtumą, kada kaukę nuplaunu išsyk, o kada tik po kelių valandų. būna švelnesni.

tikiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 13:45)
lotuliukas.gif
Papildyta:

ne balzamą, o kaukę, kurią kartą per savaitę naudoti pataria
Papildyta:

thumbup.gif mane vyras prikėlė, nes užmigau su vaiku, irgi einu nagų tvarkytis tongue.gif
Papildyta:
eina sau, vyras jau padaręs tikrųjų sezario salotų, pasiruošęs vištytę tik pakept ir lašinukus rolleyes.gif



šaunuolis TB bigsmile.gif

aš jau kaip ir prisnūdus buvau, kaimynas žolę pjaut pradėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 17:09)
šaunuolis TB  bigsmile.gif

aš jau kaip ir prisnūdus buvau, kaimynas žolę pjaut pradėjo  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Niu kiek pridiskutavot rolleyes.gif Apie viska mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 17, 19:14)
Sveikos  4u.gif Niu kiek pridiskutavot rolleyes.gif Apie viska mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif taip taip
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 11:35)
man iš tikro baisu dėl kai kurių merginų, pažįstamų ir ne tik, kai jos Londone ar kur kitur su arabais prasideda, va čia biški nelabai blink.gif

Apie arabus turiu savo nuomone ir jos niekada nekeisiu schmoll.gif dabar kaip tik skaitau knyga Tik Su Dukra, jau vaikystej skaiciau (mama ibruko kai pradejau zavetis juodukais), bet dar karta norisi paskaityti, labiau sukreciancios knygos nesu skaicius unsure.gif tai iskart dingo visos simpatijos tiem zmonem ir ju religijai. iskart atsiprasau prijaucianciu uz savo nuomone, bet su jais geriau jokiu reikalu neturet - nei biznio, o tuo labiau meiles schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

QUOTE(rusiuke @ 2009 05 17, 14:21)
aš irgi norėdavau baltų plaukų, bet kad man tokią išgauti spalvą, pradėtų trupėti plaukai...

Man dabartine tavo spalva neapsakomai grazi wub.gif wub.gif
Atsakyti