Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 11:48)
nesakysiu, ką aš esu dariusi doh.gif


laugh.gif nu kas čia per paslaptys??? greit sakai ph34r.gif
aš irgi turėjus esu vaikiną afrikietį wub.gif tiksliau ne vieną blush2.gif tikiuosi,pas mus rasisčių nėra
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 12:54)
laugh.gif nu kas čia per paslaptys??? greit sakai  ph34r.gif
aš irgi turėjus esu vaikiną afrikietį  wub.gif tiksliau ne vieną  blush2.gif  tikiuosi,pas mus rasisčių nėra

šiais laikais kai visi taip maišosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 09:56)
šiais laikais kai visi taip maišosi bigsmile.gif



va kaip čia bigsmile.gif o aš su anglu bijau prasidėt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 13:29)
va kaip čia  bigsmile.gif  o aš su anglu bijau prasidėt  laugh.gif

baik tu
jei tikras anglas, iš viso super

man iš tikro baisu dėl kai kurių merginų, pažįstamų ir ne tik, kai jos Londone ar kur kitur su arabais prasideda, va čia biški nelabai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monrutė: 17 gegužės 2009 - 12:35
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 10:35)
baik tu
jei tikras anglas, iš viso super

man iš tikro baisu dėl kai kurių merginų, pažįstamų ir ne tik, kai jos Londone ar kur kitur su arabais prasideda, va čia biški nelabai blink.gif



aha grynakraujis blush2.gif

o kas dėl tų arabų/musulmonų jie labai dėmesingi žino ko merginai reikia taip jas ir nukabina biggrin.gif praėjusį savaitgalį Londone buvau, tai vienas laukė kol pardėj apsipirksiu ir iki pat viešbučio sekė doh.gif kuriai būt reikėję dėmesio būtų užkibus, o ir šiaip kokios pas jų mašinos wub.gif mano net smegenys/ausys/akys užsiblokuoja kai pamatau kurį iš jų brrr biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 12:35)
man iš tikro baisu dėl kai kurių merginų, pažįstamų ir ne tik, kai jos Londone ar kur kitur su arabais prasideda, va čia biški nelabai blink.gif


va čia galima pasiginčyti ax.gif ne visi arabai ar musulmonai ar dar kas,tai jau iškart blogi žmonės..
aišku yra visokių,bet visokių ir reikia.. 4u.gif

tuoj apšauks mumis,kad nuo temos nukrypom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 13:54)
va čia galima pasiginčyti  ax.gif ne visi arabai ar musulmonai ar dar kas,tai jau iškart blogi žmonės..
aišku yra visokių,bet visokių ir reikia..  4u.gif

kas be ko mirksiukas.gif

nu, ką apie garbanas
taip sušlapau grįždama iš balsavimo, neturėjau skėčio
db kokia garbanota tongue.gif
Papildyta:
beje, o kiek ilgai laikote kaukę?
man draugė pradėjo sakyti, kad reikia daug ilgiau, nei rašo, apie 30min. net tada poveikis bus, nes jai kirpėja patarė tongue.gif
Atsakyti
gutte,prisiminiau ką vakar pasakyt norėjau,tik prašau nesupykti ant manęs 4u.gif
kodėl tu taip įsitikinus,kad visos kirpėjos blogos? jei viena bloga buvo,tai nereiškia,kad visos tokios 4u.gif manau,kad nusistatymo reikalas ax.gif ir nesuprantu tavo pasakymo,jei nukirps daugiau nei sprindį.. juk visada pasakai kirpėjai,kiek nori,kad kirptų ax.gif taigi,aukščiau nosį ir viskas bus ok 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 11:18)

nu, ką apie garbanas
taip sušlapau grįždama iš balsavimo, neturėjau skėčio
db kokia garbanota tongue.gif
Papildyta:
beje, o kiek ilgai laikote kaukę?
man draugė pradėjo sakyti, kad reikia daug ilgiau, nei rašo, apie 30min. net tada poveikis bus, nes jai kirpėja patarė tongue.gif



aš ir šian perlijau, db kaip avis esu biggrin.gif

o kaukes laikau gal 10min, tyngiu aš su jom žaist blush2.gif nors galvoju gal reiktų kokią per nakt užsidėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2009 05 17, 13:54)
tuoj apšauks mumis,kad nuo temos nukrypom  lotuliukas.gif

irnesakyk.gif dėl poros postų nepulsim naujos temos kurti
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 17, 13:48)
o kas dėl tų arabų/musulmonų jie labai dėmesingi žino ko merginai reikia taip jas ir nukabina  biggrin.gif praėjusį savaitgalį Londone buvau, tai vienas laukė kol pardėj apsipirksiu ir iki pat viešbučio sekė  doh.gif  kuriai būt reikėję dėmesio  būtų užkibus, o ir šiaip kokios pas jų mašinos  wub.gif  mano net smegenys/ausys/akys užsiblokuoja kai pamatau kurį iš jų brrr  biggrin.gif


mane jie nervina su tuo savo ikyrumu doh.gif as irgi kai Londone gyvenau tai kazkox kosmaras blink.gif ir sekioja, ir i namus kvieciasi, ir dar velniai zino kur doh.gif
o juoduka drauga ir as turejau londone.... vasaros romanas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 14:18)

beje, o kiek ilgai laikote kaukę?
man draugė pradėjo sakyti, kad reikia daug ilgiau, nei rašo, apie 30min. net tada poveikis bus, nes jai kirpėja patarė tongue.gif

kokia kauke? ta paprasta kur po plovimo dedam? g.gif tai as neturiu kantrybes, nuplaunu uz penkiu minuciu doh.gif o jau tas namines, aliejines tai per nakti laikau arba diena po kelias val unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 05 17, 14:18)

beje, o kiek ilgai laikote kaukę?
man draugė pradėjo sakyti, kad reikia daug ilgiau, nei rašo, apie 30min. net tada poveikis bus, nes jai kirpėja patarė tongue.gif

kaukę kai laiko tai ir porą val. palaikau. vat db eisiu plautis galvą, tai išsitepsiu kaukę ir sėdėsiu prie kompo, nagus susitvarkysiu nail.gif
Atsakyti